Garsoniere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Preț maxim 50000 Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera Zona Kaufland Imum bl c2 parter Decomandat Baie Bucătărie Dormitor Hol Balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon:

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

Promovat
Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata
9
6

Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata

COMISION 0% pentru cumparator! Propunem spre vanzare in exclusivitate, cu comision 0 pentu cumparator, o garsoniera de 27 mp situata pe Str. Cuza Voda, Slatina. Este la etajul 4 intr-un imobil P+4. Blocul este reabilitat termic iar pe toata suprafata garsonierei este acoperis utilizabil pentru depozitare. Compartimentare: ...

1676 EUR/m2 | 25 m2

Slatina, Olt

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Aparatorii Patrieiei
4
67

garsoniera de vanzare in zona Aparatorii Patrieiei

Oferim garsoniera in zona Aparatorii Patriei de vanzare situata la etajul 3 4 suprafata 32mp construita in 1988,aflata la cateva minute de metrou (3-4 min) si de principalele puncte de interes din zona,spatiu luminos si practic,usor de amenajat dupa preferinte,o alegere potrivita pentru locuit confortabil ...

1281 EUR/m2 | 32 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate
4

Garsoniera 29 mp| etaj 10| zona Cetate

Garsonieră de vânzare – Zona Cetate, etaj 10, 29 mp PRIME Imobiliare propune spre vânzare o garsonieră luminoasă și eficient compartimentată, situată în zona Cetate, într-un bloc recent izolat termic și cu acoperiș renovat. Locuința are o suprafață utilă de 29 mp și este ideală pentru locuit sau ca investiție. Garsoniera ...

1621 EUR/m2 | 29 m2

Alba Iulia, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera in Plopeni Prahova
10
10

Vand garsoniera in Plopeni Prahova

Vand garsoniera in Plopeni Prahova,et.1,centrala termica,aragaz,frigider,masina de spalat,suprafata 20 mp.Se vinde mobilata si utilata.Proprietar,acte la zi.Pret 14000 E ,negociabil.

700 EUR/m2 | 20 m2

Plopeni, Prahova

Garsoniera confort 2
3

Garsoniera confort 2

Garsonieră confort 2 de vânzare, situată într-o zonă liniștită, în spate la Casa de Cultură, ideală pentru locuit sau investiție. Locuința are o suprafață de 15 mp, este situată la parter și a fost renovată complet. Totul este nou: instalație electrică și sanitară, finisaje moderne, mobilier pregătita ...

1300 EUR/m2 | 15 m2

Spital, Slobozia, Ialomita

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire.
10
4

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire cu intrare separata si loc de parcare pe varianta orasului ovidiu. 200 ron zi iarna vara 15 mai-15 septembrie 300 ron zi vara pretul afișat este pentru o singura persoana minim 1 an

22 EUR/m2 | 26 m2

Ovidiu, Constanta

Vanzari garsoniera Slatina
4
3

Vanzari garsoniera Slatina

Vand garsoniera zona Crisan (fost camin IPTAPA), etaj 4, cu gaze, fara îmbunătătiri. Tel

1381 EUR/m2 | 21 m2

Slatina, Olt

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata in Ploiesti
7
78

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata in Ploiesti

Vanzare garsoniera confort 1 decomandata, in suprafata de 27 mp, cu balcon pe bucatarie, cu mici imbunatatiri (tamplarie PVC, gresie, faianta), situata la etajul 3 al unui bloc constructive 1983, langa blocurile rezidentiale de pe strada Targovistei. Acte la zi. Pretul de vanzare este de 29000 euro usor ...

1074 EUR/m2 | 27 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Buziasului
2
10

Garsoniera de vanzare Buziasului

Vand garsoniera confort 1 cu o suprafata utila de 25 mp, mobilata si utilata complet si un loc de parcare

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lujerului
4
17

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

proprietar vând garsonieră
5

proprietar vând garsonieră

proprietar vând garsonieră zona Soarelui complet mobilata și utilată etaj 4 bloc cu acoperiș trei apartamente pe etaj tel

2892 EUR/m2 | 13 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata Calea Buziasului
3
9

Garsoniera mobilata Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Modern
2
8

Garsoniera de vanzare Modern

Vand garsoniera foarte aprope de mijloacele de transport in comun, se afla la etajul 2, avand o suprafata de 27 mp. Partial mobilat .

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare
3

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră 12 mp ,parter pe Bulevardul 16 Decembrie, trebuie renovată, preț 28 000 euro.

2333 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera in Complex
3
1

Garsoniera in Complex

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 1 pe Strada Cerna,suprafata de 22 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Garsonieră Rm Vâlcea  2

Garsonieră Rm Vâlcea

Garsonieră, Rm Vâlcea, Nord, Republicii,decomandată ( cameră cu ieșire la balcon închis termopan,bucătărie, baie cu cadă, 2 holuri) , hidroizolație nouă ( vara 2025), etc 4 ;4 suprafață 26,25 m, gaz contorizat, se poate monta gicalorimetru. Preț 37000 euro negociabil

1480 EUR/m2 | 25 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera de vanzare la cheie zona Primaverii cartier Manastur
5
1

Garsoniera de vanzare 12 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare situata in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflata la etajul 3 intr -un imobil tip bloc garsoniere cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; ...

3742 EUR/m2 | 12 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
3

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Va prezentam o garsoniera de vanzare cu o camera in zona Buziasului, aproape de Profi, Sens AEM, garsoniera dispune de o suprafata totala de 29 mp, fiind mobilata si utilata, aflandu-se la etajul 2. Zona linistita, aproape de mijloace de transport. Se accepta si credit bancar. Sunati pentru a stabilii ...

1724 EUR/m2 | 29 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera in zona Berceni
3
23

Vanzare garsoniera in zona Berceni

Vanzare garsoniera in zona Berceni, etaj 2 din 4, bloc construit in 1987, suprafata 29 mp. Garsoniera este luminoasa, cu bucatarie separata si baie, bine intretinuta, ideala pentru locuit sau investitie. Zona are acces rapid la metrou, transport si magazine. Sunati pentru mai multe detalii.

1448 EUR/m2 | 29 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Alba Iulia
5
5

Garsoniera zona Alba Iulia

Garsoniera de 28 mp, situata la etajul 4 din 8, in zona Alba Iulia. Locuinta este functionala, avand o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul se afla intr-o zona bine conectata la transportul public, cu statii de metrou, autobuz si tramvai ...