Garsoniere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera cu parcare Centru Vechi Brasov
20

Garsoniera cu parcare Centru Vechi Brasov

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de reprezentare exclusiva si cu comision 0% pentru cumparator, o garsoniera cocheta situata la casa, intr-una dintre cele mai apreciate si linistite zone ale Brasovului – pe Sirul Gheorghe Dima, la doar cateva minute de Centrul Istoric. Imobilul beneficiaza ...

2317 EUR/m2 | 41 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera in Campina--19.900 E
5
1

Garsoniera in Campina--19.900 E

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde garsoniera in Campina, central, bloc cu interfon, parcare in vecinatate; --Su=11 mp, este mica, compusa din camera, hol si baie, nu are bucatarie; --este situata la etajul 1 in bloc cu 4 etaje, nu este izolata; --are geam termopan, usa metalica, nu are sistem de incalzire ...

1809 EUR/m2 | 11 m2

Campina, Prahova

Promovat
Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna
13

Garsoniera direct dezvoltator,bloc nou,Ilie Petre, Chiajna

Descopera un proiect rezidential modern, conceput pentru confort si calitate superioara, situat intr-un imobil nou cu regim de inaltime P+6, dotat cu lift Schindler. Garsoniera : 34,56 mp – pret 53.570 EUR (TVA inclus) Constructie si finisaje premium: Structura din cadre de beton armat Zidarie din ...

1550 EUR/m2 | 35 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
apartament cu o camera in zona Lujerului
9
35

apartament cu o camera in zona Lujerului

Oferim spre cumparare apartament cu o camera in zona lujerului Etaj: 5 10 Anul construcției: 1980 Suprafața utilă: 35 m Loc de parcare:Inclus in pret Mijloace de transport: Stație de metrou Lujerului la 10 minute de mers pe jos Preț: 50.000 (negociabil

1714 EUR/m2 | 35 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Piata Alba Iulia - Str Moise Nicoara - Garsoniera - mobilata/ utilata - 18mp
9

Comision 0 CUMPARATOR VIB IMOBILIARE va prezinta spre vanzare o garsoniera situata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje dat in folosinta in anul 1971. Imobilul este amplasat pe str Moise Nicoara foarte aproape de Rondul Piata Alba Iulia, la o distanta de aproximativ 1,5 km de Metrou Dristor si Metrou ...

3059 EUR/m2 | 17 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand garsonieră în Oradea 4

Vand garsonieră în Oradea

Garsonieră de vanzare în Oradea, direct de la proprietar,compusă din cameră ,baie ,bucătărie,hol,22mp.Preț37.000Eur.negociabil.Nr.contact ; .Cumpăr ap.cu o cameră la curte comună.

1682 EUR/m2 | 22 m2

Oradea, Bihor

Garsonieră langă Crâng - Comision 0%
8

Garsonieră langă Crâng - Comision 0%

Garsonieră de vânzare pe Bdul Nicolae Bălcescu Nr. 79, vis a vis de Parcul Crâng Etaj: 5 din 9 Suprafată utila: 27.51 m2 + balcon Lift Se vinde mobilat Pret: 52.000 Euro Direct proprietar - fără comisioane de cumpărare Pentru vizionări vă rog sa sunați la: Apelează acum Nu colaborez cu agenții ...

1857 EUR/m2 | 28 m2

Buzau, Buzau

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați
4
1

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție o garsonieră situată în zona Micro 40, una dintre zonele bine conectate ale orașului Galați, cu acces rapid către principalele bulevarde, piață, supermarketuri și centre comerciale. Locuința este ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Galati, Galati

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19
5

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la etajul 1 din 4 intr-un bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la ...

1400 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Apartament nou tip studio
8
14

Apartament nou tip studio

Apartamente noi în noul ansamblu rezidențial din cartierul Grădiște, localizate la doar 1,8km de Podgoria. Locația este ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o oază de liniște și de verdeață. Aceste apartamente se vând gata finisate, cu uși elegante, gresie, faianță, încălzire în pardoseală, ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Arad, Arad

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.
10
10

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.

Vând garsoniera Brazdă 3 4 ,liberă,mobilata,24 mp cu balcon la prețul de 54 500euro negociabil,acte în regulă.Este situată pe Bdul Dacia Nr 126 ,bl 10,zonă liniștită.Tel : .Comision cumparator 0%.

2250 EUR/m2 | 24 m2

Craiova, Dolj

Garsoniera titan metrou
2
8

Garsoniera titan metrou

Garsonieră confort 3 de vânzare Titan București | Locație excelentă Se oferă spre vânzare garsonieră confort 3, situată în cartierul Titan, într-o zonă foarte bine conectată la toate punctele de interes din București. Nr tel : zero șapte sase cinci, sase doi șapte, unu trei doi- telefon Localizare: ...

