Vanzari imobiliare Constanta • Anunturi gratuite

Promovat
Vand apt doua camere mobilat si utilat, cu garaj inchis la demisol 4

Vand apt doua camere mobilat si utilat, cu garaj inchis la demisol

Apt e situat la intrarea in Mamaia la intersectia Bl cu Str Unirii, langa LakeView. Pretul e negociabil plus renovarea lui prin schimbarea faiantei, gresiei, parchet. Apt detine un garaj inchis la demisol.

2826 EUR/m2 | 46 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa, Poarta Albă
13
1

Vând casa, Poarta Albă

Casă de vânzare în Poarta Albă, Constanța ideală pentru familie Se oferă spre vânzare casă la sol, complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată. Locație: Poarta Albă, județul Constanța Compartimentare: - 3 dormitoare - Living spațios - Bucătărie - Baie Suprafețe: ...

1225 EUR/m2 | 120 m2

Poarta Alba, Constanta

Apartament 3 camere + garaj de vanzare
8
19

Apartament 3 camere + garaj de vanzare

Vand apartament in zona IMUM cu 3 camere, etaj 4 4 , centrala proprie pe gaz, îmbunătățiri: tâmplărie PVC cu geamuri termopan. Instalație sanitară electrica refăcute, parchet, izolatie exterior de 5cm, acoperis azbociment(Se poate folosi pentru depozitare),acces la uscator,etc. Se accepta credit prima ...

1273 EUR/m2 | 55 m2

Medgidia, Constanta

Apartament 2 camere+garaj,beci,magazie si gradina-centru Nicolae Balcescu,Constanta

Vand apartament cu 2 camere situat in centrul comunei Nicolae Balcescu,judetul Constanta,cu acces rapid la soseaua nationala dar pozitionat in spatele blocului cu vedera la curtea interioara-oferind liniste. Apartamentul este situat la parterul blocului cu un etaj si se vinde cu garaj,beci,magazie si ...

800 EUR/m2 | 50 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

PROPRIETAR - Vând   Schimb - Apartament Exclusivist - Primul Rând la Mare - One Mamaia Nord
10
11

PROPRIETAR - Vând Schimb - Apartament Exclusivist - Primul Rând la Mare - One Mamaia Nord

- PROPRIETAR - - APARTAMENT EXCLUSIVIST SITUAT ÎN PRIMUL RÂND LA MARE CU IEȘIRE DIRECT PE PLAJA H2O - CRAZY BEACH VÂND ori SCHIMB un Apartament Exclusivist cu Loc de Parcare privat situat în Complexul ONE MAMAIA NORD !! ATENȚIE !! -APARTAMENTUL este MOBILAT și UTILAT COMPLET plus LOCUL de PARCARE ...

2945 EUR/m2 | 73 m2

Mamaia, Constanta

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto
8
17

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto

Se vinde casa P+M cu garaj auto pentru 2 masini Casa este compusa in felul urmator : - parter :garaj auto cu baie proprie ,suprafata garajului 55 mp,un living mare spatios si luminos cu geamuri mari ,o bucatarie open space si o baie ,suprafata lor fiind de 50 mp ; -mansarda :o baie ,3 dormitoare ...

1421 EUR/m2 | 190 m2

Km%2525252525252525252b5, Constanta, Constanta

Vand casa Lumina
6
12

Vand casa Lumina

Prețul este 125000 la alb . În stadiul actual este de 110000 . Amprenta la sol 14m 8.5m. Teren 300m. Curentul și apă în casă, aproape finalizate, gazul la poartă. Garaj subsol de 120m, parter și etaj În suprafața de 240m locuibil. Un garaj pentru beci și alte lucruri. Parter, bucătărie, baie, ...

479 EUR/m2 | 240 m2

Lumina, Constanta

Vand casa Constanta KM5 (veterani)
10
2

Vand casa Constanta KM5 (veterani)

Casă spațioasă de vânzare 260 mp, P+E, beci, garaj, birouri zona Veterani, Constanța Vă oferim spre vânzare o casă solidă și versatilă, situată în cartierul Veterani din Constanța o zonă liniștită, cu acces rapid către oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru activități de birou sau business. Caracteristici ...

1115 EUR/m2 | 260 m2

Constanta, Constanta

Vând casă situată în Negru Vodă
2
3

Vând casă situată în Negru Vodă

Vând casă si grădină situată în orașul Negru Vodă, în suprafață totală de 1100 mp compusa din: Doua corpuri de casa, respectiv 3 camere,baie și hol în casa mare și 2 camere și hol în celalalt corp de casa. Garaj din piatră situat în spatele casei, casa este situata la răscruce de drumuri asfaltate, posibilitatea ...

22 EUR/m2 | 1,100 m2

Negru Voda, Constanta

Casa Vanzare Mangalia colonisti
3

Casa Vanzare Mangalia colonisti

Proprietar. Vand casa 80 mp + cladiri aferente, 2 garaje si un corp de cladire cu 2 camere si beci,. 2 magazii+ teren aferent, total suprafata 650 mp. . Pret fix. Nu fac schimb. Nu deranjati daca nu va incadrati in cerinte. Suprafata deschidere 25m lateral, 28 m frontal, deschidere la 2 strazi, Matei ...

650 m2

Mangalia, Constanta

Casa 6 camere în Valu lui Traian , strada Bucuresti
10
4

Casa 6 camere în Valu lui Traian , strada Bucuresti

Proprietar vând casa sau schimb casa , construcție P+1+pod mansardabil si garaj de 18 mp, amplasate pe un teren de 370mp cu deschidere de 19 m . Suprafata utila a casei este de 200 mp , amprenta la sol 120 mp. Proprietatea poate fi locuita de 2 familii ,accesul la etajul 1 se poate face direct la etaj ...

855 EUR/m2 | 190 m2

Valu lui Traian, Constanta

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu   Faleza Nord
8
5

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord

Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...

2907 EUR/m2 | 99 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Proprietar vand casa in Topraisar- Constanta
8
1

Proprietar vand casa in Topraisar- Constanta

Vand casa in Topraisar, construita pe 200 mp, pe sol, in anul 2000. Casa are 4 dormitoare, o baie, living, bucatarie, 2 holuri unul in fata casei si celalalt in spatele casei, o camera tehnica pentru centrala si boiler, o terasa inchisa cu termopan. Casa este prevazuta cu doua intrari, una in spate si ...

1000 EUR/m2 | 200 m2

Central, Topraisar, Constanta

teren intravilan poarta alba toate utilitatile disponibile
3
5

teren intravilan poarta alba toate utilitatile disponibile

Vand teren intravilan Poarta Alba , deschidere 14 m la soseaua nationala , adresa lot : strada Calea Bucuresti numarul 12 , toate utilitatile la limita proprietatii , inclusiv bransament de gaz,utilizare apa este in proprietate, 600 m patrati suprafata ,pe terenul dat spre vanzare este construit si ...

600 m2

Poarta Alba, Constanta

Vând casă Almalau Jud Constanta
4
12

Vând casă Almalau Jud Constanta

detalii casă: lungime 10 m lățime 10 m încălzire centrală pe lemne mai multe detalii la telefon aria curții 1450 m garaj

24 EUR/m2 | 1,450 m2

Almalau, Constanta

Vand casa in Harsova
7
4

Vand casa in Harsova

Vand casa in orasul Harsova ! Casa este compusa din 7 camere , camara ,baie , garaj, magazii.Toata curtea are o suprafata de 750 mp. Se vinde complet mobilat . Casa are iesire la doua strazi.

80 EUR/m2 | 750 m2

Constanta, Constanta

Vand vila tip pensiune cu D+P+2E in Agigea pe DN 39 cu teren 394mp
10
4

Proprietar , vand vila tip pensiune cu D+P+2E, mobilata si utilata complet, situata in Agigea pe DN 39 langa sensul giratoriu si Penny Market , constructie in suprafata totala de 550 mp utili ( 600 mp construiti ) si aria pe nivel de 136 mp utili. Terenul pe care este amplasata constructia are 394 ...

659 EUR/m2 | 546 m2

Agigea, Constanta

Casa valu traian
10
48

Casa valu traian

Vand casa valu lui traian, pe partea dreapta, lângă penny. Casa este compusa din: living, 2 dormitoare, 2 bai, 2 holuri, bucătărie, 2 intrări, foișor foarte mare de peste 30 mp, 2 magazi, 2 locuri de parcare în curte, poarta de garaj cu deschidere din telecomanda. Teren 250 mp, Casa este învelita cu ...

1111 EUR/m2 | 90 m2

Valu lui Traian, Constanta

CASA EFORIE 99.900 Eur NEGOCIABIL, Necesita renovare 81

CASA EFORIE 99.900 Eur NEGOCIABIL, Necesita renovare

Vand casa in Eforie Sud, imobil 4 camere+dependinte+garaj, teren 460 metri patrati. Casa este din caramida, si se afla in centrul orasului, intr-o pozitie excelenta, la 7-8 minute de mers pe jos de mare si de ghiol. Pret 99.900 Eur Negociabil; Numar camere: 4, numar bai: 2, suprafata utila: 130, suprafata ...

768 EUR/m2 | 130 m2

Eforie Sud, Constanta

Vând vilă Techirghiol
2
1

Vând vilă Techirghiol

Persoană fizică vând vilă Techirghiol, garaj și foișor.

885 EUR/m2 | 260 m2

Techirghiol, Constanta

Vand VILA in comuna Berceni judetul ILFOV
10

Vand VILA in comuna Berceni judetul ILFOV

Vând vila cu etaj. Suprafața 150 mp. Parter: garaj, sufragerie, baie, bucătărie, terasa, casa scări. Etaj: 2 dormitoare, terasa, baie Curte de 650 mp. Împrejmuire din placi de beton pe trei fronturi și în fața gard din beton cu lemn compozit cu poarta pentru acces auto. Fosa septica pentru 8 persoane. ...

1727 EUR/m2 | 150 m2

Constanta, Constanta

Salvează căutarea