Garsoniere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Timis Preț maxim 50000 Persoane Etaj: Etaj 2 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră de vânzare
7
10

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră situată în orașul Jimbolia,Strada Mărășești.Locatie bună,aproape de grădiniță, școală(clasele1-4),magazine alimentare. Compartimentare: Bucătărie, baie,hol,balcon inclus cu cameră. -Incalzire in pardoseala -Aer condiționat -Mobilată -Izolatie termică -Instalatie electrică și sanitară, ...

767 EUR/m2 | 30 m2

Jimbolia, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar, vând garsonieră 1 camera
3
2

Proprietar, vând garsonieră 1 camera

Proprietar, când garsoniera 1 camera, 12 mp, etaj 2, Zona Dâmbovița, Timișoara. Încălzirea este de la sistemul centralizat, geam termopan, ușă metalică. Toaleta și dus la comun.

1625 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
38

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vând sau schimb garsoniera Micro 1
6
11

Vând sau schimb garsoniera Micro 1

Vând garsonieră în Lugoj pe Strada Olari nr 23, zona Micro 1, etajul 2. Doresc la schimb cu un apartament în Timișoara, ofer diferența sau o vând. Compusa din hol, baie, camera și bucătărie. Suprafață 23 mp. Instalație gaz pe convector.

1174 EUR/m2 | 23 m2

Lugoj, Timis

Garsonieră de vânzare
4
3

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră confort 2 în Lugoj Micro 3 Strada Ceahlăului bloc26cu5bis etajul doi, mobilată, prețul 18500 Euro, negociabil, Telefon:

1233 EUR/m2 | 15 m2

Lugoj, Timis

Garsoniera direct de la proprietar langa Facultatea de Agronomie
8
3

Proprietar vand garsoniera facuta din camera de camin, situata la et. 2 din 4, amenajata recent cu instalatie electrica si sanitara noua, avand o suparafata utila de 21 mp. blocul este anvelopat termic iar incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei de imobil.

2095 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Aradului - etajul 2
5
3

Garsoniera - zona Aradului - etajul 2

Imobiliare pentru tine - Timișoara va propune spre vânzare o garsoniera în zona Aradului. Imobilul este situat la etajul 2 din 4, intr-un bloc anvelopat. Suprafața utila : 20.5 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie pe hol Încălzirea este de la Colterm Imobilul este renovat ...

2225 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea