Apartamente de vanzare Sector 3 Bucuresti • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 3 Companii Incalzire: Centrala proprie Compartimentare: Semidecomandat Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament Duplex 3 Camere 67 mp   Centrală proprie   Mobilat   Utilat   Dristor
14

Apartament Duplex 3 Camere 67 mp Centrală proprie Mobilat Utilat Dristor

Ofer spre vânzare un apartament de 3 camere, tip duplex, situat în zona Dristor pe Strada Istriei, într-o zonă liniștită. Este dispus pe două niveluri ( mansardă nivel 1 și 2, cu placă de beton între ele) și pod deasupra ( pod izolat cu vată minerală și placat cu OSB). Blocul este tip P+4E+M ( ...

2328 EUR/m2 | 61 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala
8

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala

Apartament cu 2 camere semidecomandat, balcon inchis, terasa inchisa si terasa deschisa, CENTRALA proprie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 5, in apropierea metroului Dristor.

2476 EUR/m2 | 105 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament  #238;n vila 3 camere Calea Calarasilor- Traian
12
1

Apartament #238;n vila 3 camere Calea Calarasilor- Traian

Beneficiile Ofertei: 1. Beneficiile zonei: - zona ultracentrala - Scoala Primara Montessano - 5 minute distanta - Gradinita - 5 minute distanta - Clinica Medicala Sf.Maria - 5 minute distanta - statii STB - 5 minute distanta 2. Beneficii tehnice : - etaj 1 din 2 etaje - apartamentul ocupa intreg etajul - ...

2062 EUR/m2 | 97 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Apartamente Premium Theodor Pallady
11
14

Apartamente Premium Theodor Pallady

Proiectul, compus din 10 unitati locative cu acces privat, este amplasat in sectorul 3 in zona Bulevardului Theodor Pallady.Cele 190 de apartamente din acest complex sunt amplasate in imobile cu regim de inaltime P+3, cu o arhitectura rafinata, cu tendinte moderne, complexul punand la dispozitia viitorilor ...

1609 EUR/m2 | 69 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente Premium Theodor Pallady
10
4

Apartamente Premium Theodor Pallady

1609 EUR/m2 | 115 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

 P-ta Alba Iulia - Decebal, Imobil 2025, S+P+4 Etaje, lift, retras de la bulevard
5
33

Direct dezvoltator - Bloc nou, Piața Alba Iulia - Decebal, str. Gh. Dem Teodorescu 29 Ansamblul de imobile S+P+4E, având funcțiunea de locuințe colective si parcare subterană, cu acces din str. Gh. Dem Teodorescu nr. 29. Imobilul cuprinde garsoniere, apartamente de doua si trei camere, iar la parter ...

3000 EUR/m2 | 87 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea