Hartă Listă
Filtre active: casa de vanzare Imobiliare Case/Vile Maramures Persoane Incalzire: Lemn Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)
5
1

2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)

226 mp - locuibil 5 dormitoare 2 bai 2 sufragerii 2 camere depozit 1 garaj 1 loc acoperit pentru depozitat lemne 2 căm ri 1 pivniță Casă de locuit tip parter din zidărie (BCA) cu suprafața de 92 mp. Construcție anexă parter plus etaj din zidărie (BCA), cu suprafața de 134 mp. Construcție anexă din ...

313 EUR/m2 | 230 m2

Viseu de Jos, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila cu teren central Remeti Maramures
8

Vila cu teren central Remeti Maramures

Proprietate ultracentrală în Remeti ,ideală pentru spații comerciale sau rezidențiale, situată într-o zonă cu vizibilitate și acces drum principal asfaltat . Acces rapid in zona : Primarie si Scoala Gimnaziala la doar 30m de locatie. Vila Casa este retrasa 5.3 m fata de drumul principal si are o suprafață ...

712 EUR/m2 | 153 m2

Remeti, Maramures

Vand casa sat Tamasesti!
10

Vand casa sat Tamasesti!

Vând casă formată din două camere separate, bucătărie, baie și un hol lung în sat Tamasesti, la 41 km de Baia Mare, cu 19 arii de curte și grădina cu pomi fructiferi, fântână în curte, apă de la rețea și o sură .

425 EUR/m2 | 80 m2

Tamasesti, Maramures

Casă din lemn, D+P+1E Nănești, la 15 km de Sighetu-Marm., Maramureș
6

Vă propunem spre vânzare o casă din lemn, D+P+1E în localitatea Nănești, în zona de centru a localității, la 15 km de Sighetu- Marmației, într-o zonă verde și liniștită, departe de aglomerarea urbană, având și perspectiva dezvoltării unei mici afaceri în domeniul turismului, agro-turismului (casă de ...

607 EUR/m2 | 206 m2

Nanesti, Maramures

Ultra central .Vând casă ultra central
3

Ultra central .Vând casă ultra central

Vând casa in zona centrala,in spatele poștei,lângă Școala General nr2. 197mp utili si un beci de 35mp.Necesită renovare totala.. Casa este impartita in 3 apartamente pe cf-uri diferite si este in curte comuna cu al 4-lea apartament (partea hasurata cu rosu) dar se poate face intrare din stradă. 105 000 ...

533 EUR/m2 | 197 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vând casă în Moisei + 10 ari de teren
6

Vând casă în Moisei + 10 ari de teren

Str. Șes Casa este compusă din: - 3 camere spațioase la parter - 1 camera la etaj + 1 balcon la etaj - 1 hol, o bucătărie, o cămară + un beci Casa este din lemn si are sobe de teracota. Casa are aproximativ 100 m2 si necesită renovare. Casa se vinde împreună cu terenul aferent 10 ari de teren. Facilități: ...

660 EUR/m2 | 100 m2

Moisei, Maramures

Casă cu etaj si anexe de vânzare
7

Casă cu etaj si anexe de vânzare

Locatia este pe Strada Mocearnai nr. 597 Suprafata totala: 2694. Front stradal: 37,48m Proprietatea este formata din: - Casa cu etaj principala : 7 camere - Casa secundara - Garaj - Grajd - Sura de lemne - Gradina mare - Curte mare - Alte anexe Pret negociabil

199 EUR/m2 | 543 m2

Rona de Sus, Maramures

Casa in Leordina cu trei camere si 15ari de teren aproape de centru
10

Vând casă in Leordina cu 3 camere,beci ,cămară și câteva anexe,sobe de teracotă,acoperiș nou mai necesită renovare în interior aproape de centru,la șosea.Preț 71000 Euro,negociabil.Inf.

664 EUR/m2 | 107 m2

Leordina, Maramures

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta
7
1

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta

Vând casă in comuna Ulmeni sat Chelinta

467 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

CASĂ de vânzare
1

CASĂ de vânzare

Casă de vânzare în Firiza, Baia Mare, 200 mii , tel

1333 EUR/m2 | 150 m2

Baia Mare, Maramures

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus
3
1

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus

Casa din lemn cu 3200 mp teren intravilan în Vișeu de Sus Curent electric 1250 Euro pe ar

24 EUR/m2 | 50 m2

Viseu de Sus, Maramures

Casă de vânzare P+D + construcții anexe
10

Casă de vânzare P+D + construcții anexe

Suprafața: casa 189 m.p. anexe 124 m.p. teren 2311 m.p. Deschidere la stradă 41 m. Casa, construcțiile anexe si terenul sunt întabulate; Casa: este construită pe 2 niveluri: Parter: 4 camere, bucătărie, baie, hol, terasă. Casa este mobilată. Terasa: Terasă mare, cu vedere către ...

444 EUR/m2 | 313 m2

Leordina, Maramures

Casa de Vanzare Rona de Jos ( Maramures)
1
4

Casa de Vanzare Rona de Jos ( Maramures)

DE VÂNZARE Casă + teren, Rona de Jos (Str. Principală nr. 709) Se vinde casă cu 5 camere, situată pe strada Principală nr. 709, Rona de Jos, pe un teren de 1.500 mp. Proprietatea dispune de curent, apă și un beci spațios pentru depozitare. Acces excelent, poziționare la strada principală. Localitatea ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Rona de Jos, Maramures

Vând proprietate în Seini: casă, teren și căsuță mobilă, cu panoramă deosebită
10
2

Se vinde proprietate deosebită în Seini, la doar 5 minute cu mașina de centrul orașului, într-o zonă liniștită, aproape de Viile Apei, cu priveliște panoramică frumoasă asupra orașului. Detalii proprietate Teren intravilan: 67 ari Front stradal: 38 ml Casă tradițională din văioagă cu 4 camere (necesită ...

Seini, Maramures

Casa cu pozitie deosebita in zona centrala
9

Casa cu pozitie deosebita in zona centrala

Casa cu teren si anexa de vanzare pe strada Florilor in Viseu de Sus. Suprafata casa: 137 mp + teren de aprox. 1.000 mp. Pe suprafata proprietatii se afla si o anexa de 75 mp. Detalii proprietate: Subsol: beci format din 2 camere Parter: 4 camere, hol, bucatarie si o baie. Pod Mansarda: neamenajat Pentru ...

1058 EUR/m2 | 137 m2

Viseu de Sus, Maramures

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

casa de vanzare situat in Groapele Chiuzbaii teren 700 mp

762 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș
8
2

Vând Casă, Tautii de Sus, Maramureș

Casă modernă cu panoramă superbă Tăuții de Sus, Baia Sprie Suprafață utilă: 165 m Teren: 1600 m Situată pe strada Castanilor, în vârful unui deal, această casă construită între 2016 2018 oferă confort modern, intimitate și o priveliște spectaculoasă asupra zonei. Compartimentare: Parter: ...

879 EUR/m2 | 165 m2

Tautii de Sus, Maramures

Casuta de vanzare in Tautii de Sus
10
2

Casuta de vanzare in Tautii de Sus

Direct de la proprietar vand casa in Tautii de sus VAIOG SI CARAMIDA - NECESITA RENOVARE Informatii suplimentare pe Whatsapp doar mesaje - Strada GORDANULUI nr 15 - pe partea cu romanii FARA SCHIMB FARA RATE FARA CHIRIE Aproape de Baia mare Compartimentare similara garsoniera apartament 2 camere ...

673 EUR/m2 | 55 m2

Baia Sprie, Maramures

Promovat
2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)
5
1

2 case in aceeasi curte (se vand impreuna)

313 EUR/m2 | 230 m2

Viseu de Jos, Maramures

Casa 40 arii de teren in loc.Trestia la 26km de Baia Mare 36.000 Euro
5
7

Casa situata in centrul localitatii Trestia din comuna Cernesti jud.MM, in suprafata de 116mp si 3.867mp de teren. Formata din 3 camere, camara si beci. Anexe: sura cu grajduri, anexa pt lemne, anexa cuptor pt paine Racordata la apa potabila, curent electric si fantana in curte Peretii sunt din lemn ...

310 EUR/m2 | 116 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea