Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agenti - consultanti vanzari Timis

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 21

    Agent Imobiliar - agent vanzari

    Ne marim echipa si cautam noi colegi agenti imobiliari, motivati, cu bune abilitati

  • 25

    Reprezentant vanzari

    DESCRIEREA POSTULUI: Experienta in vanzari nu este necesara; Prezentarea si vanzarea

  • S.C. Geraico Prod Com S.R.L. angajeaza AGENT DE VANZARI - Remetea Mare (TM)

    Suntem in cautarea unei persoane sociabile, calculate si automotivata care sa faca

  • 20

    Agent vanzari cu permis categorie B

    Beneficii: Program flexibil, Pachet salarial motivant, Atmosferă placută de lucru

  • 1

    Angajam consultant daune auto

    Consultant Daune Auto RCA Suntem în căutarea unui Consultant Daune Auto RCA pasionat

  • 5

    Vanzator-consultant Carpisa Iulius Town Timisoara

    - Ai spune despre tine ca esti o persoana amabila, atenta la detalii si ca iti plac

  • Operator call center Limba Italiana

    Beneficii: - 2800 net - bonuri de 25 lei Program2sch 08-16:30 09:17:30 13:30-22:00 L-S

  • 11

    Agent Imobiliar - telesales (salariu fix + comision)

    Te interesează să lucrezi alături de profesioniști în domeniul imobiliar pentru a

  • 43

    Agent Imobiliar - FOXFORT Imobiliare

    Candidatul Ideal Suntem FOXFORT, cu o experiență în imobiliare de peste 10 ani și

  • 35

    Angajăm Agent Imobiliar

    Angajăm Agent Imobiliar Suntem FOXFORT, cu o experiență în imobiliare de peste 10

  • 3

    Media Credit srl cauta 5 leader

    Compania Media Credit srl firma cu experienta mai buna de 25 ani de zile in domeniu

  • 3

    Agent vanzari Timisoara

    SC PROSOLAR SRL- producator si distribuitor sisteme profesionale de umbrire. Angajam

  • 3

    Angajam reprezentant vanzari

    ELKOPLAST ROMANIA SRL cu sediul in Giroc, distribuitor al recipientelor de colectare

  • 23

    Agenti pliante

    Societate comerciala angajam agenti impartit pliante , cu plata la zi !

  • 44

    Cautam noi colegi - Vanzari Imobiliare

    Vino alaturi de echipa NEO daca: -esti pasionat de imobiliare ; -ai spirit

  • 33

    Consultant de credit part time

    Vrei un program flexibil? Iti place sa castigi pe masura eforturilor depuse? ATUNCI

  • 1

    Consultant Asirgurari

    Descriere Suntem în căutarea unor profesioniști pasionați de comunicare, vânzare

  • 3

    Consultant Asigurari

  • 10

  • 28

    Angajam Consilier vanzari magazin online

    APTITUDINI ȘI DEPRINDERI NECESARE: -Percepție vizuală; - Atenție, concentrare,

0