Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: case Imobiliare Case/Vile Constanta Incalzire: Gaz Numar camere: 3 camere Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Casă de vânzare în Cumpăna   finisată la cheie!
4
6

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie!

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie! Vă propunem spre vânzare o casă modernă situată în Cumpăna, într-o zonă foarte bună, vis-a-vis de campusul școlar și aproape de stația de transport în comun. Compartimentare: 3 camere Living spațios Bucătărie 2 băi Terasă Utilități: Casa ...

1533 EUR/m2 | 120 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Casa 3 camere - Delfinariu - toate utilitatile
10
1

Casa 3 camere - Delfinariu - toate utilitatile

Casa din chirpici - 3 camere - Delfinariu - toate utilitatile Va propunem spre vanzare un imobil cu regim de inaltime parter, edificat in anul 1968, situat pe strada Razboieni, in vecinatatea zonei Delfinariu. Constructia este din chirpici. Casa are o suprafata utila de 47.21 mp (suprafata construita ...

2330 EUR/m2 | 47 m2

delfinariu, Constanta, Constanta

Promovat
Casă de vânzare Lumina ,Constanța
10
5

Casă de vânzare Lumina ,Constanța

Casă ,2 camere ,living, baie,bucătărie, magazie. Casa se vinde utilată, beneficiază de centrală pe gaz, aer condiționat. Pret 120 000 euro . Suprafața totală 258 mp ,construită 116 mp.

1034 EUR/m2 | 116 m2

Lumina, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 Camere - 2 Bai - Bucatarie - Caramida    Centru Tomis 2 - eMag Victoria 142M - 155.000euro
10
4

Casa 3 Camere - 2 Bai - Bucatarie - Caramida Centru Tomis 2 - eMag Victoria 142M - 155.000euro

Proprietar vand: Nu colaborez cu agenții imobiliare. Casa: 2 Dormitoare, 1 Sufragerie open space cu Bucataria, Baie mare + Baie mica in exterior, hol din care se intra separat in dormitoare, baie si living, Beci foarte incapator, Gaze - centrala schimbata acum 9luni ( Suprafață totală casa de 83m, ...

1916 EUR/m2 | 83 m2

Tomis%2525252bII, Constanta, Constanta

vind casă bătrânească renovabilă 3 camere  ,apă ,curent ,gaze, centrală gaz
6
11

vind casă bătrânească renovabilă 3 camere ,apă ,curent ,gaze, centrală gaz

teren 202m casă 94m

606 EUR/m2 | 94 m2

Cumpana, Constanta

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto
8
17

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto

Se vinde casa P+M cu garaj auto pentru 2 masini Casa este compusa in felul urmator : - parter :garaj auto cu baie proprie ,suprafata garajului 55 mp,un living mare spatios si luminos cu geamuri mari ,o bucatarie open space si o baie ,suprafata lor fiind de 50 mp ; -mansarda :o baie ,3 dormitoare ...

1447 EUR/m2 | 190 m2

Km%25252525252525252b5, Constanta, Constanta

Promovat
Casa 3 camere - Delfinariu - toate utilitatile
10
1

Casa 3 camere - Delfinariu - toate utilitatile

2330 EUR/m2 | 47 m2

delfinariu, Constanta, Constanta

casa de vânzare in Moșneni, com.23 August
10
14

casa de vânzare in Moșneni, com.23 August

casa bătrânească cu suprafață construită de 85 mp + teren 650 mp.casa are apa curenta , electricitate și centrala pe gaz.casa este compusă din trei camere spațioase, baie și hol.pe teren sunt plantați și pomi fructiferi.este în apropierea stațiunilor Olimp, Neptun și Costinești.

447 EUR/m2 | 85 m2

Mosneni, Constanta

Schimb vand casa din BCA, cu beci si pod inalt bun pt mansardare, pomi fructiferi si vie, 510mp 2

Schimb vand casa din BCA, cu beci si pod inalt bun pt mansardare, pomi fructiferi si vie, 510mp

Casa si teren din BCA, cu beci si pod inalt, gaze,scurgere, apa curenta, 380v, pomi fructiferi tinkering pe rod, vita de vie dejur imprejur, parter living si bucatarie cu arcade open space, baie, etc. doua dormitoare baie si balcon.casa este in centrum pe partea dreapta. Pretty 200000 euro

1667 EUR/m2 | 120 m2

Valu lui Traian, Constanta

vand casa
8
2

vand casa

vand casa in Năvodari.constructie 100m pătrați.teren total 300m.constructie din anul 2008.cu placă și beci.toate utilitățile.izolata interior și exterior.

1500 EUR/m2 | 100 m2

Navodari, Constanta

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex
5

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex

EXCLUSIVITATE | Unitate individuală din Duplex P+M de vânzare Poarta Albă, județul Constanța Vă prezentăm spre vânzare o unitate individuală din duplex modernă, cu regim de înălțime P+M, construită în anul 2021, situată în comuna Poarta Albă, într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată ...

1284 EUR/m2 | 111 m2

Poarta Alba, Constanta

vănd casă Medeea
5

vănd casă Medeea

Vând casă Constanta , cartier Medeea, condiții lux

1625 EUR/m2 | 120 m2

Medeea, Constanta, Constanta

Vilă De Vănzare În Localitatea Lumina
10
1

Vilă De Vănzare În Localitatea Lumina

Va propunem spre vanzare o locuinta individuala, edificata cu atentie la detalii si materiale de calitate, amplasata la strada asfaltata, intr-o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Un avantaj major al acestei proprietati il reprezinta faptul ca este racordata la toate utilitatile, inclusiv ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Constanta, Constanta

Casa parter+ etaj+ mansarda
10
12

Casa parter+ etaj+ mansarda

Psrter: garaj, rampa, beci, wc. Suprafata 45 mp Etaj: open space bucatarie, dining living, baie cu cada. Suprafata 49 mp Mansarda: open space dormitor, dresing mare, baie cu cabina dus. Suprafata 53 mp

1133 EUR/m2 | 150 m2

Constanta, Constanta

De neratat!!!! Vând urgent casa si anexă, curte spatioasa!Se pot vinde si separat!!
10
6

Rog citiți cu atenție anunțul Pret 150000 EURO PROPIETAR Casă spațioasă + construcție secundară, teren 640 mp Valu lui Traian, jud. Constanța, ideala pentru 2 familii Vă ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată pe strada principală din comuna Valu ...

888 EUR/m2 | 169 m2

Constanta, Constanta

Casa Navodari
5
10

Casa Navodari

Direct proprietar, nu doresc sa inchiriez, Nu sunt interesat de schimburi de nici un fel Accept finantare la banca Vand casa, an 2015, situata pe strada Bujorului zona Kaufland Navodari zona de case vechi a orasului Teren patrat aproximativ 170 mp Casa are contracte de peste 10 ani la gaze, electicitate ...

1405 EUR/m2 | 74 m2

Navodari, Constanta

Promovat
 Casă de vânzare în Cumpăna   finisată la cheie!
4
6

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie!

1533 EUR/m2 | 120 m2

Cumpana, Constanta

Casa de vanzare in Ovidiu ,Constanța
10
47

Casa de vanzare in Ovidiu ,Constanța

Casa de vânzare în zona Uzina Ovidiu. Suprafata teren 300m2, 3 camere,1 baie ,1 bucatarie . Încălzire pe gaze ,locuibila. Casa din chirpici. Disponibila oricând. Suntem dispusi si pentru schimb cu aparament 2 camere etaj maxim 3 zona Constanța tomis 3 si imprejurimi( fara km 5, 4 5). Platim si diferenta ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Ovidiu, Constanta

Vânzare casa 3 camere Constanța, teren total 500 mp, 89 mp suprafața construită, 220.000 euro, km 5
6
29

Vânzare casă din cărămidă 3 camere, baie și bucătărie, cu teren 500 mp din care 89 mp suprafața construită, Constanta, km 5, str. Pandurului, toate utilitățile ( gaze, apă, canal, electricitate). Deschidere 10 m, lungime 50 m. Preț 220.000 euro. Duminica nu răspunde. Posibilitate extindere cu încă 500 ...

2472 EUR/m2 | 89 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Casa cu mansarda + teren in Cumpana
8
1

Casa cu mansarda + teren in Cumpana

Vand casa in Cumpana. Casa a fost mansardata, mansarda la rosu, acoperis din tigla. Casa dispune de 520mp teren, foisor 20mp, magazie 35mp, loc parcare la intrarea in curte, gratar din caramida construit langa foisor. Se vinde partial mobilata, gaze + centrala in casa, vara racoroasa si iarna calduroasa. ...

1053 EUR/m2 | 190 m2

Cumpana, Constanta

Vânzare casă Constanța
9
4

Vânzare casă Constanța

Casă cu 3 camere, baie, bucătărie, dependințe, foișor, grătar curte din cărămidă, gaze, sistem video de supraveghere, complet mobilată și utilată, curte amenajată,teren 230 mp, construcție 70 mp.

2714 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare în Cumpana
3
2

Casă de vânzare în Cumpana

Vând casă în Cumpănă , zonă liniștită , suprafață teren 575, suprafața construită 147 m , compusă din : 3 dormitoare, două băi , living , bucătărie , terasă, branșată la toate utilitățile. Fără agenții ! Preț 170000 euro, negociabil Tel :

1156 EUR/m2 | 147 m2

Cumpana, Constanta

Casa de vanzare aproape de plaja din faleza nord
9
25

Casa de vanzare aproape de plaja din faleza nord

Pentru cine doreste sa investească în confortul familiei, se vinde casă din bca, , cu 3 camere și doua bai. Situată in Faleza Nord: pe strada Fagetului intre bld Mamaia si Stadion. Imobilul are teren cu suprafața totală măsurată de 107m.p Regim de inaltime: parter. Suprafață construita la sol 88 mp, ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Salvează căutarea