Investiție rară la Colibița – 3 cabane aproape de lac, ideale pentru turism!
138 000
EUR
425 EUR/m2
Valabil din 5/12/2026 10:04:02 AM
1 / 20
Specificații
Suprafata utila
325
m2
Suprafata terenului
2200
m2
Numar bai
3
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
1
Cod de identificare
P166218
Numar bucatarii
1
Front stradal
20
Descriere
Blitz va prezinta o oportunitate excelentă de investiție în Colibița, stațiunea supranumită „Marea de la Munte”! Se vând 3 cabane de vacanță situate într-o zonă liniștită, la doar 5 minute de mers pe jos de Hotel Roser House, cu teren generos de aproximativ 2200 mp și suprafață totală construită de 325 mp.
Cabanele au fost construite cu autorizație în anul 2000, iar două dintre ele au fost renovate în 2021. Arhitectura este deosebită, iar proprietatea oferă un mare potențial pentru pensiune turistică sau business de închiriere în regim hotelier.
Compartimentare (fiecare cabană):
• 5 camere
• 3 băi
• living cu bucătărie
Utilități:
• apă de izvor prin cădere
• 3 contoare de curent (independente)
• una dintre cabane dispune de ciubăr
Prețuri:
• Cabana 1 – 98.000 € (renovată)
• Cabana 2 – 48.000 €
• Cabana 3 – 138.000 € (renovată + ciubăr)
Se pot achiziționa împreună sau separat (primele două cabane sau cabana 3 individual).
Proprietatea este ideală pentru investiție turistică, într-o zonă foarte căutată pentru vacanțe și relaxare.
Pentru detalii și vizionare, nu ezitați să ne contactați.
Cod ofertă / ID BLITZ: P166218
Compartimentare (fiecare cabană):
• 5 camere
• 3 băi
• living cu bucătărie
Utilități:
• apă de izvor prin cădere
• 3 contoare de curent (independente)
• una dintre cabane dispune de ciubăr
Prețuri:
• Cabana 1 – 98.000 € (renovată)
• Cabana 2 – 48.000 €
• Cabana 3 – 138.000 € (renovată + ciubăr)
Pentru detalii și vizionare, nu ezitați să ne contactați.
Cod ofertă / ID BLITZ: P166218
ID anunț: 1778570083
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!