Apartamente de vanzare Vaslui • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Vaslui Persoane Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, suprafața utilă 78 mp, baie cu geam, hol spațios, bucătărie, 2 balcoane, decomandat, pod pentru depozitare, izolat, renovat ( instalație electrică schimbată, instalație sanitară nouă, centrală termică proprie, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet). Apartamentul se ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

Spital, Vaslui, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament Imobiliare
10

Apartament Imobiliare

Vand apartament cu 4 camere, decomandat et. 4 4, doua bai, doua balcoane, suprafata utila 98 mp. Complet renovat, mobilat, utilat, izolatie hidro si termica. Apartamentul este la 200 m de Carrefour Traian.

Vaslui, Vaslui

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion
10
8

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion

Vând apartament 3 camere, decomandat, posibilități diverse de compartimentare și amenajare interioară. Raspund mai repede la mesaje pe WhatsApp. Zonă linistită în Vaslui, cartierul Ana Ipătescu, cu vedere către stadion. Se vinde mobilat si utilat cu frigider, aragaz, centrala termica, masina de ...

1082 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament de vânzare în piața centrală
5
22

Apartament de vânzare în piața centrală

Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.

1050 EUR/m2 | 40 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament central, mobilat gata de mutat. Merită văzut! Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la nr. de tel.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Central, Husi, Vaslui

Vând apartament 2 camere decomandat
8
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand apartament 4 camere decomandat
8

Vand apartament 4 camere decomandat

Vand Apartament cu 4 camere ,Etaj 4 , 2 Bai , 2 Balcoane in suprafata de 117m2 + Boxa la subsol , 17 m2 Renovat complet , situat in Husi , zona Ultra centrala . Str G-ral Teleman . Relatii mai multe ,la tel intre orele 10:00 - 20:00

607 EUR/m2 | 117 m2

Husi, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

apartament cu 3 camere
2

apartament cu 3 camere

apartament cu 3 camere zona centru mobilat tel husi vaslui

618 EUR/m2 | 110 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 2 camere, decomandat   Huși  Ideal pentru locuit sau investiție
2

Vând apartament 2 camere, decomandat Huși Ideal pentru locuit sau investiție

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Huși, pe strada Eroilor nr. 4, bloc 4 sc b, în spatele Poștei, cu vedere spre Casa de Cultură Tribunal. Zonă foarte bună, aproape de tot ce ai nevoie: parc, școală primară gimnazială, liceu, supermarketuri.Poziționarea aproape de licee și puncte de ...

1038 EUR/m2 | 53 m2

Husi, Vaslui

Apartament Husi 4 Camere , 2 Bai , 2 Balcoane , in suprafata de 110 m2
8
1

Vand sau ÎNCHIRIEZ Apartament cu 4 camere ,Etaj 4 , 2 Bai , 2 Balcoane in suprafata de 110 m2 + Boxa la subsol , Renovat complet , situat in Husi , zona Ultra centrala . Str G-ral Teleman . Relatii mai multe , intre orele 10:00 - 20:00 Nu raspund la mesaje . Rog serioziate maxima ! Detalii mai multe ...

691 EUR/m2 | 110 m2

Husi, Vaslui

Salvează căutarea