Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam devizier a ofertare

Specificații
Numele companiei SC Inter Excelic SRL
Tip job colaborare proiect
Descriere

Angajam devizier a in constructii cu sau fara experienta .

DEVIZIER
DESCRIERE RESPONSABILITATI:
1. OFERTARE:
- intocmeste documentele specifice propunerii tehnice: grafic de executie, grafic gantt,
-intocmeste ofertele tehnico-economice pentru proiecte in constructii si a devizelor de lucrari, insotite de centralizatoare si extrase de resurse
-analizeaza documentatia tehnica de intrare - cerere de ofera, proiect, caiet de sarcini
-obtine oferte de pret de la furnizori pentru materiale, echipamente, utilaje, intocmeste calculatii de pret
- realizeaza achizitiile directe in SEAP si a licitatiilor publice
- intocmeste documente de calificare pentru licitatii, inclusiv formular DUAE
2. DECONTARE:
- intocmeste si verifica situatiile de lucrari ( pe faza de executie)
- realizeaza antemasuratori in baza proiectelor

- strange si pastreaza documentele aferente fiecarui proiect in forma organizata

CERINTELE POSTULUI:
- experienta in domeniu (intocmire deivze in constructii)
- cunoasterea unui program de devize
- cunostinte de specialitate in constructii, intelegerea proiectelor, intelegerea devizelor
- capacitatea de a se incadra in termene limita
- Cunostinte MS Office si un program devize
- Cunostinte SICAP constitue un mare avantaj

BENEFICII:
-laptop de serviciu
- program flexibil
-salariu competitiv
- bonusuri de performanta
Așteptam CV-urile pe adresa de e-mail : contact {at} inter.excelic.ro ; inter.excelic [at] gmail.com sau whatsaspp. Publi24_1716227093

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Inter Excelic

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ați atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
-20% la încărcarea de credite - Promovezi și repostezi mai ieftin
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0