Apartamente de vanzare Hunedoara • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Persoane Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
3

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament etaj 4
5
2

Vand apartament etaj 4

Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat

922 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, Hunedoara
8
3

Apartament 2 camere, Hunedoara

Apartament 2 camere, etaj 4 4, renovat, luminos, mobilat și utilat, 2 aparate de aer condiționat, calorifere fontă în camere, puse noi, costuri mici pentru că mențin căldură. Tablou electric nou cu protecție, lumini de siguranță în toate încăperile ( pt cazul în care se întrerupe curentul ). Zonă ...

885 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere central (piață)
11

Apartament 2 camere central (piață)

Se vinde apartament la etajul 4 4 bloc cu acoperiș din țiglă. Se vinde mobilat si utilat.

1490 EUR/m2 | 49 m2

Piata, Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 4 camere, semidecomandat, nemobilat, langa Piata Centrala din Deva
9

Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...

22 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere
8
2

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere decomandat in Orastie ,Str. Muresului,langa Penny Market,an constructie 1985,suprafata 80 m2,2 bai,2 balcoane,centrala proprie,termopane,din caramida etaj 4,usi interioare de lemn,usa intrare stejar.Apartamentul se vinde mobilat complet.Mai multe detalii si informtii la tele ...

900 EUR/m2 | 80 m2

Orastie, Hunedoara

Vând garsonieră etaj 4
4
2

Vând garsonieră etaj 4

Vând garsonieră etaj 4 poziționată la soare, Str Minei bl 10, acoperiș schimbat, apă trasă separat, geamuri termopan, gaz 1 foc, fără datorii. Preț 115 00 euro

538 EUR/m2 | 26 m2

Petrila, Hunedoara

Vând garsonieră etaj 4 Petrila
4
8

Vând garsonieră etaj 4 Petrila

Vând garsonieră etaj 4, bl.10, str. Minei, acoperiș schimbat, apă trasă separat, fără datorii, gaz 1 foc, geamuri termopan, parchet schimbat în cameră, parțial mobilata. Nu răspund la mesaje, sunați între orele 9-18. Preț 11500 euro

426 EUR/m2 | 27 m2

Petrila, Hunedoara

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere
10
1

Se vinde schimbă apartament cu 2 camere

Vând sau schimb apartament semidecomandat cu 2 camere, 47 mp în Hunedoara, Str. Streiului. Apartamentul este compus din: 1 dormitor, 1 living, 1 baie, , 1 bucătărie, 1 cămară alimente și se afla la etajul 4 4, CU ACOPERIȘ!!! Pe acest etaj există o încăpere cu folosință comună celor patru apartamente ...

798 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare
7

Apartament de vanzare

Vand apartament decomandat 2 camere la parc zona linistita cu vedere spre magura , mobilat si utilat cu tot ce este in el , ocupabil imediat , instalatia electrica cupru , contorizari separat , izolat termic cu acoperis , pentru vizualizare in fiecare zi , etj 4

1220 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7
10
6

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7

Vând apartament cu 2 camere în Hunedoara M7, decomandat, mobilat, termopane, gresie, parchet, centrala cumpărată de 1an,etaj 4 cu acoperiș, izolat termic exterior, 39mp, foarte călduros, vecini și zona liniștită. Preț 34.000 euro sau schimb cu casa în oraș sau județ.

872 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4
5

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4, situat în Petroșani,Jud.Hunedoara,Str. 1 Decembrie 1918,zona centrala,cu vedere la soare.Are centrală Vaillant pe gaz ( doua focuri ),doua balcoane inchise + calorifere in balcoane,gresie,faianta,usile din interior sunt din termopan,instalatie termica din cupru,instalatie ...

1093 EUR/m2 | 54 m2

Petrosani, Hunedoara

Salvează căutarea