Apartamente de vanzare Tulcea • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Tulcea Persoane Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.
5

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.

Ap.2 cam.confort1,zona centrala(spital,scoala,politie,Lidl,Penny)cu parc imens in spatele scarii,ptr.iesiri in aer liber extraordinar de frumos.Foarte econom la intretinere fiind temp.constanta cu pozitionarea si izolatia aferenta,centrala proprie gaz cu tevi(din cupru) si caloriferele noi ,electronicele ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere de vânzare-zona Faleză, aproape de Deep 3
15

Apartament 2 camere de vânzare zona Faleză, aproape de Deep 3 -PROPRIETAR Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 4 al unui bloc reabilitat termic, fără probleme la acoperiș (fără scurgeri sau infiltrații). Suprafața utilă este de 48 mp, compartimentată eficient: Living: ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

investiție în Delta Dunării   venit din turism   Ideal pentru Airbnb   turiști   pescuit   vacanță
10
7

investiție în Delta Dunării venit din turism Ideal pentru Airbnb turiști pescuit vacanță

Situat în Delta Dunării, zonă turistică , perfect pentru închiriere sezonieră , 3 camere potrivit pentru grupuri familii , acces rapid către plajă și Dunăre. Apartament 3 camere, semidecomandat, suprafata totala 60 m2, apartamentul se compune din trei camere, bucatarie, baie,balcon si o debara, beneficiind ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Sulina, Tulcea

Vând apartament cu 3 camere
8
7

Vând apartament cu 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil

1015 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua
8
4

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua

Se vinde un apartament decomandat, cu 2 camere, la etajul 4, pe str. Gavrilov Corneliu, zona piata noua, in orasul Tulcea. - are 54 mp - acoperisul refacut in iulie 2025 - gazele sunt la usa - dotat cu aer conditionat - necesita renovare - disponibil imediat - pret 58000 euro. Relatii la telefon .

1074 EUR/m2 | 54 m2

Piata%25252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

apartament 3 camere
5
1

apartament 3 camere

apartament îngrijit , cu centrala proprie pe gaze, izolat interior și exterior, geamuri termopan mahon , instalații electrice și sanitare schimbate, uși de interior din lemn, cu acoperiș stil șarpantă, nu necesită investiții , ideal pentru o familie cu, copii.

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag
9

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag

Vând apartament 3 camere  situat la etajul  4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat zona Podgoriilor
10
1

Proprietar vând apartament 2 camere în zona Podgoriilor în spatele liceului Moisil mobilat și utilat cu: centrala Ariston nouă, aer condiționat în garanție, electrocasnicele achiziționate recent tv smart în garanție, zugrăvit recent, apartament izolat exterior, zona de gătită exclusiv pe balcon, ambele ...