Garsoniere de vanzare Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Garsoniera Bucuresti Persoane Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
9
2

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal
8
5

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal

Proprietar vand garsoniera decomandata cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole). Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate) Locuința se vinde ...

2613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb garsoniera confort 1 cu apartament

Schimb garsoniera confort 1 cu apartament

Schimb garsoniera confort 1, decomandata 40 mp, etaj 4 din 8, zona Sălaj, sector 5 aproape de parcul Sebastian aproximativ 10 minute Liberty Mall aproximativ 6 minute, mijloace de transport în comun și supermarketuri Lidl, Kaufland,Penny , foarte aproape de bloc.Gasoniera curata, bine întreținută,gresie, ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
9
2

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

2222 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
3

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar Bloc solid, reabilitat termic, fără risc seismic, construit în anul 1970 Etaj 4 din 4 (terasă refăcută odată cu reabilitarea, polistiren 30 cm + panouri fotovoltaice) Suprafață utilă 17,44 mp Conectată la toate utilitățile orașului ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera, Policlinica Titan, Prisaca dornei, DIRECT PROPRIETAR
10
1

Garsoniera et.4 Prisaca Dornei, Langa parcul Titanel Geamul se afla pe răsărit Bloc reabilitat Vecini liniștiți Direct proprietar - actele la zi Preț 67900 eur. negociabil Rog și ofer seriozitate NU DORESC SA LUCREZ CU AGENTII

2263 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vânzare Garsonieră București, Sector 6 1

Vânzare Garsonieră București, Sector 6

Garsonieră București, 43 mp, Complex Avangarde, sector 6, proprietar direct! Balcon cu vedere la parcare, interfon, centrală proprie! Bloc nou, construit în 2024, 2 lifturi, foarte bine izolat! Garsoniera se vinde fără mobilier și electrocasnice! Stație autobuz în fața complexului: 136, 221. În apropierea ...

1577 EUR/m2 | 43 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră Confort 3
7
13

Garsonieră Confort 3

Vând Garsonieră Confort 3,Aleea Livezilor, Bloc 33,Et.4. Gaze,Boiler,Dressing mare pe tot peretele,Canapea Extensibilă cumpărată de o săptămână, Utilată, Mobilată,doar să vă mutați.Aragaz Beko,Aer Codiționat Beko,Mașină de spălat Indesit 8 kg. Mă pute-ți contacta la nr.afișat pentru o vizionare.Mul ...

1267 EUR/m2 | 15 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsonieră De Vânzare Mobilată și Utilată - Bucureștii Noi - Jiului
3

Vând garsonieră în cartierul Bucureștii Noi la 2 minute de metrou Jiului, cu acces facil la magazine, farmacii, mijloace de transport și parc. Detalii: - Suprafață: 20 mp utili - Etaj: 4 4 (fără lift] - An construcție: 1982 - Bloc anvelopat termic pe exterior - Pereți izolați termic pe interior - Încălzire ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera mobilata-utilată, etaj 4 din 4,blocul nu are lift!!! La 10 minute de metrou Pacii. Suprafața 22 mp.Blocul nu are gaze,totul se face electric.Blocul nu este reabilitat.Strada Intrarea Liniei nr 1 (sector 6).Pret negociabil 31000 euro .Mai multe detalii la telefon .NU RASPUND LA MESA ...

1409 EUR/m2 | 22 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare
10
5

Garsonieră de vânzare

Particular, garsonieră confort 1, decomandat, recent renovată, apropiere Dedeman, mijloace de transport, supermarket, parc lângă bloc, foarte mult spațiu verde. Fără risc seismic. Toate actele sunt la zi (cadastru, impozit etc). Suprafața utilă de 28 m pătrați. Apropiere de Șoseaua Giurgiului.

1714 EUR/m2 | 28 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Berceni Obregia
8
3

Garsoniera Berceni Obregia

De vanzare garsoniera Bucuresti, BERCENI, zona Alexandru Obregia (Aleea Raul Sadului) Garsoniera este situata intr-un imobil cu regim de inaltime Parter+4 etaje, an constructie 1974, Suprafata utila 32,21 mp, imobil izolat termic, decomandata, confort 1, etaj 4 4. Dotari: gresie, faianta, parchet, ...

1906 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera  saturn
9
17

Garsoniera saturn

Un bloc gata cu sase etaje si al seaptelea retras are 15 garsoniere pe etaj si patru apartamente . Garsoniera se afla la etajul patru cu vedere la mare si o sa fie predata la alb in luna mai . Am rezervat si platit un loc de parcare .(Costulu lui fiind 7000 euro) Suprafata construita este de 32m si ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând garsonieră
5
2

Vând garsonieră

Vând garsoniera,17 mp,zona Rahova,soseaua Salaj,sector 5,etaj 4 din 4,zona linistita

1353 EUR/m2 | 17 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsonieră de vânzare   Lujerului, lângă piață, la 2 minute de metrou
10
3

Garsonieră de vânzare Lujerului, lângă piață, la 2 minute de metrou

Se oferă spre vânzare garsonieră situată într-o zonă excelentă Lujerului, chiar lângă piață și la doar 2 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere rapidă). Detalii: - Suprafață: 31 mp - Etaj: [4 9] - Compartimentare: semidecomandată - ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

garsoniera cf1 plata in rate

garsoniera cf1 plata in rate

Se vinde Garsoniera cf 1 suprafața 30mp bloc nou se accepta plată în rate avans minim 25000euro restul pana la 42000euro în rate (fara dobânda) actele se fac la notariat

833 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere plus terasa 21 mp Uverturii
10
6

Apartament 2 camere plus terasa 21 mp Uverturii

Vând ap.2 camere+21 mp terasa acoperita și inchisa cu rulouri și ferestre termopan în Bd Uverturii colt cu Apusului vis a vis de mag Lidl cartier Militari sector 6 ,mobilat și utilat,bloc nou 2021 ,et 4 4 cu lift, stație autobuze în ambele sensuri langa bloc (178,106,483,434)

2097 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră 31 mp
8
22

Garsonieră 31 mp

Vînd garsonieră 31 mp pe lângă piața Miniș strada aleea bicaz ,instalație baie ,bucătărie din cupru ,apometre inteligente ,contor lumină inteligent etaj 4 din 10 ,două lifturi an construcție 1977 acte în regulă 10 minute până la stația metrou Costin Georgian preț 53 000 euro negociabil

1710 EUR/m2 | 31 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare   Crangasi, la 2 minute de metrou
6
4

Garsoniera de vanzare Crangasi, la 2 minute de metrou

Proprietar, ofer spre vânzare garsonieră bine poziționată în cartierul Crângași, la doar 2 minute de stația de metrou și cu acces rapid la numeroase mijloace de transport în comun. Garsoniera dispune de aer conditionat, tamplarie PVC, usa metalica etc. În imediata apropiere se regăsesc numeroase puncte ...

2556 EUR/m2 | 27 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare proprietar
9
1

Garsonieră de vânzare proprietar

Garsonieră decomandată, 15 mp, 4 ok 4, centrala de apartament, mobilata, gresie faianță, termopan, ușă metalică. Al. Pantelimon. Foarte aproape de mijloacele de transport - stb 14, 36, 55, 102, 104, la 2 stații de autobuz este metroul - Costin Georgian. 32000 euro

2133 EUR/m2 | 15 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea