Apartamente de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Etaj: Parter Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera in curs de renovare de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Buziasului. Imobilul este amplasat la parter si are o suprafata de 22 mp, fiind o optiune potrivita pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust. Caracteristici: • O camera • Bucatarie ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata cu totul NOU situata in zona Buziasului. Garsoniera este structurata in hol, camera, baie, bucatarie din constructie. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan NOUA in garantie. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea ...

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
7

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Badea Cartan
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Badea Cartan

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Badea Cartan. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul ...

2267 EUR/m2 | 30 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
9
2

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere cre ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven
10
4

Garsoniera Parter Zona Cerna Heaven

YouPro.ro va propune spre vanzare o garsoniera,situata in zona Cerna - Stadion. Este disponibila la parter din 4, cu o suprafata de 17 mp. Este structurata astfel : Hol,Bucatarie,Baie cu ventilatie,camera. Vecinatati : Strandul Heaven, Baza Sportiva 2. Zona Complex la 15 minute de mers pe jos,Spitalul ...

1853 EUR/m2 | 17 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Complex Studentesc
5

Garsoniera zona Complex Studentesc

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera situata in zona Complexul Studentesc din Timisoara. Garsoniera este pozitionata la parterul unui bloc de 4 etaje. Sunt doar cate 4 apartamente pe fiecare nivel.Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea inchirieii ulterioare. Pretul solicitat ...

2040 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Parter-Timisoara de vânzare
13
2

Garsonieră Parter-Timisoara de vânzare

Vând garsonieră mare la parter înalt +balcon mare ,în Steaua lângă moll ,bloc de apartamente ,amenajată centrală ,mobilată, utilată ,liberă ocupabilă imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț,49000euro.Detalii la telefon-0742143679.

1400 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare
12
3

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare

Vând garsonieră ,la parter cu balcon mare ,amenajată cu centrală gaz ,bloc de apartamente civilizat ,mobilată utilată ,modificată în 2 camere ,liberă ocupabilă imediat ,Preț ,49000euro Tel.0742143679.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial parter înalt  Dacia de vânzare
20
28

Spatiu comercial parter înalt Dacia de vânzare

Vând spatiu -SAD- la parter înalt de 9 mp utili amenajat, căldură de la oraș , clima ,gaz ,baie și spațiu de lucru comun ,fost laborator tehnica dentara in Dacia langa Biserica,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere, preț 19900euro.tel 0742143679.

2211 EUR/m2 | 9 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara
4
1

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara

Apartament cu 1 camera, situat in zona Olimpia - Stadion, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone ale localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ofera acces rapid catre numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere de statii de autobuz, benzinarii, restaurante fast-food ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc
3
10

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis