Apartamente de vanzare Hunedoara • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camer Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Persoane Etaj: Parter Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

De vânzare : Apartament 3 camere + 2 băi + cămară + hol + bucătărie . Îngrijit și întreținut . Decomandat . Suprafață 80 mp . Mobilă în 2 din 3 camere , centrală pe gaz , geamuri termopan , apă trasă separat , parchet , gresie , faianță . Lângă apartament se află uscătorie comună și locuri pentru depozitare ...

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament 2 camere mobilat parter cu beci foarte curat și înalt  preț 30.000  negociabil
5

Vând apartament 2 camere mobilat parter cu beci foarte curat și înalt preț 30.000 negociabil

Apartament 2 camere decomandat mobilat parter cu subsol foarte curat și înalt preț 30.000 negociabil

638 EUR/m2 | 47 m2

Vulcan, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

983 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 8

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..

727 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament central in Vulcan HD
7
5

Vand apartament central in Vulcan HD

Vând inchiriez apartament cu două camere semidecomandat la parter situat în zona centrală. (Zona Penny, gradinita, Posta Romana). Apartamentul are doua camere, bucatarie, baie, camara, balcon, doua holuri si centrala termica. Acces rapid spre partiile de schi din Straja (15 min) Cab, Vulcan si partiile ...

421 EUR/m2 | 52 m2

Central, Vulcan, Hunedoara

Vand Apartament 2 camere
9
3

Vand Apartament 2 camere

OPORTUNITATE: Apartament 2 Camere sau Spațiu Comercial Micro 3, Hunedoara Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc de cărămidă (P+3) în zona ultracentrală a cartierului Micro 3,compus din : -hol întrare cu cămară -bucătărie cu cămară -living -hol între camere -dormitor ...

841 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ap.2cam. Petrosani-Aviatorilor, 35 mp, parter (in curs de renovare)
10
6

Vand apartament 2 camere in Petrosani, strada Aviatorilor, vis-a-vis de Biblioteca. Suprafata utila 35,5 mp, cu trecere prin camera mare, fara balcon, pe mijloc, parter. Termoizolat exterior, termopane, camerele au glet si sapa noi. Bransament separat la apa, gaz metan 1 foc. Baie in curs de renovar ...

457 EUR/m2 | 35 m2

Petrosani, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
28

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad
9
1

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad

Vând apartament situat în orașul Brad, pe strada Iazului, bl. 7, scara 3, la PARTER, lângă Școala Gimnazială HCC, Muzeul Aurului, în spatele magazinului Albina. Apartamentul este decomandat, are 69 mp, 3 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, debara, balcon. Este izolat în exterior, racordat la rețeaua ...

855 EUR/m2 | 69 m2

Central, Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
3

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Ofer închiriere garsonieră
9

Ofer închiriere garsonieră

Garsonieră nou mobilată, parter, zonă liniștită, strada General Dragalina. Preț 850 Ron.

1125 EUR/m2 | 24 m2

Petrosani, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
2

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsonieră ultracentrală în Hunedoara, decomandată, confort 1, 30mp
9
5

Contact numai pe WhatsApp - Octavia Proprietar, persoană fizică, vând garsonieră in Hunedoara, confort 1, decomandată, 30 mp utili, situată la parter (etaj 0 din 3), zonă ultracentrală lângă pietonală, disponibilă imediat. Ideală pentru locuință, spațiu comercial (birou, cabinet, salon etc.) sau investiție ...

1133 EUR/m2 | 30 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Apartament Petrila Strada 8 Martie Bloc 34 parter 53 mp bloc civilizat diverse îmbunătățiri
2

Vând Apartament cu 2 camere in Petrila Strada 8 Martie bl 34 parter, 53 mp având diverse îmbunătățiri recente. Apartamentul este foarte călduros fiind orientat spre sud beneficiază de soare în cea mai mare parte a zilei, are bucătărie închisă. Este localizat la cel mult 20 de minute de Teleschi Parâng. Blocul ...

432 EUR/m2 | 53 m2

Petrila, Hunedoara

imobiliare
3

imobiliare

vind apartament 2camere izolat termic interior și exterior, geamuri termopan, ușa metalica, gresie și faianță, parchet laminat, fără datorii centrala termica pe gaz,parțial mobilat accept orice variante și prima casa,suprafata totala 45,37m,bloc de caramida .

551 EUR/m2 | 45 m2

Petrila, Hunedoara

Salvează căutarea