Garsoniere de vanzare Sector 6 Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Bucuresti Sector 6 Preț maxim 50000 Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
52

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului , an de constructie 1983 garsoniera este renevota recent si gata de mutat , are o suprafata de 29 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.Va steptam la o vizionare!

1552 EUR/m2 | 29 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare cu centrala proprie  in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit
3
83

Garsoniera de vanzare cu centrala proprie in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit

Garsoniera de vanzare cu centrala proprie in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit. Garsoniera dispune de o suprafata totala de 35 de mp,situata intr-un bloc din 2000 , 8 etaje,ea fiind la etajul 4(bloc cu lift).In zona se reagasesc mai multe spatii comerciale,scoli gradinite,parcuri. Metroul ...

1386 EUR/m2 | 35 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou
3
48

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră disponibilă spre vânzare în zona Crângași, Sector 6, într-un bloc construit în anul 1983. Suprafața utilă este de 29 mp, poziționată la etajul 4 10. Locația este excelentă, cu acces direct la metrou Crângași, Piața Crângași și parcul Crângași. Se vinde mobilată și reprezintă o variantă ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Militari Residence  OFERTA
7

Garsoniera Militari Residence OFERTA

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Garsoniera situata in Complexul Militari Rezident, Str Sg ilie Petre nr 86 Chiajna Ilfov cu o suprafata de 32 mp. Et 7. din 8. An de constructie 2018. Garsoniera dubla confort 1 semi decomandata. cu centrala proprie, aer conditionat.geam ...

1544 EUR/m2 | 32 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
17

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

garsoniera de vanzare in zona Militari
3
29

garsoniera de vanzare in zona Militari

Ofer spre vanzare o garsoniera in zona Miliatri,in apropiere de mijlaocele de transport. Garsoniera dipsune de o suprafata utila de 30 mp,situata la etajul 3. Se vinde mobilat si utiat complet,se accepta cu credit! Anul contructiei este 1981. Detalii suplimentare telefonic!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Crangasi
4
6

Garsoniera zona Crangasi

Va oferim o garsonieră de 28 mp în zona Crangasi, la etajul 5 din 10, construită în 1978, la prețul de 50.000 lei . oportunitate accesibilă. Detalii importante: Prețul: 50.000 lei e un preț rezonabil, Blocul: Construit în 1978. Etajul 5: Vă oferim posibilitatea de a viziona apartamentul și de a ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vanzare in zona Drumul Taberei aproape de metrou
3
19

Garsonieră disponibilă la vânzare în Drumul Taberei, cu suprafața de 29 mp, situată la etaj 3. Se află aproape de stația de metrou și de parcuri, într-o zonă liniștită și verde. Se vinde mobilată, ideală pentru investiție sau locuit.

1724 EUR/m2 | 29 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou
3
9

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră de vânzare în zona Crângași, cu suprafață de 27 mp, situată la etajul 3. Proprietatea beneficiază de acces rapid la metrou, piață și parc. Se vinde complet mobilată și reprezintă o alegere bună pentru investiție. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne cotacatati!

1815 EUR/m2 | 27 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
8

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera Gorjului
4
50

Vanzare garsoniera Gorjului

Garsoniera de vanzare in zona Gorjului , zona centrala, spatii verzi, in apropiere de gradinita, scoala, magazine, piata, mall, transport in comun. Suprafata 37 metri, etaj 2,mobilata, zona linistita.

1351 EUR/m2 | 37 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vanzare în zona Apusului
3
8

Garsonieră de vanzare în zona Apusului

Garsonieră de vanzare în zona Apusului, cu o suprafață de 35 mp, situată la etajul 3 din 8, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Păcii, oferind acces rapid către principalele zone ale orașului.

1343 EUR/m2 | 35 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
5

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Vand garsoniera in zona Lujerului, aproape de metrou, este situata la etajul 4 si dispune de 32mp, intr un imobil construit in anul 1980, va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii

1250 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Pacii 5-7 minute de metrou
3
3

Garsoniera de vanzare in zona Pacii 5-7 minute de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata , suprafata de 32 mp situata la etaj 2 . Imobilul este localizat in sector 6 zona Pacii 5-7 minute de metrou , an constructie 1983.

1406 EUR/m2 | 32 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera in zona Regie
6
15

Garsoniera in zona Regie