Apartamente de vanzare Iasi • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit
8
3

Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Alexandru ndash; Ocazie! Caracteristici principale: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 55 mp utili Etaj: 2 intr-un bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1978 (panouri prefabricate) Avantaje si Locatie: Apartament de 3 camere, ...

2242 EUR/m2 | 55 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere Intabulat loc de parcare Mutare imediata si gradina
11

Descoperiți confortul și eleganța unui apartament modern situat în inima zonei Lunca Cetățuii, o alegere ideală pentru tineri profesioniști sau familii în căutarea unui cămin primitor. La un preț atractiv de 74.900€, acest apartament cu 2 camere, recent construit, promite să devină refugiu dumneavoastră ...

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
4

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District
5
4

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District

Zona Bularga, langa Silk District, in spatele magazinului JUMBO, Garsoniera (camera de camin modificata), suprafata 22mp., are baie si bucatarie amenajate in camera, este la parter, se vinde mobilata si utilata, pretul de vanzare este de 31500 euro. Consilier imobiliar. Tel. .

1432 EUR/m2 | 22 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
6
2

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Cameră de cămin RENOVATA,  17 mp – Bulevardul Poitiers
4

Cameră de cămin RENOVATA, 17 mp – Bulevardul Poitiers

Blitz vă propune spre vânzare o cameră de cămin situată în zona Bulevardul Poitiers, cu o suprafață de 17 mp, amplasată la parter, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție; locuința este renovată complet, beneficiind de instalație electrică și sanitară schimbate, oferind un spațiu pregătit ...

2206 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Apartament 1 camera, decomandat, 42mp, zona Tatarasi
3
2

Apartament 1 camera, decomandat, 42mp, zona Tatarasi

Blitz vă prezintă un apartament modern și elegant, perfect pentru persoanele în căutarea unui cămin confortabil și bine poziționat. Acest apartament cu 1 cameră, având o suprafață utilă de 38,54mp și un balcon de 3.54 mp, se remarcă prin finisaje premium și dotări de înaltă calitate. Între caracteristicile ...

2092 EUR/m2 | 39 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 52.3 mp, zona Tatarasi
3
2

Apartament 2 camere, 52.3 mp, zona Tatarasi

Blitz vă prezintă un apartament modern și elegant, perfect pentru persoanele în căutarea unui cămin confortabil și bine poziționat. Acest apartament cu 2 camere, având o suprafață utilă de 52.3 mp și un balcon de 9.62 mp, se remarcă prin finisaje premium și dotări de înaltă calitate. Între caracteristicile ...

2402 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

Apartament de 3 camere, vedere panoramica, 52 mp, zona Alexandru.
9
3

Blitz va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, 52 mp, etaj 10 din 10, in zona Alexandru cel Bun. Acesta este compartimentat astfel: -camera de zi - 2 dormitoare; -1 baie; -1 camara; -spatiu depozitare de tip pod ; -balcon 4 mp; Finisajele sunt clasice iar apartamentul se preda utilat si ...

Iasi, Iasi

Camera de camin, 17 mp, zona Nicolina
4

Camera de camin, 17 mp, zona Nicolina

BLITZ va propune spre achizitie o camera de camin cu o suprafata de 17 mp, situata la etajul al 2-lea al unui imobil cu 4 nivele, in zona Nicolina. Locuinta dispune de o organizare optima, se vinde nemobilata si dispune de aer conditionat. Este ideala atat pentru investitie cat si pentru locuit. Imobilul ...

1647 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

9
1

1827 EUR/m2 | 52 m2

Iasi, Iasi

 Apartament de lux cu 3 camere, 120 mp, curte privată de 70 mp, zona Palas Mall
11

Blitz vă propune un apartament deosebit, situat într-un bloc nou, construit în 2016, într-o zonă excelent[, în apropiere de Palas Mall. Acest apartament cu suprafață utilă de 120 mp și curte privată de 70 mp beneficiază de un loc de parcare propriu și reprezintă o oportunitate excelentă de locuit, fiind ...

3333 EUR/m2 | 120 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit
8
3

Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit

2242 EUR/m2 | 55 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Promovat
11

1873 EUR/m2 | 40 m2

Iasi, Iasi

Camera camin 17 mp, zona Bularga
5

Camera camin 17 mp, zona Bularga

Blitz va propune pentru cumparare 1 camera de camin de 17 mp situata la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Bularga. Garsonierea beneficiaza de o baie proprie si o chicineta utilata cu frigider si aragaz. Proprietatea se preteaza atat pentru locuinta, cat si pentru investitie. Va asteptam cu drag la vizionare! Cod ...

1753 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Cameră de cămin, 17 mp, zona Bularga
3

Cameră de cămin, 17 mp, zona Bularga

Blitz vă propune spre vânzare o cameră de cămin situată în zona Bularga, poziționată la etajul 1, cu o suprafață de 17 mp, ideală pentru locuință sau investiție. Camera este bine organizată, oferind un spațiu funcțional și luminos, și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare ...

1706 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 56 m2, zona Vișan
18
1

Apartament 2 camere, 56 m2, zona Vișan

Blitz vă propunem spre achiziție un apartament cu 2 camere modern, definit prin luminozitate și o compartimentare inteligentă. Zona de zi include un living generos, ideal pentru relaxare, completat de o bucătărie funcțională și un dormitor matrimonial conceput ca o oază de liniște. Proprietatea dispune ...

2054 EUR/m2 | 49 m2

Iasi, Iasi

Bloc nou Apartament Decomandat 2 camere cu loc de parcare mutare imediata
10

Descoperiți un cămin modern și primitor într-una dintre cele mai liniștite zone din Iași – Poitiers, în apropiere de Frumoasa. Acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 al unui bloc nou, finalizat în 2016, este alegerea ideală pentru cei care caută confort, intimitate și o locuință gata ...