Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: 3 2 1 Imobiliare Case/Vile Persoane Numar camere: 6 camere sau mai multe Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

833 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa caramida, în centru, D+P+E+M 356m , bucatarie de vara 58m , teren 385 m
5
5

Vand în Roman, ultra central, langa policlinica: CASA D+P+E+M: -DEMISOL: garaj, camera tehnica, baie, dresing, camera depozit, uscător rufe; -PARTER: sufragerie, bucătărie, cămara, baie, 2 holuri ; -ETAJ: 3 dormitoare, baie; -MANSARDA: 2 dormitoare, dresing, bazin rezerva apa, baie. -ANEXA: bucătărie ...

688 EUR/m2 | 414 m2

Roman, Neamt

Promovat
Pensiune de vânzare în Cheia Prahova , 12 camere , 1000 mp teren , complet utilata
22

Se vinde vila spațioasă , perfecta pentru pensiune turistica , casa de vacanta sau azil de bătrâni Suprafața construită 487 mp + 200 mp dependințe , teren 1000 mp . Compartimentare : 12 camere , 8 bai , 6 balcoane , terasa închisă , foișor + grătar ( închis cu termopan ) garaj ptr 2 mașini cu acces ...

1232 EUR/m2 | 487 m2

Cheia, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Dorohoi
10
2

Casa de vanzare Dorohoi

Se vinde casă P+1+M, Casă din cărămidă din 7 camere 1 baie, 1 bucătărie+mansarda , garaj de 3 mașini, anexă casă de cărămidă, 4800mp teren, livada . I Preț 220.000 Euro

1100 EUR/m2 | 200 m2

Dorohoi, Botosani

Casa si teren Tomesti 29

Casa si teren Tomesti

Lumina, centrala gaz, gaz, apa vital, canalizare, fantana, anexe, beciuri. 1140 mp.

875 EUR/m2 | 80 m2

Tomesti, Iasi

Vand atelier (casa) P+1 cu activitate de productie 5

Vand atelier (casa) P+1 cu activitate de productie

Inchiriez sau vand imobil P+1 cu dotare completa pentru activitate de productie (aparate slefuit, lustruit, tobe rotative , aparate curatat in camp magnetic,aparate sudura oxihidric, masini turnat metal de precizie, linie galvanizare profesionala etc,) Imobilul si dotarile se pot vinde impreuna sau ...

455 EUR/m2 | 220 m2

Arad, Arad

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro
10
6

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro

Casa de vanzare situata pe strada Valea Lupului(Hepat), nr 52, Aiud, jud Alba. Casa este la rosu, avand suprafata desfasurata de 324 mp impartiti pe 3 nivele(S+P+M); suprafata la sol este de 108 mp. Suprafata totala a terenului(casa+curte) este de 540 mp. Diferenta de 240 mp sunt in concesiune. Anul ...

241 EUR/m2 | 540 m2

Aiud, Alba

Vând casă Arad Parneava 3

Vând casă Arad Parneava

Vând casă Arad Parneava 136000euro

1088 EUR/m2 | 125 m2

Arad, Arad

Vand casa in Tg Mures , zona Libertatii
9
1

Vand casa in Tg Mures , zona Libertatii

Vand casa in Tg Mures zona Libertatii, direct de la proprietar, singur in curte. Teren 479mp, construit la sol 192cm total cu mansarda 358 mp. Casa are mai multe camere, plus doua saloane comerciale, unul la parter si unul la mansarda. Curte pt 3 masini, garaj sub mansarda de 2 masini, gradina , terasa, ...

894 EUR/m2 | 358 m2

Targu Mures, Mures

vand casa mare cu teren mare aprope de padure Timiosoara Lipovei
9

In Timisoara Calea Lipovei aproape de padurea dinspre Dumbravita , vand un teren de 2.000 mp intravilan , cu 3 case construite trainic cu structura din beton de calitate si zidarie caramida. Sunt 2 duplex cu demisol , parter inalt si etaj pod plus in spate 2 garaje mari si o garsoniera si in capatul ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală, aproape de Primăria orașului Huși. Prețul este 230.000 euro. Mai multe detalii la telefon 0_7_8_6_8_3_0_1_1_8.

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

De vanzare Casa mansardata cu teren . Strejestii de Sus, OLT
5
1

Casa se vinde ''la rosu'' avand o suprafata de 143 m2 iar terenul are o suprafata de 5750 m2. Este situata la strada principala cu posibilitatea de racordare la apa curenta si in curand si la gaze. Orase apropiate: Dragasani - 14km ; Slatina - 30km Pentru mai multe detalii contactati-ne la numarul de ...

280 EUR/m2 | 143 m2

Strejestii de Sus, Olt

Proprietate cu Vedere Panoramică superba teren1900mp , Câmpulung Muscel (Argeș)
6
4

[DE VÂNZARE] Proprietate de Excepție cu 1900mp Vedere Panoramică, Câmpulung Muscel (Argeș) O proprietate deosebită situată într-una dintre cele mai frumoase zone ale municipiului Câmpulung Muscel (strada Richard este o strada asfaltata care se afla in zona centrala comerciala a orașului, fiind una dintre ...

564 EUR/m2 | 454 m2

Campulung, Arges

Vând  vilă  și  spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Proprietar vând 2 case.Una 5 Camere si una Atelier.Cititi Tot ANUNȚUL.
10
5

Proprietar vând Casa de Locuit P + M plus o alta Casă care este un Atelier ( Afacere ) P + M care se poate foarte ușor modifica într-o alta Casa de Locuit și plus încă o Anexă. Terenul are 1000 m2 Totul la 290.000 euro Sau doar casa numărul 1 cu 185 mp+garaj+bucatarie de vara....etc total 250 mp =199..000 ...

796 EUR/m2 | 250 m2

Colonia Bod, Brasov

Vila Medgidia, cartierul Hidrofor
8
3

Vila Medgidia, cartierul Hidrofor

VILĂ MODERNA ÎN ZONA HIDROFOR - MEDGIDIA | 2017 | 239.000 | PROPRIETAR Te muți direct. Fără renovări. Fără bătăi de cap. Imaginează-ți: Dimineața bei cafeaua pe terasa acoperită, înconjurați de verdeață și liniște. Seara faci grătar cu familia prietenii în foișorul tău utilat complet, chiar dacă afară ...

1593 EUR/m2 | 150 m2

Medgidia, Constanta

Casă de vanzare la malul lacului Ezareni
9

Casă de vanzare la malul lacului Ezareni

Oferim spre vanzare o casă spațioasă (400 mp) pe malul Lacului Ezareni.Parterul casei are un living generos, bucătărie,baie dormitor și terasă iar la etaje se află 3 dormitoare spațioase cu balcon, baie și living. Casa deține garaj și cămară spațioasă pentru depozitare cu intrare directă din casă. Este ...

1250 EUR/m2 | 400 m2

Valea+Ad%c3%a2nc%c4%83+, Iasi, Iasi

Unirii Ultracentral Bulevard pretabil Hostel, Clinica Birouri Office Rezidenta Restaurant Consulat