Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: case de vanzare Imobiliare Case/Vile Persoane Incalzire: Lemn Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit
10
5

Vânzare casă Adâncata, IL, gata de locuit

Imobilul este situat în intravilan și este compus din casă principală din cărămidă , anexă gospodărească, curte generoasă și utilități complete. Proprietatea se vinde direct de la proprietar , complet mobilată și utilată. Detalii proprietate: Teren intravilan curte: 1.511 mp C1 casă principală ...

Adancata, Ialomita

Promovat
Casa la tara de Vanzare! Zona de vis
8
25

Casa la tara de Vanzare! Zona de vis

Se vinde casa batraneasca cu 3 camere curte, grajd si 2 anexe cat si 2 livezi in fata respectiv spatele casei intr-o zona de vis unde linistea e la ea acasa. Casa este situata in Rm Valcea, Nicolae Balcescu . Pretul este de 24 900 eur negociabil.

311 EUR/m2 | 80 m2

Nicolae Balcescu, Valcea

Promovat
Casa si teren intravilan Buturugeni, GR
8
1

Casa si teren intravilan Buturugeni, GR

Casa la tara, aproape Bucuresti. Casa batraneasca, garaj si teren intravilan, - 6000 mp - deschidere mare la strada, foarte bine pozitionat, in spatele strazii principale, zona linistitia, fara zgomot. Casa este solida insa necesita renovare. Pe teren de afla si un garaj, de asemenea un grajd mare ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Buturugeni, Giurgiu

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Casă de vanzare în Tincova 2 kilometri până la Comună, drum European E70 stații de autobuz Gară Etc.
10
2

Casa are trei camere hol șpait curent electric.. Necesită investiții îmbunătățiri se poate și cu o sumă moderată de bani la început pe urma se mai poate face și pe parcurs așa este locuibil.. Anexe pentru animale totul este din cărămidă arsă roșie. Apă este în curte plus că curge un pârâu izvoare ...

232 EUR/m2 | 194 m2

Tincova, Caras-Severin

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani
10
6

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani

Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...

432 EUR/m2 | 125 m2

Smardan, Botosani

Casa la Țară Movila Miresii
10
1

Casa la Țară Movila Miresii

Vând casă complet renovată în Movila Miresii la 28 km de Brăila Se vinde proprietate situată în localitatea Movila Miresii, ideală pentru cei care caută liniștea și confortul vieții la țară, având toate facilitățile aproape. Acte la zi impozite și cadastru plătite. Suprafață totală teren: 1.214 ...

410 EUR/m2 | 122 m2

Movila Miresii, Braila

Vand casa o7335812oo  Campuri surduc la 30 km de Deva,10 km intrare autostrada Ilia,jud Hunedoara
10
18

Vand casa o7335812oo Campuri surduc la 30 km de Deva,10 km intrare autostrada Ilia,jud Hunedoara

Vand casa in satul Campuri Surduc com. GURASADA la 30 km de Deva,10 KM intrare autostrada Sibiu -Lugoj-Timisoara-Arad,casa este intro zona linistita,plan drept,intrare din drum asfaltat,FS 22ml,suprafata totala 3800 mp (38 ari),compusa din corp 1 ,2 camere,baie ,hol si corp 2 camera,baie,hol,camara,bucatarie ...

388 EUR/m2 | 120 m2

Campuri-Surduc, Hunedoara

Vand casa ultracentral in Pecica
10
3

Vand casa ultracentral in Pecica

Casa de vanzare ultracentral in orasul Pecica, jud. Arad direct de la proprietar situata in centrul orasului la cateva minute de toate facilitatile: primarie, politie, policlinica, magazine, banci, biserica etc. De asemenea vad comercial foarte bun. distanta la 20 km de Arad 6 camere 1 baie 1 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Pecica, Arad

Vand casa de lemn la munte
9
86

Vand casa de lemn la munte

Vand urgent casa la munte acte in regula,5000m intabulat +1 hectar aprox. neintabulat cu un peisaj deosebit in jud hunedoara sat Dumbrava de Sus, casa renovata cu încalzire cu sobe ,curent si apa de izvor prin cadere si posibilitate racordare la 3fazic, cu 2 camere,baie,bucatarie,hol, pivnita cu 2 ...

506 EUR/m2 | 85 m2

Dumbrava de Sus, Hunedoara

Casa+Teren
10

Casa+Teren

Se vinde complet utilata si mobilata !!!!Vând Casa+Teren aferent de 7000 MP (70 Ari) Sau 50 Ari Intra-vilan (5000 Mp)=150000 fără casa în Com.Mitocu Dragomirnei aproape de Primărie, casa este compusa din: 4 Camere 1 Baie Garaj Beci Magazie+Sura..... Casa este din cărămidă și are geamuri termopan ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Mitocu Dragomirnei, Suceava

Casă 5 camere + anexe, mobilată, teren 400 mp   Bălăneasa, Bacău
10

Casă 5 camere + anexe, mobilată, teren 400 mp Bălăneasa, Bacău

De vânzare casă în sat Bălăneasa, com. Livezi, județul Bacău, situată chiar la drumul județean, într-o zonă liniștită, dar aproape de toate punctele de interes (școală, magazine, transport). Suprafață utilă casă: 59 mp Teren: 400 mp Camere: 5 camere + 2 holuri Anexă: 44 mp cu bucătărie de vară ...

central%c4%83, Balaneasa, Bacau

Vând casă în Ceamurlia de sus
10
5

Vând casă în Ceamurlia de sus

Vând casă în Cemurlia de Sus Comuna Baia jud Tulcea , teren aproximativ 5000 m,

9 EUR/m2 | 5,000 m2

Ceamurlia de Sus, Tulcea

Casa in Leordina cu trei camere si 15ari de teren aproape de centru
10

Vând casă in Leordina cu 3 camere,beci ,cămară și câteva anexe,sobe de teracotă,acoperiș nou mai necesită renovare în interior aproape de centru,la șosea.Preț 71000 Euro,negociabil.Inf.

664 EUR/m2 | 107 m2

Leordina, Maramures

casă în localitatea Chelinta,MM
2
5

casă în localitatea Chelinta,MM

Vând,schimb, casă în localitatea Chelinta,MM,( la 33 km de Baia Mare,2 km de Ulmeni) din cărămidă în terasit, 3 camere,două holuri,cămară) fântână în curte,șură (cu bucătărie de vara),livada 20 ari,+ anexe.,cu apartament(e),garsonieră(e),Baia Mare,accept variante. Pret:50.000 euro,negociabil. Tel: ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Chelinta, Maramures

casă de vînzare
13
5

casă de vînzare

Casă de locuit de vînzare cu 2 băi! Anexe Șură poiată! Garaj din BCA cu ușă termopan! și multe altele! suprafața totală 24 ari 2 curte! Apă de rețea plus apă din fântână cu pompă! viță de vie și multe altele! Șură mare 7x9 înalt! Coteț de găini 2 din cărămidă coteț de porc! Coștei pentru știuleți! ...

167 EUR/m2 | 150 m2

Dobra, Satu Mare

Casa comuna Sageata + teren 662m2, jud. Buzau- 9km de intrare autostrada A7   Iasi Bucuresti
6

Casa comuna Sageata + teren 662m2, jud. Buzau- 9km de intrare autostrada A7 Iasi Bucuresti

Casa an constructie 1962 si teren 662 m2 in interiorul comunei Sageata judetul Buzau conform foto. Casa are 4 camere 96 m2 si anexe inca 30 m2. 1 camera este dotata cu ferestre si usa tip Termopan. Facilitati: curent electric si apa in curte. Carte funciara existenta. Proprietatea este libera ...

Intravilan+comuna+Sageata, Sageata, Buzau

Casă și teren în comuna Glodeanu Siliștea, județul Buzău
10
14

Casă și teren în comuna Glodeanu Siliștea, județul Buzău

Adresa: sat Văcăreasca, comuna Glodeanu Siliștea, județul Buzău Suprafața totală: 1.948 mp Apă curentă Apă forată în curte (18 metri adâncime) Conductă de gaz la 5 metri de poartă Viță de vie (300 mp) și boltă cu viță de vie Pomi fructiferi

Vacareasca, Buzau

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Casă + teren 1464 mp de vânzare în Daița, Giurgiu | Stradă principală
9

Casă individuală de vânzare în sat Daița, comuna Daia, județul Giurgiu, situată la strada principală Șoseaua Olteniței, la aproximativ 18 km de Giurgiu și 56 km de București. Proprietatea dispune de teren intravilan în suprafață de 1464 mp, cu deschidere generoasă la stradă. Casa este construită ...

364 EUR/m2 | 129 m2

Plopsoru, Giurgiu

Vând casa comuna Cudalbi
3
5

Vând casa comuna Cudalbi

Vând casa in comuna Cudalbi,locuibila,formata din 4 camere si alte anexe. Casa se afla situata la asfalt,in zona neinundabila,pe drumul spre Băleni.Este dotata cu apa curenta,beci,fântână in curte si foarte mulți pomi.Suprafata terenului este de 1700 mp.

174 EUR/m2 | 230 m2

Cudalbi, Galati

Gospodărie rurala, casa, terenuri
6
28

Gospodărie rurala, casa, terenuri

Proprietar, vând gospodărie formată din 2 case locuibile, anexa din bca, teren 7800mp, într-o zona de deal, deosebita, liniștită, comuna Cuca, Argeș, sat Barbalani, la aproximativ 55km de Pitești. Utilități, apa si curent (2 contoare), drum asfaltat! O casa este de cărămidă, anul 1974, 3 camere , bucătărie, ...

3 EUR/m2 | 14,411 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea