Apartamente de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camer Imobiliare Apartamente de vanzare Timis Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat,62 mp utili,etaj P/3 -Torontalului
10
1

ID Intern: P738 MTC Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj P/3, constructie 2024 situat in zona Torontalului. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de ...

2419 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere in complex rezidential PREMIUM RESIDENCE!
5
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS80), situat pe limita teritoriala Timisoara-Giroc zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, Vand ap 3 cam decomandat
10

Proprietar, Vand ap 3 cam decomandat

Proprietar,Vand ap 3 cam decomandat cu centrala de 1 an,aer cond, bloc termoizolat et 3 zona Freidorf Lidl. Utilat si.mobilat complet.Ap este situat inspre o parcare, din spatele blocului intr.o zona curata si linistita , cu multe parcuri ,scoli,Lidl ,farmacie si alte magazine.cheltuielile sunt mici ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - etaj 1 - bloc nou - lift - 95.000 Euro
5
1

Ap.2 camere - etaj 1 - bloc nou - lift - 95.000 Euro

Apartament cu 2 camere, situat la granita dintre Giroc si Timisoara, intr-o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Ronat, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1926, structura caramida, material ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 43 mp, Giroc - ID V47
14
6

Apartament 2 camere 43 mp, Giroc - ID V47

ID intern: V47 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter ntr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
15

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 3 camere 58 mp + balcon in Giroc, - V50
20
1

ID intern: V50 Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu suprafata de 58 mp + balcon. situat in localitatea Giroc, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, ...

1753 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361
10

Apartament 2 camere in Giroc, Zona Braytim - ID V3361

ID intern: V3361 Apartament cu 1 camere de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

2026 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament Nou 3 Camere Decomandat 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
9
3

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, bucătărie închisă, totul nou, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 70 mp, plus 2 balcoane, de 15 mp, este situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla , bloc nou si izolat, plus 1 loc de parcare trecut in Cf, Disponibil imediat Pret: ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Etajul 1 Zona Braytim Calea Urseni
7
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 48 mp,et.1 din 3, fiind compartimentat astfel: Cameră de zi cu bucatarie open- space , bucataria se poate inchide, dormitor, hol, baie, terasa si 1 loc de parcare inclus in pret, finisaje premium. Pret: ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim La Cateva Minute De Hotel IQ
8

Apartament cu 2 camere; mobilat si utilat, centrala proprie, su: 49mp, plus balcon 5,31 mp, etaj 2 din 3. Disponibil imediat. fiind compartimentat astfel : - dormitor - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Pret: 86800 Euro Tel: 0726649775

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8
1

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Bloc Nou Centrala Proprie Zona Lidia Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, su: 44 mp și se află la parterul unui bloc nou cu 4 etaje. Apartamentul este bine compartimentat și include: dormitor living cu bucătărie open-space baie Se vinde parțial mobilat, cu mobilier de bucătărie și baie complet echipată. Pentru confort termic, apartamentul ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea