Apartamente de vanzare Galati • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20
1
6

Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere și dependințe, decomandat, situat în cartierul Micro 20, la etajul 2 al unui bloc construit în anul 1978. Locuința are o suprafață utilă de 51 mp și o suprafață totală de 55 mp. Apartamentul este simplu, dar curat, fiind potrivit pentru locuit sau investiție. ...

1176 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20
1
6

Apartament 2 camere de vânzare în Micro 20

1176 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, mobilat, Mazepa 1   comision 0%
7
3

Apartament 2 camere, mobilat, Mazepa 1 comision 0%

Cod 106BR: Agenția Imobiliară Dacomari vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 2 din 4, al unui imobil construit în anul 1965, amplasat în Mazepa 1, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale orașului. Cu o suprafață totală de 50 ...

1744 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.
3
7

Apartament 2 camere, comision 0, Micro 40, 29.500 euro.

Apartament cu 2 camere, decomandat, oferit spre vânzare exclusiv prin agenția imobiliară Dacomari, situat în Micro 40, în zona Pieței, la etajul 2. Locuința are o suprafață totală și utilă de 33 mp, nu dispune de balcon și necesită renovare completă, oferind viitorului proprietar libertatea de a-l amenaja ...

894 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

[EXCLUSIVITATE] Apartament 2 Camere | Mazepa 1 | Etaj 2 | Bloc Reabilitat Termic (Fonduri Europene)
6

Dacomari oferă spre vânzare, în exclusivitate, un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în Mazepa 1, la etajul 2 din 4, într-un imobil construit în anul 1966. Locuința are o suprafață utilă de 44 mp, la care se adaugă un balcon generos de 6 mp, fiind orientată pe Sud, ceea ce oferă lumină naturală ...

1280 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

1 cam Aurel Vlaicu et 2 centrala termica
3
1

1 cam Aurel Vlaicu et 2 centrala termica

Garsoniera situata in zona Aurel Vlaicu la etajul 2 cu centrala termica AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unei garsoniere de aproximativ 20 mp, cu grup sanitar propriu, situata in zona Aurel Vlaicu. Dotata cu centrala termica, gresie, faianta, parchet, ...

1225 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vanzare Garsoniera, in Galati, Aurel Vlaicu, etaj 2, mobilata
10
3

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare o garsoniera, situata in Galati, in aria cartierului I.C Frimu (la cca.3 minute distanta de mers pe jos fata de mall Shopping City Galati), pozitonata la etajul 2 al unui imobil P+4. Accesul catre blv.George Cosbuc se face rapid, unde se regasesc statii ...

1361 EUR/m2 | 18 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Apartament 2 camere, etaj 2, Mazepa
5
3

Apartament 2 camere, etaj 2, Mazepa

Va propunem spre cumparare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Mazepa la etajul 2 al unui imobil cu 7 etaje, cu vederea in strada Brailei. Apartamentul necesita renovare dar deține centrala termica termopan si parchet. Apartamentul este inchiriat momentan, chiriașii dorind sa rămână ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

  Apartament 3 camere – Micro 16,  etaj 2, (în spate la complex  Siret)
20
1

Apartament 3 camere – Micro 16, etaj 2, (în spate la complex Siret)

Comision 0% pentru cumpărător Se vinde apartament 3 camere, situat în Micro 16, bloc E5, în spate la complex Siret, zonă liniștită. Etaj 2 din 4 Orientare Vest – apartament luminos ✔️ Renovat complet de la placă ✔️ Izolație exterioară ✔️ Apă trasă separat ✔️ Centrală termică ✔️ Termopan ✔️ Aer ...

1633 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Apartament 3 camere/ Etajul 2 Bloc Turn/Bloc in reabilitare termica
10
6

Apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 2 al blocului turn din zona Liceului Agricol, ultima scară, lângă Tecucel. Imobilul se află în imediata apropiere a centrului comercial din zona Lidl, iar vis-a-vis se regăsește Liceul Agricol, ceea ce îl face foarte bine deservit pentru tot ...

935 EUR/m2 | 62 m2

Sud-Est, Tecuci, Galati

Apartament de Excepție   104 mp Utili + Terasă 28 mp | Inima Galațiului (Str. Domnească)
8
3

Apartament de Excepție 104 mp Utili + Terasă 28 mp | Inima Galațiului (Str. Domnească)

VÂND APARTAMENT SPAȚIOS CU TERASĂ EXTERIOARĂ CENTRU, GALAȚI Suprafață utilă: 103,94 mp + terasă exterioară proprie: 28 mp An construcție: 1994 bloc modern, structură solidă Orientare: Nord Etaj: 2 Predare: Liber Negociabil (se poate păstra mobila la cererea cumpărătorului) COMPARTIMENTARE (conform ...

1394 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj  Micro 40
8

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40

44.900 euro NEGOCIABIL, apartament, 2 camere, etaj Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 2 camere semidecomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40 in zona Liceului Mircea Eliade, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, construit ...

1247 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Apartament luminos, 2 camere, semidecomandat, etaj 2 – Tiglina 2
10

Apartament luminos, 2 camere, semidecomandat, etaj 2 – Tiglina 2 Agenția Imobiliară Familia vă propune spre cumpărare un apartament semidecomandat cu două camere, situat în Galați, zona Tiglina 2. Imobilul este amplasat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, construit în 1970 și are acces la balconul ...

1653 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandate, etaj 2 – zona Piata Centrala
9
1

Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un imobil cu 3 camere decomandate, la etajul 2/4, avand o suprafata totala de 68 mp, situat in Piata Centrala. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, baie si hol, dispune de ferestre cu tamplarie PVC, centrala termica, subsol curat, usa ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandate – etaj 2 – Micro 21, Galați
7

Apartament 3 camere decomandate – etaj 2 – Micro 21, Galați

Apartament 3 camere decomandate – etaj 2 – Micro 21, Galați Agenția Imobiliară Familia vă propune spre cumpărare un apartament spațios și bine întreținut, situat în Galați, zona Micro 21, la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în 1985. Cu o suprafață totală de 59 mp din care balconul are ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea