Hartă Listă
Filtre active: 3 2 1 Imobiliare Case/Vile Arad Persoane Numar camere: 3 camere Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa 3 camere zona linistita
10
3

Casa 3 camere zona linistita

Casă spațioasă de vânzare în Ineu - ZONĂ LINIȘTITĂ! Descriere proprietate: Vând casă (de cărămidă) în Ineu, județul Arad, pe strada Miron Costin, într-o zonă foarte liniștită, ideală pentru o familie. Locuința, cu o suprafață de 110 mp, este compusă din 3 dormitoare, un hol lung, cămară, baie, bucătărie ...

455 EUR/m2 | 110 m2

Ineu, Arad

Promovat
Casă la cheie, din cărămidă,  în zonă bună, în Chișineu-Criș(Pădureni)
9
3

Casă la cheie, din cărămidă, în zonă bună, în Chișineu-Criș(Pădureni)

Casă de vânzare -confort, liniște și rafinament Vă propunem spre vânzare o casă construită din cărămidă arsă, amplasată pe o stradă liniștită, cu vecini buni, ideală pentru o familie care își dorește confort și intimitate. Suprafață teren: 400 m Structură: Parter, cu posibilitate de mansardare ...

553 EUR/m2 | 190 m2

Chisineu Cris, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren 780mp,Aradul nou, Constitutiei nr 65, 2 apartamente. singur in curte
5
22

In exclusivitate,fara comision! FARA AGENTII IMOBILIARE! Proprietar, vand casa cu gradina in Aradul Nou ,pe str Constitutiei nr 65 Suprafața totala =780mp Suprafața construita = aprox. 100mp Front stradal =9m Cu toate utilitățile (incalzire pe lemne),Canalizare in fata portii. Curent, Internet satelit. ...

892 EUR/m2 | 120 m2

Drăgășani, Arad, Arad

casa moderna noua
5
1

casa moderna noua

Casă de vânzare construcție modernă, parter Se oferă spre vânzare casă modernă, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau investiție. - Suprafață construită: 106 mp - Suprafață teren: 300 mp Compartimentare: - 2 camere - Living cu bucătărie open space - Baie - Spațiu tehnic - Terasă -finisaje ...

1131 EUR/m2 | 99 m2

Zimandu Nou, Arad

Casă de vânzare central
10
17

Casă de vânzare central

Casă de vânzare în zona Boul Roșu. Compusă din: - 3 camere - bucătărie - cămară - baie - pivniță 26m2 - garaj - curte - terasa 14m2 - posibilitate de mansardare Casa dispune de toate utilitățile (apă, curent, gaz, canalizare, centrală pe gaz+ calorifere, aer condiționat). Izolată interior exterior și ...

1487 EUR/m2 | 80 m2

Arad, Arad

Casă la țară, Satu Nou
8
18

Casă la țară, Satu Nou

Vând casă locuibilă la Satu Nou, la 25 km de Chișineu Cris, 3 camere, hol, cămară, spais, loc pentru baie și bucătărie, terasă, anexe, curte și grădină. Suprafață teren 2100 mp. 26.000 euro, negociabil. Casa necesită unele reparații.

158 EUR/m2 | 165 m2

Satu Nou, Arad

de vanzare 3

de vanzare

casa cu 3 camere,buc.,baie,hol,curte ,gradina cu pomi fructiferi.1700 metri patrati

906 EUR/m2 | 160 m2

Arad, Arad

Vind casa in Vinga
10
12

Vind casa in Vinga

Vind casa în Vinga din vaiuga, tencuita interior ext 3 camere ,bucătărie baie, hol din cărămidă, apa rețea, geamuri termopan, parchet laminat, fântână în curte gradina,prister. Gaz si canalizare la strada .St 635mp SC 103mp.Pret 54 500euro.Neg.

606 EUR/m2 | 90 m2

Vinga, Arad

Casa de vanzare in Sanleani Arad
2
3

Casa de vanzare in Sanleani Arad

vind casa la Sanleani Arad. Casa se afla la 6 km de Arad, casa este locuibila pe o suprafata de 100 mp, este compus din 3 camere, bucatarie, baie, terasa, pivnita, curte mare,Terenul are 1.600 mp Utilitati, apa, gaz, curent, canalizare fosa septica, dar mai nou sa tras canalizare pe strada, trebuie ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Arad, Arad

casa 3 camere
2
3

casa 3 camere

Vând casa in zona trei insule p+m casa constructie an 2008 renovat in proporție de 90% in anul 2025. Circa 112mp util,acces auto pe strada ,3 locuri auto in curte. La parter: living cu bucătărie open space,baie,camera tehnica, incalzire centrala termica pe lemne. geamuri termopan, izolația termică. La ...

571 EUR/m2 | 112 m2

3 Insule, Arad, Arad

De vanzare casa nemteasca cu teren 1088 mp in comuna Vinga, judetul Arad
4
2

Oferim spre vanzare casa in stil nemtesc situata in comuna Vinga, judetul Arad, compusa din 3 camere, bucatarie, camara alimente, baie, coridor lung, pivniță. Casa necesita renovare si este construita din vaiuga, caramida, pamant batut. Utilitati: energie electrica, apa, canalizare la strada. Suprafata ...

352 EUR/m2 | 128 m2

Vinga, Arad

Casa renovata de vânzare
5
3

Casa renovata de vânzare

Casa renovata de vânzare în localitatea Battonya, Ungaria - casa formata din 3camere, bucătărie ,hol, baie, loc pentru centrala termică, curte , gradina , suprafață teren 1500mp - instalații electrice și sanitare noi - acoperiș nou - gresie și parchet laminat - uși noi -utilități existente - in vecinătatea ...

475 EUR/m2 | 100 m2

Turnu, Arad

vand proprietate loc. Turnu cu teren de aprox. 2000mp
6
9

vand proprietate loc. Turnu cu teren de aprox. 2000mp

De vanzare proprietate in loc. Turnu la graniță cu Ungaria , aprox. 17 km de Arad, cu Teren aprox 2000 mp, front stradal aprox. 30m, cu 2 cladiri: o casa demolabila veche vaiuga si o casa mobilă tip container utilată pt a deservi tot confortul pt o escapada la aer curat si liniste deplina. Proprietatea ...

862 EUR/m2 | 45 m2

Turnu, Arad

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Vand casa in Ineu, suprafață 540 mp, tencuit nou in interior, tavane de rigips cu izolatie, instalație electrica noua, instalație sanitara nouă pe cupru, parchet de 12 cu izolatie si folie, acoperiș nou, posibilitate incalzire centrala pe gaz sau pe lemne - peleti, pivniță. Pret 95000 euro.

176 EUR/m2 | 540 m2

Ineu, Arad

Casă cu 3 camere în Battonya, Ungaria
8
5

Casă cu 3 camere în Battonya, Ungaria

Casă de vânzare în Bătania (Ungaria) la 5 km de granița cu România și 27 km de Arad O proprietate situată într-o zonă liniștită din Bătania, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca investiție, datorită proximității față de graniță. Caracteristici principale: ----Casă suprafață construită: ...

516 EUR/m2 | 110 m2

Arad, Arad

Casă de vanzare, disponibila in 2 rate, in zonă centrală, in Nădab, jud.Arad
7
6

De vânzare casă în zonă centrală, în sat Nădab, jud.Arad, oportunitate ideală pentru cei care doresc să-și pună amprenta pe un cămin cu potențial! Suprafața totală a terenului este de 1500 mp, oferind spațiu generos pentru relaxare și activități în aer liber. Detalii despre proprietate: 3 camere confortabile Coridor ...

272 EUR/m2 | 160 m2

Nadab, Arad

Promovat
9
3

553 EUR/m2 | 190 m2

Chisineu Cris, Arad

Casă de vânzare, disponibilă in 2 rate, la soseaua principală, în Socodor
4
8

Casă de vânzare cu 3 camere în zonă centrală, în comuna Socodor, foarte aproape de centrul comunei. Casă de vânzare, situată la șosea, ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri. Proprietatea beneficiază de o amplasare strategică, fiind în apropierea magazinelor, farmaciei, ...

315 EUR/m2 | 130 m2

Socodor, Arad

Vand casa Pecica
11

Vand casa Pecica

Vând casă în loc. Pecica, Str. 119, Nr. 8 - 4 camere (casa principala) - 2 anexe (cu cate 2 incaperi fiecare) - 35m front stradal - aprox. 1400 mp Preț 72.000 euro (negociabil) Contact:

720 EUR/m2 | 100 m2

Pecica, Arad

Casa la sol Sannicolau Mic de vanzare
9
1

Casa la sol Sannicolau Mic de vanzare

FEDA Imobiliare Arad va ofera spre vanzare o casa la sol in zona Sannicolau Mic, departe de agitatie orasului Arad. Aproape de centura Aradului, de unde aveti acces rapid la autostrada Timisoara - Nadlac sau localitatea Vladimirescu. Imobilul se afla pe un teren in suprafata de 905 mp cu un front stradal ...

595 EUR/m2 | 151 m2

Sanicolau%2bMic, Arad, Arad

vand casa in Arad
5
14

vand casa in Arad

Vând casă din cărămidă și zgură, in Arad, proprietate personală, 3 camere, cu pivniță, baie, anexă, 310 mp teren, in cartier Gradiste, racordată la gaz și curent, acoperită cu lemn, beton și izolație. Prețul este în euro, negociabil.

377 EUR/m2 | 310 m2

Grădiște, Arad, Arad

Schimb casa mare la Iratosu cu ap.2 camere 7

Schimb casa mare la Iratosu cu ap.2 camere

Schimb casa 3 camere, bucătărie, anexe, gradina 3600 mp, pompa forata la 30 m cu hidrofor cu apartament 2 camere în Arad

458 EUR/m2 | 120 m2

Iratosu, Arad

Salvează căutarea