Vanzari imobiliare Satu Mare • Anunturi gratuite

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare De vanzare Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Semifinisat – Complex Rezidențial Micro 17, Etaj 1
8
2

Blitz va prezinta un apartament modern și spațios, situat la etajul 1 al unui complex rezidențial nou din cartierul Micro 17. Blocul este echipat cu lift și oferă confort și facilități de top. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, o terasă de 4,5 mp și un loc de parcare. Detalii Apartament: Suprafață ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Apartament de vanzare  3 camere decomandat, zona Micro 16
6

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, zona Micro 16

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament recent renovat, 3 camere decomandate, ideal pentru o familie in Micro 16, într-un bloc cu 4 etaje, situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de beci cu boxă la subsol, este spațios și bine compartimentat. Acces facil la toate punctele de interes, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu doua camere, 53 mp, zona semicentrala
5
1

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, modern, aflat în zona semicentrală , 53mp– o alegere excelentă pentru locuit sau investiție. Compartimentare eficientă: living, dormitor, bucătărie, baie și un balcon generos Suprafață optimă, finisaje de calitate superioară ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere, 90 mp, zona liceului Economic