2200 EUR/m2 | 15 m2

Sector 3, Bucuresti

PROPRIETAR vand schimb garsoniera Nerva Traian Carlova bloc reabilitat
10
9

ATENTIE!!! NU MAI COLABOREZ CU AGENTIILE IMOBILIARE. NU SUNATI SUB NICIO FORMA !!! Sunt PERSOANA CU MARI PROBLEME DE SANATATE, MA DERANJATI ENORM !!! PROPRIETAR, vand garsoniera in Nerva Traian, pe Vasile Carlova nr 6, la parter, fara balcon, in cel mai frumos bloc reabilitat de garsoniere,A7 . Este ...

2162 EUR/m2 | 37 m2

Nerva+Traian, Sector 3, Bucuresti

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Garsonieră decomandată Malu Roșu 30mp
5
3

Garsonieră decomandată Malu Roșu 30mp

Direct Proprietar Se oferă spre vânzare garsonieră decomandată, situată în Ploiești, cartier Malu Roșu, pe Aleea Elevilor nr. 5, într-un bloc cu 4 etaje finalizat în anul 1981, la parter. Locuința are o suprafață de 30 mp. Este amplasată într-o zonă foarte bună, cu acces rapid la puncte de interes: - ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Garsoniera Brasov - Str Marte
5
4

Garsoniera Brasov - Str Marte

Garsonieră de vânzare Str. Marte, Cartier Saturn, Brașov | parter | Mobilată și utilată |Localizare excelentă aproape de magazine, parcuri, Piața Astra și mijloace de transport în comun, magazine in apropiere( Lidl , Carrefour ) DETALII PROPRIETATE Suprafață cameră: 28 mp Spațiu depozitare: 14 mp Hol: ...

2241 EUR/m2 | 29 m2

Brasov, Brasov

ZONA VEST -GARSONIERA CONFORT 2, PARTER ,RECENT RENOVATA,BAIE PROPRIE
6
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 2, cu suprafața de 11 mp, situată în zona Vest.. Etaj 4 fara, probleme la acoperis, in curs de reabilitare termica Garsoniera a fost renovată complet în septembrie anul trecut, cu instalații electrice și sanitare refăcute complet, iar ...

1455 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort 1 - Aleea Plopilor
7
3

Garsoniera confort 1 - Aleea Plopilor

Garsonieră de vânzare în Târgu Jiu, zona 9 Mai Aleea Plopilor Etaj 5 10 44.000 Comision 0% ADimobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră situată în Târgu Jiu, zona 9 Mai, pe Strada Aleea Plopilor, într-un bloc turn cu 10 etaje. Proprietatea se află la etajul 5 - Lift NOU, poziție intermediară ...

1517 EUR/m2 | 29 m2

9 Mai, Targu Jiu, Gorj

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei
9

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Polivalentă, pe Aleea Rapsodiei, o locație apreciată pentru accesibilitate și apropierea de punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 27 mp și este amplasat la etajul 2 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

1293 EUR/m2 | 27 m2

Caransebes, Caras-Severin

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

Cumpărare garsoniera

Cumpărare garsoniera

Caut o garsonieră de cumpărat în sectorul 6 zona Militari cu suprafața cel puțin 25 metri pătrați , buget maxim 40000 de euro.

1600 EUR/m2 | 25 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare, Astra - Soarelui
10
3

Garsonieră de vânzare, Astra - Soarelui

Garsonieră de vânzare ideală pentru investiție | 28 mp utili | Reprezentare unică ! COMISION 0 % PENTRU CUMPARATOR ! Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată pe strada Soarelui, perfectă atât pentru locuit, cât și ca investiție sigură (închiriere pe termen lung sau regim hotelier). Suprafață ...

2286 EUR/m2 | 28 m2

Brasov, Brasov

Garsoniera cocheta Prundu, zona linistita! Zero comision!
11

Garsoniera cocheta Prundu, zona linistita! Zero comision!

De vanzare garsoniera cocheta, libera de sarcini, renovata, situata in Pitesti zona Prundu Academica, aproape de autostrada A1 si supermarketul Auchan. Este foarte spatioasa avand o suprafata totala de 27.10 mp si bine compartimentata: hol, camera de zi, baie, iar balconul spatios de 7.6 mp s-a transformat ...

1333 EUR/m2 | 27 m2

Pitesti, Arges

Salvează căutarea