Apartamente de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Incalzire: Incalzire centralizata Etaj: Parter Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat aflat la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafața utilă este de 38.69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereți albi și parchet de lemn, dispune de aer conditionat, caldura de la Colterm. Este ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Iulius Mall
8
9

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall
8
20

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall

Proprietar vand apartament 2 Camere renovat situat la 10 minute de Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie prevazuta cu vana și geam de aerisire, living și dormitor. Dispune de gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, Chisoda, 2 camere
5
1

Apartament de vanzare, Chisoda, 2 camere

Apartament de vânzare Chișoda Direct de la proprietar. Pentru că ne dorim ca în viitor să ne mărim familia și avem nevoie de un spațiu mai generos, ne vindem apartamentul în care am pus mult suflet. Detalii apartament: Suprafață: 54 mp Compartimentare: living + bucătărie open space ...

1850 EUR/m2 | 54 m2

Chisoda, Timis

Salvează căutarea