Case de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi
6
4

Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi

Casa de vanzare Com. Dor Marunt, jud. Calarasi, str. Zorilor, situata in centrul comunei, aproape de DN Bucuresti-Constanta, Biserica, gara, centre comerciale (Penny, Carrefour Express, etc) Suprafata casa construita 138 mp, este compusa din 5 camere (108mp) + anexa bucatarie de vara si cămara (30mp) Suprafata ...

428 EUR/m2 | 138 m2

Dor Marunt, Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare + teren 1311mp in sat Unirea, jud.Calarasi
9
10

Casă de vânzare + teren 1311mp in sat Unirea, jud.Calarasi

De vânzare casă bătrânească (95 mp) 5 camere + debara, construită din cărămidă în anii 60, acoperiș tablă + Anexe 81 mp + 66 mp ideale pentru depozitare și activități gospodărești + Teren 1311 mp Legături la apă, canalizare, energie electrică Conductă de gaz la poartă (rețea în curs de extindere ...

316 EUR/m2 | 95 m2

Unirea, Calarasi

Vând casa în jud Calarasi sat Mihai viteazu
5

Vând casa în jud Calarasi sat Mihai viteazu

Vând casă plus teren de 1000 de m pătrați se poate vinde intreaga suprafață sau jumătate de loc la alergare pentru mai multe detalii

550 EUR/m2 | 60 m2

Calarasi, Calarasi

Casa de vânzare P +M, 155000 euro
10

Casa de vânzare P +M, 155000 euro

Casa P+M in Tamadau Mare, jud Călărași, la aproximativ 5km de iesirea autostrăzii A2, teren total 1.007mp- cu toate actele la zi. PARTER - Living, 2 bucătării (una open space cu iesire in terasa, una închisă deasupra beciului), baie, hol, dormitor, terasa cu iesire din bucatarie, camera tehnica beci. MANSARDĂ ...

705 EUR/m2 | 220 m2

Tamadau Mare, Calarasi

Promovat
Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi
6
4

Casa de vanzare Dor Marunt, Calarasi

428 EUR/m2 | 138 m2

Dor Marunt, Calarasi

 Casă de vânzare   Călărași Vechi, jud. Călărași
5
5

Casă de vânzare Călărași Vechi, jud. Călărași

Casă de vânzare Călărași Vechi, jud. Călărași Preț: 58.500 EUR (negociabil) - Se vinde proprietate situată în Călărași Vechi, județul Călărași, ideală pentru locuință permanentă, casă de vacanță sau investiție. Suprafață teren: 1.800 mp Casă bătrânească, bine compartimentată Utilități disponibile Contact ...

900 EUR/m2 | 65 m2

Calarasii Vechi, Calarasi

De Vanzare casa com Crivat Jud Calarasi
5
7

De Vanzare casa com Crivat Jud Calarasi

De vânzare casă bătrânească în Comuna Crivăț Jud Călărași 40 km de București casa în suprafață de 196 mp cu un teren de 1790 mp situat în centru comunei lângă dispensar , grădinița , primărie , școala , magazine ! Situată 50 m de drumul județean principal cu o deschiderea la asfalt de 40 ml , Locația ...

153 EUR/m2 | 196 m2

Sector 4, Bucuresti

casa de vanzare in  com.Calarasi
7

casa de vanzare in com.Calarasi

De vanzare casa in com. Calarasi,nr. 93,jud. Cluj,suprafata 4,5 ari.pret 17 mii euro usor negociabil. pot fi contactat la nr de tel

Bogata, Calarasi

Casa de Vanzare in Calarasi, judetul Calarasi
1
42

Casa de Vanzare in Calarasi, judetul Calarasi

Casa de vanzare in Calarasi, jud. Calarasi, str. Marasesti, nr. 38 (aproape de sediul Enel), gaze, centrala, apa curenta, canalizare, 4 camere, bucatarie, hol si dependinte.

249 EUR/m2 | 229 m2

Sud, Calarasi, Calarasi

Schimb casa Nana

Schimb casa Nana

Proprietar schimb casa 3 camere 2 gr sanitare, terasa, dresing, livada pomi pe rod în localitatea Nana jud Călărași cu, locuință în București Schimb pe schimb fără diferențe de bani. Mai multe detalii la telefon

58 EUR/m2 | 1,200 m2

Nana, Calarasi

Casa cu etaj de vanzare
9
13

Casa cu etaj de vanzare

Vând un imobil situat in Orașul Lehliu gară jud Călărași format din teren în suprafață de de 288 mp și locuinta p+1 afla pe acesta construită din cadre de beton și BCA Formată din 3 camere o bucătărie de vară și una de iarna,hol cu scară tip living,hol,baie și anexe gospodărești Imobil izolat termic ...

