Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: cumpar Imobiliare Case/Vile Arad Companii Numar camere: 4 camere Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 CASA BOIEREASCA pe colt  in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu
20
16

CASA BOIEREASCA pe colt in Nadlac, Independentei colt cu M. Eminescu

✨ De Vânzare – Casă Boierească pe colț în Nădlac judetul Arad! ✨ Strada Independenței nr. 24, colț cu Mihail Eminescu Preț: 60.000€ negociabil 0% comision pentru cumpărători! Imobil spațios cu aer boieresc: ✅ 4 camere, baie, 2 holuri, bucătărie, 2 cămări ✅ Anexe: magazie, garaj, hambar, pivniță, ...

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Casă P+M din anul 2010 în Cicir, 174 mp + garaj, cu teren 1422 mp
20
4

Sandu Florin de la Imobiliare4you vă propune spre vânzare o casă construită în anul 2010 situată în Cicir, Str. Sabin Drăgoi nr.35, pe o stradă asfaltată. Casa cu o suprafață construită de 174 mp și utilă de 130 mp este structurată pe 2 nivele P+M ,dispune de un garaj de 36 mp si o anexă ,iar ...

911 EUR/m2 | 174 m2

Cicir, Arad

Promovat
Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac
19
1

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac

CASĂ MARE + SPAȚIU COMERCIAL PE COLȚ în NĂDLAC la doar 54.000 euro negociabil Cauți o proprietate unde să locuiești și să ai propria afacere? Sau vrei o investiție într-o zonă cu potențial comercial bun? Str. Nicolae Bălcescu nr. 117 – colț cu Str. Vasile Lucaciu poziție excelentă pentru magazin, ...

336 EUR/m2 | 161 m2

Nadlac, Arad

Promovat
Casa noua in Fantanele, P+M, comision 0%
20
1

Casa noua in Fantanele, P+M, comision 0%

ID: CP2786518 Golden Real Estate vă propune spre vânzare o casă P+M, construcție 2007, în localitatea Fîntînele, la doar 9 km de Arad, cu un teren de 317 mp, și un front stradal de 30ml. Casa este construită din piatră de codru, având o amprentă la sol de 110 mp, o suprafață utilă desfășurată de 150 ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Fantanele, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă S+P+M zonă Ultracentrală la curte cu 2 vecini, recent renovată
18
9

Dămăcuș Vlad de la Imobiliare4you vă oferă spre VÂNZARE sau SCHIMB o casă S+P+M, renovată în anul 2024, situată ultracentral pe strada Gh.Baritiu nr.6, la curte comuna cu încă 2 vecini. Imobilul are o suprafață de 200 mp și are o cotă de teren de 115 mp din totalul de 436 mp diferența fiind a celorlalți ...

673 EUR/m2 | 200 m2

Arad, Arad

Promovat
Casa noua in Fantanele, P+M, comision 0%
20
1

Casa noua in Fantanele, P+M, comision 0%

1193 EUR/m2 | 150 m2

Fantanele, Arad

Promovat
Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac
19
1

Casă mare cu spațiu comercial pe colț in Nadlac

336 EUR/m2 | 161 m2

Nadlac, Arad

Casa  4 camere  Strada V.Lucaciu colt  cu I.L. Caragiale in Nădlac
20
4

Casa 4 camere Strada V.Lucaciu colt cu I.L. Caragiale in Nădlac

NOU PE PIAȚĂ! DE VÂNZARE – CASĂ MARE PE COLȚ ÎN NĂDLAC judetul Arad! Strada Vasile Lucaciu nr.80 colț cu Strada Ioan Luca Caragiale Preț: 60.000 euro – negociabil Informații: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Oportunitate excelentă ...

214 EUR/m2 | 280 m2

Nadlac, Arad

Proprietate mixtă de vânzare în Nădlac – Casă modernă + hală/grajd + teren mare
20
2

Proprietate mixtă de vânzare în Nădlac Judetul Arad-Casă modernă + hală/grajd + teren generos 5.654 mp Str. Fermierul Est nr. 10, Nădlac Preț: 160.000 euro – negociabil Telefon: 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliarea Nădlac ✅ Fără comision de la cumpărător Proprietate ideală pentru: ✔️ Locuință ...

870 EUR/m2 | 184 m2

Nadlac, Arad

Casa renovata 4 camere in Nadlac
20
11

Casa renovata 4 camere in Nadlac

DE VÂNZARE – CASĂ RENOVATĂ ÎN NĂDLAC, STRADA GRIVIȚEI PREȚ: 65.000 EUR – NEGOCIABIL! ❗ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR! Detalii: 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac Casă spațioasă și îngrijită, ideală pentru o familie, situată într-o zonă liniștită din Nădlac. Imobilul este renovat ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Nadlac, Arad

Promovat
20
16

235 EUR/m2 | 255 m2

Nadlac, Arad

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp
12
9

Casa pentru demolare/renovare in Nadlac cu teren 616mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION de la CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru demolare sau renovare situata in Nadlac Strada Tudor Vladimirescu nr.74 colt cu Strada Ion Luca Caragiale la pretul de 22000 euro negociabil! Informatii la 0723080776. Casa are 4 camere, cotete, colna, curte, gradina. ...

156 EUR/m2 | 141 m2

Nadlac, Arad

Jumătate de duplex nou cu 4 camere in Vladimirescu
20
2

Jumătate de duplex nou cu 4 camere in Vladimirescu

În Vladimirescu, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la centura Aradului, Tranc Imobiliare vă oferă la vânzare o locuinta formata din jumatate dintr-un duplex nou, finalizat în 2025 și pregătit să fie locuit imediat. Locuința se predă la cheie, nemobilată, cu finisaje moderne și de calitate superioara, ...

1339 EUR/m2 | 96 m2

Vladimirescu, Arad

Casă premium, 3 dormitoare, finisaje top, Via Carmina Arad, comision 0
10
1

Consecvent Imobiliare vă propune spre vânzare (comision 0 pentru cumpărător) o casă modernă, finisată complet, construită cu atenție la detalii și materiale premium, ideală pentru o familie care își dorește confort, eleganță și funcționalitate. Locuința are o suprafață construită de 165 mp, cu o terasă ...

1948 EUR/m2 | 115 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
20
4

911 EUR/m2 | 174 m2

Cicir, Arad

Casă în Loc. Curtici, cu teren 2091mp fs 28ml