Garsoniere de vanzare Sector 2 Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Bucuresti Sector 2 Preț maxim 50000 Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
20

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Colentina, aproape de mijloacele de transport și de magazine. Dispune de o suprafață utilă de 28 mp, este situată la etaj 2 și se vinde mobilată. Ideală pentru investiție sau locuit, se acceptă achiziție prin credit.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon   Mega Mall
3
18

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall, Sector 2, într-un imobil construit în anul 1986 și reabilitat termic. Suprafața utilă este de 31 mp, situată la etajul 4 10. Locuința dispune de balcon, se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Zona este bine ...

1516 EUR/m2 | 31 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica
3
14

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica

Garsonieră de vânzare în zona Doamna Ghica, în apropiere de Parcul Plumbuita și Șoseaua Colentina. Are aproximativ 30 mp și este situată la etajul 3 din 10 dintr-un bloc cu mai multe niveluri. Este îngrijită și pregătită pentru locuit. Zona este accesibilă, cu legături bune către mijloacele de transport, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
20

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon
3
27

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Morarilor, Sector 2. Suprafața utilă este de 27 mp, etaj 5 10, bloc construit în 1984. Se vinde mobilată simplu, cu posibilitatea de achiziție prin credit. În apropiere se află metrou Costin Georgian, piață și școli.

1519 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera zona  Delfinului
4
11

Garsoniera zona Delfinului

Garsonieră de 29 mp în zona Delfinului, etaj 4, la 49.000 euro. Detalii: Preț: 49.000 euro, competitiv pentru zonă. Locație: Aproape de transport public și facilități. Etajul 4: Ideal pentru liniște, fără a fi prea sus. Verifică starea apartamentului și eventualele renovări.

1690 EUR/m2 | 29 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon Lic. Lucian Blaga
4
38

Pantelimon Lic. Lucian Blaga

Proprietar, vand garsoniera parter din 4, mobilata si utilata, apa calda si caldura RADET, gaze in apartament, intretinere mica, preț avantajos, perfecta pentru locuință proprie sau pentru investiție, acte în regula

1500 EUR/m2 | 16 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica
2
39

Garsoniera de vanzare in zona Colentina-Doamna Ghica

Ofer spre vânzare garsoniera , decomandata, situat în Colentina Doamna Ghica, Sector 2. Suprafața utilă de 33 mp, etaj 8 10, bloc reabilitat termic,construit în 1983. În apropiere se află stații STB, școli, grădinițe și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1364 EUR/m2 | 33 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră Centrul Bucureștiului
9
33

Garsonieră Centrul Bucureștiului

Proprietar Ofer Garsoniera în Centrul Bucureștiului.Este renovată și Utilată și semimobilată.Este într-o zona Ultracentrală, zona Armeneasca, la doar 500 m de Universitate, 5 min distanta de Unirii,10 min pana la Romana.Nu trebuie sa investiți nimic, este Renovată,curata și primitoare.La intrare avem ...

2647 EUR/m2 | 17 m2

Unirii, Sector 2, Bucuresti

 garsoniera de vanzare  în zona Colentina   Doamna Ghica,
3
41

garsoniera de vanzare în zona Colentina Doamna Ghica,

ofer spre vânzare o garsonieră în zona Colentina Doamna Ghica, Sector 2, într-un bloc construit în anul 1985. Suprafața utilă este de 30 mp, etaj 3 8. Proprietatea se vinde mobilată și beneficiază de acces la transport public, Parcul Plumbuita și supermarketuri. Se acceptă credit.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

vand  mini garsoniera zona mosilor armeneasca
2
63

vand mini garsoniera zona mosilor armeneasca

garsoniera situata in mansarda unui imobil cu 2 etaje ........garsoniera este formata din doua camere .și un hol de acces... wc ....bloc reabilitat termic izolat ...consolidat... fara bulina ......

1929 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera 14m  Baicului, Bucuresti sector2

Garsoniera 14m Baicului, Bucuresti sector2

Gaesoniera 14m , etaj 3 4, zona Baicului, sector 2, Bucuresti. Racordata la reteaua de termoficare, boiler propriu, posibilitate de racordare la reteaua de gaze a blocului. Imobil construit 1971. Pret 25000 euro, negociabil. Direct proprietar.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare proprietar
9
1

Garsonieră de vânzare proprietar

Garsonieră decomandată, 15 mp, 4 ok 4, centrala de apartament, mobilata, gresie faianță, termopan, ușă metalică. Al. Pantelimon. Foarte aproape de mijloacele de transport - stb 14, 36, 55, 102, 104, la 2 stații de autobuz este metroul - Costin Georgian. 32000 euro

2133 EUR/m2 | 15 m2

Sector 2, Bucuresti

Se vinde garsonira studiou in demisol
3
10

Se vinde garsonira studiou in demisol

Vind garsonira - studio in bucuresti sec 2 zona floreasca situata la demisol 35 mp cu centrala de gaz

1243 EUR/m2 | 37 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

vand garsoniera Universitate - Sala Dalles
5
3

vand garsoniera Universitate - Sala Dalles

Ofer garsonieră de vanzare cu suprafata de 20 mp, situată la etajul 5 in blocul din spatele Salii Dalles!Are spațiu util optim și o lumină naturală bună. În plus, se află aproape de puncte de interes. Este ideal pentru studenți sau persoane singure. Garsoniera este simpla, dar practica. Îți oferă confort ...

2722 EUR/m2 | 18 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Afacere la cheie !  Garsoniera
5
6

Afacere la cheie ! Garsoniera

Se vinde afacere la cheie ! Garsoniera in Saturn de 20 mp , la 5 minute de mers pe jos pana la mare. Detalii la nr de tel:

1975 EUR/m2 | 20 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând Garsonieră , în Șoseaua Pantelimon, lângă Parcul Morarilor
7
5

Această garsonieră de vânzare are o cameră spațioasă, situată la etajul 9 10 , două lifturi , blocul este izolat termic. Complet mobilat , aer condiționat. Finisajele includ parchet în camera de zi ,gresie și faianță în bucătărie și baie. Bucătăria este dotată cu aragaz cuptor dar și cu microunde, mașina ...

1955 EUR/m2 | 22 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera km O Intercontinental
5
9

Garsoniera km O Intercontinental