Garsoniere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: garsoniere de vanzare Imobiliare Garsoniera Companii Etaj: Etaj 5 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Studio Mamaia Nord
5
2

Studio Mamaia Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere/vanzare un studio in zona Mamaia Nord, in spatele hotelului Opera. Studioul este transformat in apartament cu 2 camere, etaj 5/7., suprafata utila 37mp + balcon. Acesta se inchiriaza complet mobilat, finisaje lux. Proprietatea reprezinta o oportunitate ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

nord, Navodari, Constanta

Promovat
Garsoniera moderna si luminoasa, Sos Pantelimon 256
9

Garsoniera moderna si luminoasa, Sos Pantelimon 256

Va prezentam o garsoniera cocheta si eficient compartimentata, situata pe Soseaua Pantelimon nr 256, intr-un imobill cu regim de inaltime P+12, la etajul 5-pozitionare ideala pentru confort, lumina naturala si liniste. Cu o suprafata utila de 32,15 mp, proprietatea ofera un spatiu bine organizat, luminos ...

2271 EUR/m2 | 32 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
8
54

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Garsonieră spațioasă de 38 mp, situată în zona Berceni, la etajul 5 10 al unui bloc construit în anul 1987, cu acces rapid către stația de metrou. Proprietatea beneficiază de o compartimentare eficientă, oferind un spațiu generos și luminos, ideal pentru rezidență sau investiție. Zona este liniștită ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera decomandata - Mutare  imediata Militari Residence
8

Garsoniera decomandata - Mutare imediata Militari Residence

**TVA INCLUS** Vă prezentăm o garsonieră modernă, situată în cartierul Militari Residence, într-un imobil nou cu regim de înălțime P+6, ideală pentru locuit sau investiție. Proprietatea este poziționată la un etaj intermediar și este complet finalizată, fiind disponibilă pentru mutare imediată. Detalii ...

1661 EUR/m2 | 31 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Crangasi
4
3

Garsoniera zona Crangasi

Va oferim o garsonieră de 28 mp în zona Crangasi, la etajul 5 din 10, construită în 1978, la prețul de 50.000 lei . oportunitate accesibilă. Detalii importante: Prețul: 50.000 lei e un preț rezonabil, Blocul: Construit în 1978. Etajul 5: Vă oferim posibilitatea de a viziona apartamentul și de a ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Premium,decomandata,terasa, boxa,parcare,gata de mutat,Avantgarden, Brasov
11
1

Comision cumparator:2%+tva ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o garsoniera cocheta, mobilata si utilata, situata in Avantgarden, zona Bartolomeu ndash; una dintre cele mai cautate si dinamice zone rezidentiale din Brasov. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din ...

2936 EUR/m2 | 33 m2

avantgarden, Brasov, Brasov

Vând Garsonieră 1 camera Govandari  Bloc turn, etaj intermediar
4
64

Vând Garsonieră 1 camera Govandari Bloc turn, etaj intermediar

Vând Garsonieră o camera confort 1 decomandat Bloc turn ,etaj intermediar Deține: Ușă metalică Termopane Gresie și faianță Ocupabil imediat Se vinde cum se vede Ocupabil imediat Preț negociabil Zonă excelentă govandari Pentru alte detalii sunați.

1144 EUR/m2 | 25 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 2016, scara civilizata, etajul 5 din 10, decomandata, luminosa, spatiosa, 44mp, complet mobilata si utilata, centrala termica proprie, acte pregatite pentru vanzare

3818 EUR/m2 | 44 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady
3
7

Garsonira de vanzare in zona Theodor Pallady

Vanzare garsoniera in zona Theodor Pallady,etaj 5 din 7,bloc construit in 1986,suprafata 40 mp.Pret avantajos pentru o locuinta ideala pentru o persoana sau cuplu.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie,dispune de balcon inchis si spatiu de depozitare.Garsoniera se vinde ...

1700 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului
4
20

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului

Oferim spre vanzare garsoniera decomandata , in bloc din 1985,are o suprafata de 37mp. Imobilul beneficiaza de centrala proprie si aer conditionat. Se afla la etajul 5 10 intr-un bloc cu lift.

1351 EUR/m2 | 37 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
31

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare
3
13

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare,etaj 5 din 8,bloc construit in 1986,suprafata 34 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este foarte buna,la 3 minute de metrou,aproape de parc,magazine,restaurante si mijloace de transport ...

2059 EUR/m2 | 34 m2

Stefan cel Mare, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Olimpia
3
1

Garsoniera de vanzare zona Olimpia

Ofer săre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet, fiind racordata la caldura orasului, avand o suprafata de 30 mp, confort 1 la etajul 5 7

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
8
54

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

1263 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Vitan
3
2

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Vand garsoniera in zona Vitan , renovata si utilata, este gata de mutare, este situata la 10 minute de metrou este decomandata, si dispune de 37mp, blocul este construit in anul 1986, este anvelopat si fara risc seismic, se afla la etajul 5 8. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta

1757 EUR/m2 | 37 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia
3
1

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia

Ofer spre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet in sector 3 zona Piata Alba Iulia . Imobilul are o suprafta de 35 mp , etaj 5 an constructie 1985.

1657 EUR/m2 | 35 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
6

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră de vânzare în zona Vitan aproape de mall vitan
2
15

Garsonieră de vânzare în zona Vitan aproape de mall vitan

Garsonieră de vânzare în zona Vitan, Sector 3, într-un imobil construit în anul 1987. Suprafață utilă 32 mp, situată la etajul 5 8. Proprietatea se vinde mobilată și se află aproape de metrou Dristor, mall Vitan și parcul Tineretului.

1656 EUR/m2 | 32 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
13

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Militari Residence
3
8

Vanzare garsoniera in zona Militari Residence

Vanzare garsoniera in zona Militari Residence,etaj 5 din 10,bloc construit in 1985,suprafata 40 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera confortabila,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de metrou,magazine,centre comerciale si parcuri,cu acces rapid la mijloacele de ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU
5

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 37 mp Compartimentare: ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon
3
27

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Morarilor, Sector 2. Suprafața utilă este de 27 mp, etaj 5 10, bloc construit în 1984. Se vinde mobilată simplu, cu posibilitatea de achiziție prin credit. În apropiere se află metrou Costin Georgian, piață și școli.

1519 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady
8
27

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady, aproape de metrou 1 Decembrie 1918. Suprafață de 40 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră luminoasă, bucătărie utilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Bloc nou, perfect pentru locuință sau închiriere.Anul de constructie ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea