Garsoniere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata
9
6

Garsoniera Zona Steaua str Cuza Voda decomandata

COMISION 0% pentru cumparator! Propunem spre vanzare in exclusivitate, cu comision 0 pentu cumparator, o garsoniera de 27 mp situata pe Str. Cuza Voda, Slatina. Este la etajul 4 intr-un imobil P+4. Blocul este reabilitat termic iar pe toata suprafata garsonierei este acoperis utilizabil pentru depozitare. Compartimentare: ...

1676 EUR/m2 | 25 m2

Slatina, Olt

Promovat
Garsoniera in Campina--25.000e
13

Garsoniera in Campina--25.000e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde garsoniera in Campina, semicentral, la aproximativ 2 km distanta de Piata Centrala, parcare langa bloc, supermarket in vecinatate; --Su=20mp, este compusa din camera, baie, bucatarie, nu are balcon; --este situata la parter in bloc cu 4 etaje; --este bransata la ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

Campina, Prahova

Promovat
Garsoniera cu boxa si parcare Maurer Residence
20

Garsoniera cu boxa si parcare Maurer Residence

STARTIMOB va propune spre achizitie, in sistem de Reprezentare Exclusiva si cu COMISION 0% pentru cumparator, o garsoniera mobilata si utilata, situata in Ansamblul Maurer Residence Coresi, una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Brasov. Daca iti doresti o locuinta pregatita pentru o investitie ...

2947 EUR/m2 | 38 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Garsonieră complet renovată, ideală locuință sau spațiu comercial
13
1

RTX Imobiliare vă oferă spre vânzare, cu 0% comision pentru cumpărător, o garsonieră modernă situată în Slatina, pe strada Prelungirea Tunari, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, într-un bloc izolat termic. Suprafata utila 23 mp. Localizare excelentă Imobilul este amplasat într-o zonă ...

2343 EUR/m2 | 23 m2

Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera transformata in 2 camere Matei Basarab
8
38

Garsoniera transformata in 2 camere Matei Basarab

Matei Basarab aproape de intersectia cu Strada Labirint-etaj 8 8,garsoniera transformata in doua camere,exista autorizatie+cadastru pe structura actuala,bloc 1992,scara curata,vecini deosebiti. Apartamentul are instalatiile schimbate,gresie,faianta,parchet,termopane,2 A C,usa metalica,se vinde mobilata ...

2439 EUR/m2 | 41 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament cu 1 camera in Dambu, 43 mp utili, constructie 2011
10

Star Galaxy Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 43 mp utili, situat in cartierul Dambu din Targu Mures, intr-un bloc construit in 2011, izolat termic, la etajul 3 din 3. Locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, fiind amplasata intr-o zona linistita ...

1744 EUR/m2 | 43 m2

dambu pietros, Targu Mures, Mures

Garsonieră luminoasă 30 mp | bloc din 2020 | Militari Residence
14
1

Dacă vrei o locuință eficientă sau o investiție sigură, asta merită văzută COMISION 0% pentru cumparator. Garsonieră de 30 mp + balcon 4,7 mp, situată la etajul 7/8 într-un bloc modern (2020), în Militari Residence – Str. Sergent Ilie Petre. ✨ Ce o face diferită: ✔️ Balcon mare (spațiu real în plus ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera Calea Romanului parter bl.Apartamente
9
12

Garsoniera Calea Romanului parter bl.Apartamente

De vânzare garsoniera, Calea Romanului,în bloc de ap.Centrala termică nouă, termopane,parter înalt, fără, balcon,31 mp.Boxă-Libera Cheltuieli suplimentare: Comision Cumpărător 2%+Actele de vânzare -cumpărare. Detalii la sediul Agentiei Fast Imobiliare,str.M.Eminescu,Bl. D6 ,Ap.39,Parter.

1129 EUR/m2 | 31 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
7

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Studio de vanzare | Alezzi Beach Resort
10

Studio de vanzare | Alezzi Beach Resort

VG Real Estate vă propune, spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, un apartament situat în zona Mamaia Nord, in complexul rezidential Alezzi Beach Resort Complexul Alezzi Beach Resort este unul dintre cele mai cunoscute ansambluri rezidențiale de tip resort din zona Mamaia Nord, fiind dezvoltat ...

2895 EUR/m2 | 31 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Piata Alba Iulia - Str Moise Nicoara - Garsoniera - mobilata/ utilata - 18mp
9

Comision 0 CUMPARATOR VIB IMOBILIARE va prezinta spre vanzare o garsoniera situata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje dat in folosinta in anul 1971. Imobilul este amplasat pe str Moise Nicoara foarte aproape de Rondul Piata Alba Iulia, la o distanta de aproximativ 1,5 km de Metrou Dristor si Metrou ...

3059 EUR/m2 | 17 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați
4
1

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați

Garsonieră de vânzare – Etaj 4, zona Micro 40, Galați Agenția Imobiliară Familia vă propune spre achiziție o garsonieră situată în zona Micro 40, una dintre zonele bine conectate ale orașului Galați, cu acces rapid către principalele bulevarde, piață, supermarketuri și centre comerciale. Locuința este ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Galati, Galati

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19
5

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19

14.000 Euro, Garsoniera, etaj 1, Micro19 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasata in apropierea Sectiei 3 Politie, garsoniera se afla la etajul 1 din 4 intr-un bloc construit in anii 70. Locuinta este dotata cu usa metalica la ...

1400 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Apartament nou tip studio
8
14

Apartament nou tip studio

Apartamente noi în noul ansamblu rezidențial din cartierul Grădiște, localizate la doar 1,8km de Podgoria. Locația este ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o oază de liniște și de verdeață. Aceste apartamente se vând gata finisate, cu uși elegante, gresie, faianță, încălzire în pardoseală, ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Arad, Arad

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.
10
10

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.

Vând garsoniera Brazdă 3 4 ,liberă,mobilata,24 mp cu balcon la prețul de 54 500euro negociabil,acte în regulă.Este situată pe Bdul Dacia Nr 126 ,bl 10,zonă liniștită.Tel : .Comision cumparator 0%.

2250 EUR/m2 | 24 m2

Craiova, Dolj

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

ZONA VEST -GARSONIERA CONFORT 2, PARTER ,RECENT RENOVATA,BAIE PROPRIE
6
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 2, cu suprafața de 11 mp, situată în zona Vest.. Etaj 4 fara, probleme la acoperis, in curs de reabilitare termica Garsoniera a fost renovată complet în septembrie anul trecut, cu instalații electrice și sanitare refăcute complet, iar ...

1455 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort 1 - Aleea Plopilor
7
3

Garsoniera confort 1 - Aleea Plopilor

Garsonieră de vânzare în Târgu Jiu, zona 9 Mai Aleea Plopilor Etaj 5 10 44.000 Comision 0% ADimobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră situată în Târgu Jiu, zona 9 Mai, pe Strada Aleea Plopilor, într-un bloc turn cu 10 etaje. Proprietatea se află la etajul 5 - Lift NOU, poziție intermediară ...

1517 EUR/m2 | 29 m2

9 Mai, Targu Jiu, Gorj

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei
9

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Polivalentă, pe Aleea Rapsodiei, o locație apreciată pentru accesibilitate și apropierea de punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 27 mp și este amplasat la etajul 2 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

1293 EUR/m2 | 27 m2

Caransebes, Caras-Severin

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

Garsoniera cocheta Prundu, zona linistita! Zero comision!
11

Garsoniera cocheta Prundu, zona linistita! Zero comision!

De vanzare garsoniera cocheta, libera de sarcini, renovata, situata in Pitesti zona Prundu Academica, aproape de autostrada A1 si supermarketul Auchan. Este foarte spatioasa avand o suprafata totala de 27.10 mp si bine compartimentata: hol, camera de zi, baie, iar balconul spatios de 7.6 mp s-a transformat ...

1333 EUR/m2 | 27 m2

Pitesti, Arges

Ap 1 cam de vânzare str Cazaban, cart. Iosia
15
1

Ap 1 cam de vânzare str Cazaban, cart. Iosia

Ap 1 cam de vânzare str Cazaban, cart. Iosia Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 1 camera, un bloc reprezentativ pentru cart. Iosia al strazii Cazaban(blocul CARPO). Imobilul este situat intr-o zona rezidentiala apreciata, urbanizata, in apropiere strandului Iosia, promenadei Crisului Repede ...

1692 EUR/m2 | 39 m2

Oradea, Bihor

Vânzare Garsonieră 28 mp, Decomandată – Aleșd, Zona Șoimul (Parter)
4

BLITZ vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată, situată la parter, în zona liceului din cartierul Șoimul, Aleșd (Bloc LS). Este o proprietate cu o compartimentare avantajoasă – intri într-un hol din care ai acces separat în cameră și separat în baie. Este ideală pentru cineva care caută un spațiu ...

964 EUR/m2 | 28 m2

Alesd, Bihor

Salvează căutarea