Apartamente de vanzare Bihor • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: garsoniera oradea Imobiliare Apartamente de vanzare Bihor Etaj: Etaj 4 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
USCATORIE  | ZONA CANTEMIR | ORADEA
6
5

USCATORIE | ZONA CANTEMIR | ORADEA

UP IMOBILIARE va prezinta in EXCLUSIVITATE o oferta deosebita: Uscatorie, zona Cantemir, strada Aleea Salca. Este compusa din: 1 camera + baie. Este situata intr-o zona centrala din Oradea , etajul 4 din 4 cu acoperis. In apropiere se gasesc magazine, farmacii, scoli, parcuri, Mc Donald#39;s, Lotus, ...

1991 EUR/m2 | 11 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând garsonieră, zona Nufărul
5
2

Vând garsonieră, zona Nufărul

Vând garsonieră din uscătorie, 10 mp. Situată în Nufărul, str Morii, et 4 4, acoperiș țiglă, bloc recent izolat termic exterior. Interfon, ușă metalică, geam termopan, gresie, faianță, podele laminate, mobilată. Situată pe soare, zonă foarte liniștită. Necesită mici renovări. 29000 E. Nu colaborez cu ...

2900 EUR/m2 | 10 m2

Oradea, Bihor

Vând Garsonieră decomandată în Rogerius
7
4

Vând Garsonieră decomandată în Rogerius

Vând garsonieră decomandată în Rogerius. Este utilată și mobilată, locuibilă. Etajul IV din V, bloc acoperit. Situata spre curtea interioara a blocului. În apropiere se afla Liceu Lucian Blaga, gradinita, statie de autobuz si tramvai si magazine. Mai multe detalii la nr. de tel. din anunț.

2214 EUR/m2 | 21 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Garsonieră din uscătorie, mobilată și utilată
5

Garsonieră din uscătorie, mobilată și utilată

BLITZ propune, în exclusivitate, acesta proprietate, o uscătorie transformată în garsoniera. Poziționată pe Aleea Onisifor Ghibu, chiar lângă grădinița. Etaj 4/4, cu acoperiș de țiglă. Costuri foarte mici de întreținere. Zona verde și liniștită. 5m pe jos până la Lotus Center. 6m până la stația ...

1889 EUR/m2 | 9 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Garsonieră din uscătorie 4

Garsonieră din uscătorie

Garsniera este amenajată din uscătorie.suprafața utilă este de 10,50 m pătrați .Are aer condiționat și utilități în afară de baie și canalizare.

1409 EUR/m2 | 11 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

RAMDA ,Ap. 2 camere  de vanzare Nufarul
5
25

RAMDA ,Ap. 2 camere de vanzare Nufarul

Ramda Concept Imobiliare, propune spre vanzare, un apartament decomandat cu 2 camere situat in zonaNufarul la etajul 4 din 4 cu acoperis localitatea Oradea .Apartamentul are suprafata construita de 74 mp si suprafata utila de 57 mp Apartamentul dispune de : - 2 dormitoare - 1 bucatarie - 1 balcon - ...

1332 EUR/m2 | 57 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

garsoniera oradea
4

garsoniera oradea

garsoniera oradea,zona kaufland velenta,strada gradinarilor 70,etaj 4 vecini foarte buni,buna si ca investitie

1975 EUR/m2 | 20 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 2 camere etajul 4-5 vis-a-vs de Green Residence
10
7

Davilas Imobiliare va propune spre achiziție un Apartament cu 2 camere (garsonieră + mansardă) – mobilat și utilat complet! Locație: Strada Bumbacului, etaj 5 (fără lift) – vis-a-vis de Prima Green Residence Suprafață construită: 65 mp Suprafață utilă: 52,77 mp Preț: 76.500 Euro (aprox. 1.419 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vând apart.  1 camera, Rogerius
5
2

Vând apart. 1 camera, Rogerius

Vând apartament 1 cameră ( nu garsonieră ) tip AN , Rogerius, supraf. utilă = 31 m + 5,30 m balconul închis, in apropiere de Parcul Olosig, str Lacul Roșu, orientare S-E. Apartamentul este total decomandat, situat într-un bloc cu doar 4 apartamente pe palier. Este situat la etajul 4 cu acoperiș de ...

1932 EUR/m2 | 31 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
USCATORIE  | ZONA CANTEMIR | ORADEA
6
5

USCATORIE | ZONA CANTEMIR | ORADEA

1991 EUR/m2 | 11 m2

cantemir, Oradea, Bihor

oferta vand garsoniera in oradea
3
10

oferta vand garsoniera in oradea

persoana fizica vand garsoniera in oradea pe strada uzinelor la etajul 4 , imediat ocupabil ,,fara datorii ,,22mp ,(fara agenti de imobiliare, multumesc ,)

1591 EUR/m2 | 22 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Garsoniera de vanzare in Nufaru.Bumbacului
5

Garsoniera de vanzare in Nufaru.Bumbacului

Garsonieră de vânzare în Nufăru strada bumbacului aproape de mijloace de transport în comun ideală pentru investiție sau de locuit este închiriată este renovată mai multe detalii la tel

2000 EUR/m2 | 31 m2