909 EUR/m2 | 110 m2

Lehliu Gara, Calarasi

Casa de vinzare în com Ulmu jud Călărași str cimitirului nr 12
5
6

Vind casă în com Ulmu jud Călărași str cimitirului nr 12 1500mp 4 camere, baie cu dus, put, apa curentă, sobe teracota in fiecare cameră, anexe magazie, beci, porumbar, in centrul comunei, comuna este pe malul lacului Mostistea

200 EUR/m2 | 100 m2

Ulmu, Calarasi

Casă batranească
5
3

Casă batranească

De vânzare casă batranească com Crivăț jud Călărași! Teren 1760 m în centrul comunei

134 EUR/m2 | 186 m2

Crivat, Calarasi

Teren de vânzare 500 mp. Belciugatele 10

Teren de vânzare 500 mp. Belciugatele

Vand teren 500mp. în Belciugatele jud.Calarasi este situat lângă lac ideal pentru casa de vacanta terenul nu are utilitati

26 EUR/m2 | 500 m2

Belciugatele, Calarasi

Vând casa la Bogata jud Calarasi
2
1

Vând casa la Bogata jud Calarasi

Vând casa la Bogata 3 camere,baie, mai trebuie renovata,curtea 900m ,aproape de strada principala,preț 26.000 euro,ușor negociabil,rog seriozitate!

325 EUR/m2 | 80 m2

Bogata, Calarasi

Casa de vanzare
5
1

Casa de vanzare

Casă de vânzare Jud Călărași - comuna Modelul Construită in anul 1992, din chirpici, invelita cu placi de azbociment. Camerele toate sunt decomandate - 2 dormitoare - living - baie - bucătărie - debara - hol Suprafața totală este de 450 mp , suprafață utilă de 83.8 mp Pentru mai multe detalii ...

835 EUR/m2 | 84 m2

Modelu, Calarasi

Casa Sat Făurei, Jud Călărași - 86mp utili + curte 1300 mp
5
2

Casa Sat Făurei, Jud Călărași - 86mp utili + curte 1300 mp

Direct proprietar. Se oferă spre vânzare o casă la țară situată în satul Făurei, județul Călărași, la aproximativ 90km de București, într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum asfaltat. Proprietatea dispune de o suprafață totală de 1.386 mp. Casa este construită din cărămidă, are acoperiș din tablă ...

291 EUR/m2 | 86 m2

Faurei, Calarasi

Vanzare casa tip vila, construita dupa 2000 in apropiere de Bucuresti.
10

Proprietar, vand casa gen vila cu etaj, construita dupa 2000, compusa din subsol; parter cu dormitor, living, baie, bucatarie, terasa generoasa; etaj cu living, doua dormitoare ,baie, balcon, terasa generoasa. Dotari: termopane Gealan, usi metalice, gresie, faianta, parchet, apa de la hidrofor si de ...

909 EUR/m2 | 220 m2

Soldanu, Calarasi

Casa de vanzare in comuna Unirea
6
1

Casa de vanzare in comuna Unirea

De vânzare casă cu 2 camere, baie, hol și terasă, suprafață utilă 90mp, în comuna Unirea, jud. Călărași, an construcție 2024. Ultilitati: apă curentă, curent electric și canalizare. Gata de mutare. Casa se afla pe str. principala, in centrul comunei, in apropierea bisericii. Suprafața teren 1150mp Pentru ...

48 EUR/m2 | 90 m2

Unirea, Calarasi

Casă cu teren 3.682 mp, sat Radu Vodă (com. Lupsanu, jud. Călărași)
9
3

Casă cu teren generos 3.682 mp, sat Radu Vodă (com. Lupsanu, jud. Călărași) la 45 minute de București Preț: 55.000 (negociabil) Suprafață teren: 3.682 mp (din care 1.000 mp pădure de salcâm) Suprafață casă: 60 mp construiți Utilități: apă la poartă, curent electric racordat, puț electric funcțional Localizare ...

14 EUR/m2 | 3,682 m2

Radu Voda, Calarasi

Titlu anunț:  Casă bătrânească cu teren de 1850 mp   o oră de București, o oră de mare
3
7

Titlu anunț: Casă bătrânească cu teren de 1850 mp o oră de București, o oră de mare

Descoperă farmecul de altădată într-o casă bătrânească tradițională, cu detalii din lemn sculptat pe prispă așa cum se făceau odinioară, cu suflet și migală. Locație: Comuna Dragoș Vodă, sat Socoalele, jud. Călărași Suprafață teren: 1850 mp perfect pentru grădină, livadă sau chiar o mică gospodărie ...

25000 EUR/m2 | 1 m2

Socoalele, Calarasi

Salvează căutarea