Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
casa de vanzare Govora
10
2

casa de vanzare Govora

Casa individuala situata pe Str. Strandului in Satul Gurisoara la o distanta de 1 km de Strandul Balnear din Baile Govora, cu P+Etj.1+ Etj.2 cu o suprafata utila de 468 m patrati .Beneficiaza de toate utilitatile. Informatii prin telefon sau Whatsap.

427 EUR/m2 | 468 m2

Gurisoara, Valcea

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă nouă (2024) Comarnic   Valea Prahovei, teren 820 mp, DN1
10
1

Casă nouă (2024) Comarnic Valea Prahovei, teren 820 mp, DN1

Casă nouă de vânzare în Comarnic, situată stradal la DN1, pe Valea Prahovei, ideală atât pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Proprietatea este construită în 2024 și este amplasată pe un teren generos de 820 mp, cu deschidere de 40 m la DN1, oferind vizibilitate excelentă și acces facil. Casa ...

1429 EUR/m2 | 133 m2

Poiana, Poiana, Prahova

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa
9
25

Vand casa

Vând casă Radu Negru

293 EUR/m2 | 256 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat   Domnești | Complet mobilată
10
2

Casă modernă cu grădină amenajată, panouri fotovoltaice și drum privat Domnești | Complet mobilată

Direct proprietar, oferim spre vânzare o locuință P+1 situată în zona centrală din Domnești, pe Strada Spicului, într-un cadru liniștit și aerisit, pe drum privat asfaltat ce deservește doar 5 case. Casa este complet mobilată și utilată, bine întreținută și pregătită pentru mutare imediată, fiind ideală ...

1683 EUR/m2 | 98 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Casa emblematica Ultracental
3
3

Casa emblematica Ultracental

Se vinde apartament in casa ultracentral. Stada Armoniei n 1 colt cu 1 Mai . Suprafata ultila 219m , compusa din 3 camere , hol , vestibul ,bucatarie , baie si terasa (28m). Curte in proprietate de 213m.

1142 EUR/m2 | 219 m2

Central, Ploiesti, Prahova

Vilă Brâncoveanu | 330 mp | Proprietar | Fără comision | Negociabil!
4
15

Zonă premium Brâncoveanu stradă liniștită, ideală pentru familie sau business! Direct proprietar fără comision! Vând vilă elegantă și spațioasă, perfectă pentru locuit sau pentru investiție (firmă, clinică, grădiniță etc.) Detalii cheie: Construită în 2010 330 mp suprafață construită ...

1455 EUR/m2 | 330 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

vilă Bârnova, Bucium, Saună, Piscină
10
1

vilă Bârnova, Bucium, Saună, Piscină

Vila Barnova, piscină, saună Proprietar Vila individuala de vanzare in Barnova, intr- o zona pitorească și linistita. Vila individuala situata in Barnova, intr-o zona centrală, plina de verdeata, pe o strada privata cu acces direct din strada principala cu poartă de acces cartier. Proprietatea ofera ...

1721 EUR/m2 | 136 m2

Barnova, Iasi

Vand casa cu 3 dormitoare
10
6

Vand casa cu 3 dormitoare

Direct proprietar vand casa cu etaj solida, compusa din 4 camere, Suprafata utila 130 mp plus teren 356 mp cu un potential deosebit pentru o familie cu doua generatii. 2 locuri de parcare in curte. Camerele au suprafete generoase. Acces la etaj printr-o scara interioara cu balustrada de inox. Podul generos ...

1523 EUR/m2 | 130 m2

Magurele, Ilfov

Apartament 3 camere, Decomandat confort 1 Resita
10
59

Apartament 3 camere, Decomandat confort 1 Resita

Apartament 3 camere confort 1 decomandat situat în Govandari Mobilat și utilat -cetrala termica geamuri termopan -gresie faianță -usa metalică la intrare - uși de interior noi două băi. spațiu depozitare Suprafață construită 81 mp

660 EUR/m2 | 81 m2

Resita, Caras-Severin

Vila cu 13 camere de vanzare in Valcea, Voineasa
10
8

Vila cu 13 camere de vanzare in Valcea, Voineasa

Proprietar vand vila situata in pitoreasca statiune montana Voineasa, chiar la DN7A, la o altitudine de aproximativ 700 m, intr-un cadru natural deosebit, apreciat pentru aerul curat, liniste si peisajele spectaculoase. Proprietatea, cu regim de inaltime P+E+M, cu structura din caramida Porotherm si ...

569 EUR/m2 | 360 m2

Voineasa, Valcea

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau
5
3

Casa de vanzare , Darmanesti jud. Bacau

Casa si teren de vanzare în Darmanesti, jud Bacau Proprietatea are o suprafata totala 2400 mp de teren intravilan din care livada 2200 mp, curti constructii 200 mp (casa - 108 mp, plus garaj si magazii). Detalii proprietate:Casă: Suprafata construita: 108 mp Numar de camere: 3 camere, baie, bucatarie, ...

787 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Vând  casă  in Gherla aproape  de centru
7
1

Vând casă in Gherla aproape de centru

Vând casă pe str Mintiului nr 4 compusă din 3 cameră pivniță. In curte sunt două anexe cu baie,garaj+ loc de depozitare. Casa+teren 1440mp

2083 EUR/m2 | 120 m2

Gherla, Cluj

Casa parter cu 3 camere COMUNA BERCENI
7
5

Casa parter cu 3 camere COMUNA BERCENI

Oferta 2025! COMUNA BERCENI, ILFOV Direct de la proprietar fără comision fără intermediar! Ofer spre vânzare casă parter cu 3 camere situată într-un proiect de locuințe la 1 km de Bucuresti, cu intrare prin strada Macului sau Strada Oituz. Construită din: Exterior realizat din cărămidă Porotherm ...

1512 EUR/m2 | 86 m2

Berceni, Ilfov

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa de vanzare, 5 camere, 2 bai, 2 curti
10

Casa de vanzare, 5 camere, 2 bai, 2 curti

Casa P+M renovata complet in 2025 Mioveni, Colibasi De vanzare casa individuala situata stradal, intr-o zona linistita de case din Colibasi Mioveni. * Teren 750 mp * Suprafata utila 128 mp, suprafata totala desfasurata 170 mp (inclusiv mansarda) * 5 camere * Regim P+M * Renovata complet in 2025 * ...

1523 EUR/m2 | 128 m2

Colibasi, Arges

Proprietar, de vanzare duplex mare (253mp construiti si 530mp teren per unitate),
10
4

pozitionat langa padurea verde la 75 metri de liziera si la 400 metri de lac, zona nou dezvoltata, cu toate utilitatile disponibile, cu bulevardul Ghioceilor aprobat spre a fi asfaltat de catre Consiliul Judetean si Primaria Dumbravita pe parcursul anului 2026. Configuratia casei presupune la parter ...

909 EUR/m2 | 253 m2

Dumbravita, Timis

Casa de vanzare in Ciumarna la 15 minute de Zalau
10
4

Casa de vanzare in Ciumarna la 15 minute de Zalau

Proprietar ofer spre vânzare casă individuală cu terasă spațioasă și bucătărie de vară în localitatea Ciumarna la 15 minute de Zalău ,( 12km ). Teren 10 ari ! Zona este foarte liniștită , plină de verdeață cu expunere însorită , ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate ...

1341 EUR/m2 | 82 m2

Ciumarna, Salaj

Vand casa in Timisoara
1
22

Vand casa in Timisoara

Casa P + M pe str. Lamaitei, constructie noua, teren 575 mp, la mansarda sunt 2 camere decomandate, dresing mare, baie, hol si o terasa mare deschisa, iar la parter: hol intrare, un dormitor, sufrageria, bucataria, camara, baia. In spate este o terasa generoasa. Pretul este 255.000 euro, usor negociabil. Pentru ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa Magurele Ilfov
10
1

Casa Magurele Ilfov

De vânzare Vilă (300 mp)+ Magazin autoservire (cca 60 mp) situate in Măgurele, Ilfov, sunt 8 km până la Piata Unirii. Este stație de autobuz în fața casei. Vila este construită în anul 2014, în sistem amvic, structurată în demisol+ parter+etaj+pod. Demisol cca 70 mp (1 camera de 30 mp + canera de 20 ...

1700 EUR/m2 | 270 m2

Magurele, Ilfov

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Salvează căutarea