Casa tip duplex de vanzare in Ghiroda-
156 990
EUR
1962 EUR/m2
Valabil din 3/19/2026 4:04:33 PM
1 / 7
Specificații
Suprafata utila
80
m2
Numar camere
3 camere
Suprafata terenului
320
m2
Numar bai
2
Anul constructiei
2026
Locuri parcare
3
Cod de identificare
P167500
Structura de rezistenta
beton
Numar bucatarii
1
Numar terase
1
Front stradal
9
Descriere
Duplex modern de vânzare în Ghiroda | Parter + pod | 80 mp utili | teren 350 mp | 3 locuri parcare
Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex, situată în Giroc – zona Giarmata-Vii, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare.
Imobilul este construit pe parter + pod, având o suprafață utilă de aproximativ 80 mp, compartimentată eficient:
• hol de acces
• living open-space cu bucătăria
• 2 dormitoare
• 2 băi
• terasă
• spațiu de depozitare
Teren aferent: aproximativ 350 mp
Locuri de parcare: 3 în curte
⸻
Caracteristici tehnice:
• construcție din cărămidă
• izolație exterioară de 15 cm
• încălzire în pardoseală
• centrală proprie pe gaz (în condensare)
• toate utilitățile racordate: gaz, curent, apă, canalizare
• fibră optică la limita proprietății
⸻
Imobilul se află în stadiu intermediar de construcție, cu termen de finalizare: august 2026 – oferind posibilitatea de personalizare a finisajelor.
Pozele sunt cu titlu informativ și aparțin unui proiect identic realizat de același dezvoltator.
⸻
Preț: 156.990 euro la cheie -fara TVA-proprietar persoana fizica.
Pentru detalii și vizionări:
Sunati la numarul atasat anuntului.
Cod ofertă / ID BLITZ: P167500
• hol de acces
• living open-space cu bucătăria
• 2 dormitoare
• 2 băi
• terasă
• spațiu de depozitare
Teren aferent: aproximativ 350 mp
Locuri de parcare: 3 în curte
⸻
Caracteristici tehnice:
• construcție din cărămidă
• izolație exterioară de 15 cm
• încălzire în pardoseală
• centrală proprie pe gaz (în condensare)
• toate utilitățile racordate: gaz, curent, apă, canalizare
Sunati la numarul atasat anuntului.
Cod ofertă / ID BLITZ: P167500
ID anunț: 1773929926
Raportează
Fă ofertă
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Publi24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!