Apartamente de vanzare Timisoara Timis • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
10

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
2

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera zona Torontalului
3
1

Apartament cu 1 camera zona Torontalului

Oferim spre cumparare apartament cu 1 camera in zona Torontalului, suprafata de 30 mp, PARTER, confort 2, centrala proprie. Aproape de XCity Tower, magazine si parc. Se vinde incepand cu luna martie. Pentru vizionari sau alte detalii sunati la numarul de telefon afisat.

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare
3

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră 12 mp ,parter pe Bulevardul 16 Decembrie, trebuie renovată, preț 28 000 euro.

2333 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Modern
3
7

Apartament o camera zona Modern

Se da spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Modern. Suprafata: 31 mp. Etaj: Parter. Proximitati: statii de tramvai si autobuz, parc, magazin alimentar. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!
9
2

Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!

De vanzare, apartament 1 camera, suprafata utila 26 mp. Apartamentul este situat la parterul unei case, cu doar 4 apartamente in curte, constructie din caramida cu acoperis de tigla, are toate utilitatile, gaz cu contorizare separata si o boxa cu acces din curte. Zona: Ciprian Porumbescu-Brancoveanu. ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara
4
1

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara

Apartament cu 1 camera, situat in zona Olimpia - Stadion, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone ale localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ofera acces rapid catre numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere de statii de autobuz, benzinarii, restaurante fast-food ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Buziasului
3
4

Apartament o camera de vanzare Buziasului

Vand apartament cu 1 camera decomandat centrala proprie parter inalt, cu o suprafata utila de 28 mp, mobilat si utilat complet.

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
13

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua
7
8

COMISION 0% Apartament cu o camera de 20 mp, zona Steaua

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie ...

1400 EUR/m2 | 20 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.
4

Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior; - parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

2507 EUR/m2 | 18 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

garsoniera  , zona Take Ionescu
3
15

garsoniera , zona Take Ionescu

Vand garsoniera la parter 15 mp , zona Take Ionescu langa prefectura si facultatea de medicina , recent renovata , masina de spalat , frigider , aragaz . Mai multe detalii la telefon!

1333 EUR/m2 | 15 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
22

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7
1

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven
10
5

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Cerna - Stadion. Este disponibila la parter din 4, cu o suprafata de 17 mp. Este structurata astfel : Hol,Bucatarie,Baie cu ventilatie,camera. Vecinatati : Strandul Heaven, Baza Sportiva 2. Zona Complex la 15 minute de mers pe jos,Spitalul ...