Garsoniere de vanzare Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Bucuresti Preț maxim 50000 Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Trapezului
4
111

Garsoniera de vanzare in zona Trapezului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Trapezului, an de constructie 1987 sitata la etajul 3 din 10 cu o suprafata de 35 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1371 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu
4
80

Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Brancoveanu,este la etajul 2 10,la 10 minute de minute de statia de metrou.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 29mp.Anul de constructie al blocului fiind 1985. Complet mobilata si utilata.

1552 EUR/m2 | 29 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Titan
3
112

garsoniera de vanzare in zona Titan

Oferim garsoniera in zona Titan,de vanzare 32mp la etajul 3 7,situata intr-o zona verde si linistita cu acces rapid la metrou 3-4min,parcuri,centre comerciale si scoli,spatiu luminos si bine compartimentat, sunati pentru detalii suplimentare!

1313 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
52

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului , an de constructie 1983 garsoniera este renevota recent si gata de mutat , are o suprafata de 29 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.Va steptam la o vizionare!

1552 EUR/m2 | 29 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
17

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Berceni
3
23

Vanzare garsoniera in zona Berceni

Vanzare garsoniera in zona Berceni, etaj 2 din 4, bloc construit in 1987, suprafata 29 mp. Garsoniera este luminoasa, cu bucatarie separata si baie, bine intretinuta, ideala pentru locuit sau investitie. Zona are acces rapid la metrou, transport si magazine. Sunati pentru mai multe detalii.

1448 EUR/m2 | 29 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare in zona Militari
3
29

garsoniera de vanzare in zona Militari

Ofer spre vanzare o garsoniera in zona Miliatri,in apropiere de mijlaocele de transport. Garsoniera dipsune de o suprafata utila de 30 mp,situata la etajul 3. Se vinde mobilat si utiat complet,se accepta cu credit! Anul contructiei este 1981. Detalii suplimentare telefonic!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Crangasi
4
6

Garsoniera zona Crangasi

Va oferim o garsonieră de 28 mp în zona Crangasi, la etajul 5 din 10, construită în 1978, la prețul de 50.000 lei . oportunitate accesibilă. Detalii importante: Prețul: 50.000 lei e un preț rezonabil, Blocul: Construit în 1978. Etajul 5: Vă oferim posibilitatea de a viziona apartamentul și de a ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon   Mega Mall
3
18

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall, Sector 2, într-un imobil construit în anul 1986 și reabilitat termic. Suprafața utilă este de 31 mp, situată la etajul 4 10. Locuința dispune de balcon, se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Zona este bine ...

1516 EUR/m2 | 31 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Rahova
3
34

Vanzare garsoniera in zona Rahova

Vanzare garsoniera in zona Rahova,etaj 2 din 4,bloc construit in 1983,suprafata 32 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata,scoli si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detal ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului
4
20

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului

Oferim spre vanzare garsoniera decomandata , in bloc din 1985,are o suprafata de 37mp. Imobilul beneficiaza de centrala proprie si aer conditionat. Se afla la etajul 5 10 intr-un bloc cu lift.

1351 EUR/m2 | 37 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de vanzare in zona Drumul Taberei aproape de metrou
3
19

Garsonieră disponibilă la vânzare în Drumul Taberei, cu suprafața de 29 mp, situată la etaj 3. Se află aproape de stația de metrou și de parcuri, într-o zonă liniștită și verde. Se vinde mobilată, ideală pentru investiție sau locuit.

1724 EUR/m2 | 29 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica
3
14

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica

Garsonieră de vânzare în zona Doamna Ghica, în apropiere de Parcul Plumbuita și Șoseaua Colentina. Are aproximativ 30 mp și este situată la etajul 3 din 10 dintr-un bloc cu mai multe niveluri. Este îngrijită și pregătită pentru locuit. Zona este accesibilă, cu legături bune către mijloacele de transport, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou
3
9

Garsonieră de vânzare în zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră de vânzare în zona Crângași, cu suprafață de 27 mp, situată la etajul 3. Proprietatea beneficiază de acces rapid la metrou, piață și parc. Se vinde complet mobilată și reprezintă o alegere bună pentru investiție. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne cotacatati!

1815 EUR/m2 | 27 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
8

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Ozana
3
18

Garsoniera de vanzare in zona Ozana

Garsoniera decomandata cf. 1, 35 mp, zona Ozana, etaj 3 cu lift, bloc din 1984. Se vinde imediat.

1429 EUR/m2 | 35 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Gorjului
4
50

Vanzare garsoniera Gorjului

Garsoniera de vanzare in zona Gorjului , zona centrala, spatii verzi, in apropiere de gradinita, scoala, magazine, piata, mall, transport in comun. Suprafata 37 metri, etaj 2,mobilata, zona linistita.

1351 EUR/m2 | 37 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vanzare în zona Apusului
3
8

Garsonieră de vanzare în zona Apusului

Garsonieră de vanzare în zona Apusului, cu o suprafață de 35 mp, situată la etajul 3 din 8, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou Păcii, oferind acces rapid către principalele zone ale orașului.

1343 EUR/m2 | 35 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului
3
5

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului

Vand garsoniera in zona Lujerului, aproape de metrou, este situata la etajul 4 si dispune de 32mp, intr un imobil construit in anul 1980, va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii

1250 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea