Apartamente de vanzare Roman Neamt • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Neamt Roman Companii Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere parter - gata de locuit
11
1

2 camere parter - gata de locuit

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare un apartament cu două camere semidecomandat, la parter, cu balcon, mobilat și utilat. Locație: Str. Gloriei, bl. 19, mun. Roman, Jud. Neamț Compartimentare: baie, bucătărie, sufragerie (cu balcon), dormitor Dotări: - centrală termică pe gaz - ...

1222 EUR/m2 | 36 m2

est, Roman, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 camere parter - gata de locuit
11
1

2 camere parter - gata de locuit

1222 EUR/m2 | 36 m2

est, Roman, Neamt

Vand apartament Piata Mica
5

Vand apartament Piata Mica

Vand apartament 2 cam semidecomandat etaj 4 Piata Mica . Blocul este renovat si acoperit cu pod . Apartamentul are ferestre termopan si centrala termica . Relatii la Tel. 0728891591

713 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

2 cam Ecaterina Teodoroiu
3

2 cam Ecaterina Teodoroiu

Vand apartament 2 camere 52 mp , locuibil , termopane , centrala pe gaz , str Ecaterina Teodoroiu . Relatii la Tel. 0728891591

876 EUR/m2 | 51 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere zona Scoala nr.1, 56mp, partial mobilat 39000 euro
7

39000 euro De vanzare apartament 2 camere zona Școala 1 , Aer conditionat, 56 mp, izolat interior, balcon spatios, baie cu aerisire, bucătărie foarte spațioasă plus 2 debarale.Se vinde parțial mobilat.Pret 39000 usor negociabil

696 EUR/m2 | 56 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș
17

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere și două bai. Locație: Str. Bogdan Dragoș, Municipiul Roman, jud. Neamț Suprafață: 68 mp util, 72 mp total (balcon 4m) Etaj 3, orientare spre est, poziționat pe mijloc (foarte călduros) Compartimentare: living, ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

central, Roman, Neamt

Vând apartament cu 2 camere centru
2

Vând apartament cu 2 camere centru

Vând apartament cu 2 camere Model semidecomandat Parter Zona Liceul Roma Vodă Acte actualizate pt notariat Preț 42000 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str Tineretului nr.22 vis a vis de Parchetul de pe ...

977 EUR/m2 | 43 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

Salvează căutarea