Apartamente de vanzare Galati • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Galati Companii Compartimentare: Semidecomandat Etaj: Etaj 1 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apt 2 camere in Galati, Micro 38, etaj 1, renovat si mobilat
14

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 38, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace de ...

1553 EUR/m2 | 38 m2

Micro 38, Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere in Galati, Micro 21, etaj 1, liber
10

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat in Galati, cartier Micro 21, la primul nivel al unui imobil P+4. Blocul in care se afla apartamentul este localizat in imediata apropiere a oricarui spatiu public necesar: piata, magazine, mijloace ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Micro 21, Galati, Galati

3 camere Micro 19 etajul 1 CT
8
1

3 camere Micro 19 etajul 1 CT

Apartament cu 3 camere zona Micro 19 etajul 1 cu Centrala Termica AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament format din trei camere si dependinte situat in zona Micro 19. Blocul este bine pozitionat, al doilea rand de blocuri de la strada principala, aproape de mijloc de transport, ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Apartament cu potential 3 cam Micro 17 etaj 1 liber 2

Apartament cu potential 3 cam Micro 17 etaj 1 liber

Apartament cu trei camere Micro 17 etajul 1 LIBER AcasA Imobiliare vine in intampinarea clientilor dinamici, ce abia asteapta noi provocari, cu oferta de vanzare a unui apartament format din trei camere si dependinte situat in zona Micro 17. Apartamentul este spatios, varianta semidecomandata, ...

1081 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Exclusiv MAG Invest: Apartament 68 mp, parcare inclusă -Micro 17
13

EXCLUSIVITATE MAG INVEST | COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR Preț: 149.000 € Te invităm să descoperi un apartament modern și elegant, situat în cadrul noului ansamblu rezidențial Roka Concept, un proiect premium, construit în 2022, dedicat confortului, siguranței și calității vieții. Detalii apartament: Suprafață: ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament 3 camere, etaj 1, Tiglina I
7
11

Apartament 3 camere, etaj 1, Tiglina I

Apartament cu 3 camere în Țiglina 1, ideal pentru investiție, situat într-un bloc cu risc seismic, aspect reflectat în prețul de vânzare. Apartamentul este situat la etajul 1/4 al unui bloc din zona Tiglina I, intre Oraselul Copiilor si Complexul Francezi. Apartamentul este doar igienizat, fara imbunatatiri. ...

981 EUR/m2 | 54 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 3 camere Mazepa 1, ,et 1
8
1

Apartament 3 camere Mazepa 1, ,et 1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4 in Mazepa 1. Apartamentul a fost renovat de la placa, izolat exterioar cu izolatie Styronite, iar instalatia sanitara si electrica au fost schimbate complet, inclusiv scurgerea principala a apartamentului. Se vinde complet mobilat ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Garsoniera Tiglina 1, etaj 1 renovata recent
8
1

Garsoniera Tiglina 1, etaj 1 renovata recent

Va prezentam spre vanzare o situata la etajul 1 unui bloc de 4 etaje. Este amplasata stradal, . Ideala atat pentru locuit,spatiu pentru birou cat si pentru inchiriere ulterioara (regim normal sau regim hotelier), zona fiind foarte solicitata din acest punct de vedere. Sunt doua intrari in bloc, una ...

1583 EUR/m2 | 30 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere ideal pentru locuit sau investiție   Mazepa 1, etaj 1!
9

Apartament cu 3 camere ideal pentru locuit sau investiție Mazepa 1, etaj 1!

Proactiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 din 4, într-o zona foarte cautata a orașului Mazepa 1. Locuința este primitoare și bine întreținută, beneficiind de dotări care asigură confortul zilnic: centrală termică proprie, aer condiționat, ...

1517 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Apartament rafinat, 3 camere, complet renovat – Țiglina 2, etaj 1
16

Apartament rafinat, 3 camere, complet renovat – Țiglina 2, etaj 1 Există locuințe care oferă spațiu. Și există locuințe care oferă stare. Agenția Imobiliară Familia vă prezintă un apartament deosebit, complet renovat, amenajat cu atenție la detalii și pregătit pentru a deveni „acasă” din prima zi. ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere semi. In Galati, Mazepa 1, etaj 1, renovat recent
11

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat în cartierul Mazepa 1, la etajul 1 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1971. Locuința are o suprafață utilă de 58 mp și o suprafață totală de 64 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament 3 camere, zona Mazepa 1, 95.000 EURO, etaj 1
8
1

Agentia Imobiliara Familia va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Mazepa 1. In zona putem gasi diferite supermarket-uri, unitati medicale cat si de invatamant, precum si deosebita Faleza a Dunarii! Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, desfasurandu-se pe o suprafata utila de 58mp. Acesta ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament cu 3 camere semi. in Galati, Mazepa 1, etaj 1,
10

Agenția Imobiliară Familia vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat în cartierul Mazepa 1, la etajul 1 din 4 al unui imobil construit în anul 1968. Cu o suprafață utilă de 59 mp și o suprafață totală de 64 mp, apartamentul se remarcă printr-o renovare completă realizată ...

2068 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere in Mazepa1
10
3

Apartament cu 3 camere in Mazepa1

Practic Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandate, situat la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1966. Proprietatea se afla in zona Mazepa1 si are o suprafata de 62 mp. Apartamentul este compus din 2 dormitoare, living, bucatarie, o baie cu geam si 2 balcoane. ...

1226 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Apartament de 2 camere, Nespalata, et.1, Galati
4

Apartament de 2 camere, Nespalata, et.1, Galati

Agentia imobiliara Familia vă propune spre vânzare un apartament luminos cu 2 camere, situat la etajul 1, chiar în inima orașului Galați, într-una dintre cele mai căutate și apreciate zone centrale. Poziționarea sa oferă un echilibru ideal între liniștea unui cămin confortabil și avantajele vieții urbane, ...

1273 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

OPORTUNITATE - Ap. 2 camere, etaj 1, cu îmbunătățiri, Mazepa 1, Potcoava
1

OPORTUNITATE Apartament spațios cu 2 camere cu îmbunătățiri in zona ULTRACENTRALA - Mazepa 1 - Potcoava | 81.500 EUR Curat | Necesită igienizare | Liber pt locuit sau INVESTITIE -> MAZEPA 1, in spate la POTCOAVA - 50 mp utili | Etaj 1 din 4 - 2 camere | 1 baie cu aerisire | 1 balcon închis | 2 ...

1630 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa%2525252b1, Galati, Galati

Salvează căutarea