Apartamente de vanzare Satu Mare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Satu Mare Companii Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
10
7

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
14

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
17
2

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14
7
1

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc solid, construit din cărămidă . Proprietatea are o suprafață utilă de 35 mp. și dispune de un balcon, o bucătărie cochetă, baie, precum și un hol de distribuție eficient. Un ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 17
5

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 17

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 dintr-un total de 8 etaje, dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de geamuri termopan și de o compartimentare practică, oferind un cadru ideal pentru amenajare și personalizare după propriul stil și confort. Apartamentul ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...

1271 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare
8

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare

Blitz ofera spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat în zona Micro 15, la etajul 4 din 4, într-un bloc liniștit. Suprafață utilă: 80 mp Compartimentare: decomandat Locație: zona M15 – acces facil la transport public, școli, magazine și alte facilități Compartimentare: 3 ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 4 , 62.900 usor neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are geamuri termopan ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș
19

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș

Vanzare Apartament 2 Camere - Str. Zenit 33, Satu Mare Date Generale Localizare: Strada Zenit nr. 33, Satu Mare (orientare directă spre râul Someș). Suprafață utilă: 56,45 m². Compartimentare: Semidecomandat. Etaj: 4/4. Stare actuală: Necesită renovare integrală. Structură Interioară (Conform Schiței) Zona ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Carpati 2 , Strada Dorna , et. 4 , 21.900 euro neg.
7

Va oferim spre vanzare garsoniera in Carpati 2 pe Strada Dorna , la etajul 4 din 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida . Compartimentare : Camera cu bucatarie intr-una Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta . Ramane partial mobilata , la cererea noului ...

1288 EUR/m2 | 17 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Micro 16
11

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Micro 16

BLITZ vă prezintă un apartament cu 3 camere situat în zona Micro 16, la etajul 4, cu o suprafață utilă de 70 mp. Imobilul a trecut printr-o renovare recentă completă, îmbinând confortul modern cu funcționalitatea maximă. Tabloul electric a fost înlocuit integral, iar baia a fost renovată de la zero ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca
5

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca