Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: cumpar Imobiliare Case/Vile Arad Nadlac Companii Numar camere: 4 camere Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac
19
1

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac

CASĂ MARE + SPAȚIU COMERCIAL PE COLȚ în NĂDLAC la doar 54.000 euro negociabil Cauți o proprietate unde să locuiești și să ai propria afacere? Sau vrei o investiție într-o zonă cu potențial comercial bun? Str. Nicolae Bălcescu nr. 117 – colț cu Str. Vasile Lucaciu poziție excelentă pentru magazin, ...

336 EUR/m2 | 161 m2

Nadlac, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac
19
1

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac

336 EUR/m2 | 161 m2

Nadlac, Arad

Casa  4 camere  Strada V.Lucaciu colt  cu I.L. Caragiale in Nădlac
20
4

Casa 4 camere Strada V.Lucaciu colt cu I.L. Caragiale in Nădlac

NOU PE PIAȚĂ! DE VÂNZARE – CASĂ MARE PE COLȚ ÎN NĂDLAC judetul Arad! Strada Vasile Lucaciu nr.80 colț cu Strada Ioan Luca Caragiale Preț: 60.000 euro – negociabil Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Oportunitate excelentă ...

214 EUR/m2 | 280 m2

Nadlac, Arad

Proprietate mixtă de vânzare în Nădlac – Casă modernă + hală/grajd + teren mare
20
2

Proprietate mixtă de vânzare în Nădlac Judetul Arad-Casă modernă + hală/grajd + teren generos 5.654 mp Str. Fermierul Est nr. 10, Nădlac Preț: 160.000 euro – negociabil Telefon: 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliarea Nădlac ✅ Fără comision de la cumpărător Proprietate ideală pentru: ✔️ Locuință ...

870 EUR/m2 | 184 m2

Nadlac, Arad

Casa renovata 4 camere in Nadlac
20
11

Casa renovata 4 camere in Nadlac

DE VÂNZARE – CASĂ RENOVATĂ ÎN NĂDLAC, STRADA GRIVIȚEI PREȚ: 65.000 EUR – NEGOCIABIL! ❗ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! Detalii: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac Casă spațioasă și îngrijită, ideală pentru o familie, situată într-o zonă liniștită din Nădlac. Imobilul este renovat ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Nadlac, Arad

Promovat
20
16

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp
12
9

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION de la CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru demolare sau renovare situata in Nadlac Strada Tudor Vladimirescu nr.74 colt cu Strada Ion Luca Caragiale la pretul de 22000 euro negociabil! Informatii la 0723080776. Casa are 4 camere, cotete, colna, curte, gradina. ...

156 EUR/m2 | 141 m2

Nadlac, Arad

Salvează căutarea