Apartamente de vanzare Tulcea • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Tulcea Companii Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 1384 Garsonieră confort 1 DE VÂNZARE
11

ID 1384 Garsonieră confort 1 DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o garsonieră confort 1, renovată complet, ideală pentru mutare imediată! Situată în cartier E3, la etajul 3, locuința are o suprafață de 36 mp și beneficiază de o compartimentare practică și eficientă. Compartimentare: hol, cameră, balcon, bucătărie și baie ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda
15

ID 3632 - Apartament 3 camere de vanzare -Str. Mircea Voda

LUX Imobiliare Apartament 3 camere de VÂNZARE | Mircea Vodă | 65 m | EXCLUSIVITATE Agentia LUX Imobiliare vă oferă în EXCLUSIVITATE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Mircea Vodă, într-o zonă foarte bună, ideală pentru familii aproape de grădiniță, școală, liceu, instituții bancare, magazine ...

1354 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9
1

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8
2

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE: APARTAMENT 2 CAMERE RENOVAT INTEGRAL, ZONA 23 AUGUST Europa Imobiliare va prezinta o oportunitate excelenta de investitie sau locuit in zona 23 August din Tulcea. Acest apartament cu 2 camere reprezinta o achizitie sigura si confortabila, remarcandu-se prin renovarea completa realizata ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT  ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE
11

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE

Agenția Dobrogea Imobiliare va oferă spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in zona ULTRACENTRALA. Situat la etajul 3, zona excelenta vedere spre Dunare. Suprafata de 52,70 mp. Incalzire prin centrala pe gaz, dispune de aer conditionat. Apartamentul este potrivit atât pentru locuință personală, ...

1423 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Hotel Delta,etaj 3,suprafata totala 53 mp,suprafata utia 48 mp.decomandat,renovat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 77000 euro,tel.07 arata numarul

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze
8

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , imbunatatit , decomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 . Suprafata totala 53 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este renovat si se vinde mobilat +utilat conform pozelor . PRET 77000 EURO Va asteptam la vizionare !

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Id 20025 apartament 2 camere | centrul orașului | mobilat & utilat
20

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare (sau închiriere) un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes, chiar în inima orașului Tulcea. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, oferind un stil de viață relaxat, cu toate facilitățile urbane la doar câțiva pași distanță. LOCALIZARE ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL
6

ID 20026 Apartament 2 camere | ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona ULTRACENTRALĂ a orașului. Această proprietate este ideală pentru cei care își doresc să fie în inima orașului, având acces rapid la toate punctele de interes, instituții, zone de promenadă și servicii. CARACTERISTICI ȘI ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Ultracentral - Strada Babadag, 3 camere, etaj 3, mobilat/utilat
10
1

Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, in zona Ultracentrala, aproape de Piata Civica, cu compartimentare circulară, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit și bine întreținut. Compartimentare * living luminos * 2 dormitoare * bucătărie separată * ...

1370 EUR/m2 | 73 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu
9

Apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Gavrilov Corneliu, ,etaj3 ,decomandat,mobilat utilat,renovat,suprafata totala 54 mp,living cu bucatarie open space,gaz la usa,pret 70000 euro,tel.07 arata numarul

1296 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere de vanzare zona Spitalului -Tulcea
6
1

Apartament 3 camere de vanzare zona Spitalului -Tulcea

Agentia Imobiliara Europa VIZIONARE RAPIDA-CHEIA LA AGENTIE-MUTARE IMEDIATA-PRET REDUS DE LA 63.000euro-la 60.000euro Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, in zona Spitalului-Tulcea intr-o zona linistita si bine pozitionata, avand suprafata totala de 42.44 mp. Compartimentarea ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

spitalului, Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea