Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Administratie Bihor Oradea

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Asistent manager

    Firma din domeniul construcțiilor modulare oferă sponsorizare unei studente pe parcursul

  • 1

    Asistent Manager Resurse Umane

    Candidatul Ideal - Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul economic; -

  • Firma in domeniul piese auto angajeaza OPERATOR CALL CENTER

    Firma n domeniul pieselor și al accesoriilor auto-moto, dorim să ne ntregim echipa

  • 20

    Angajam Reprezentant vanzari Orange D2D

    Descrierea jobului Promoveaza D2D in vederea vanzarii serviciile si produsele

  • Specialist Resurse Umane

    Candidatul Ideal Absolvent studii superioare; Atestat Inspector Resurse Umane;

  • ProDeratizare - Asistent Manager

    Candidata ideal -prezentabila; -atitudine serioasa; -dorinta de a cunoaste lucruri

  • Angajam Asistent de proiect in Oradea

    Căutăm asistent proiect , cod COR 334303 Fundația Life Tineret este în căutare de

  • 2

    Angajam Recruiter

    Recrutare si selectie personal in constructii

  • 5

    Consultant Financiar Team Manager

    Cautam persoane pentru posturile de Consultant Financiar sau Team Manager. Dorim

  • Angajam Manager al sistemelor de management al calitatii

    Companie multinationala ce activeaza in domeniul auto, angajeaza Manager al sistemelor

  • Căutăm economista.

    Suntem în căutare unei economiste și asociat din Oradea, poate fi și începătoare

  • 14

    Specialist Recrutare

    Responsabilitati: -identificarea nevoilor de recrutare in cadrul societatii, conform

  • 7

    Coordonator de activitate în fundație

    Dorești să participi la construirea unei misiuni de distribuire de materiale creștine

  • 90

    Angajam Operator Magazin Online

    Magazin cu profil de decoratiuni interioare cauta personal calificat pentru postul

Doar azi și mâine ai o mega reducere de 30% la achiziționarea a 20 de credite
Alege valoarea de 20 de credite și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0