Apartament cu 4 camere

43 000 EUR negociabil 566 EUR/m2
Valabil din 4/17/2026 11:06:15 PM
Specificații
Suprafata utila
76 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
1
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1990
Locuri parcare
2
Utilitati generale
Apa, Gaz
Descriere
PERSOANA FIZICA: Vând apartament cu 4 camere (modificat în 3), Petroșani, strada Independenței lângă bazinul de înot.
Detalii cheie:
* Locație excelentă, aproape de bazinul de înot, grădiniță, școli, Profi
* Zonă liniștită, cu mult spațiu verde și trafic redus
* Suprafață aproximativ 76 m , semidecomandat
* 2 dormitoare + 1 living spațios
* Bucătărie mare și luminoasă
* Hol generos și cămară spațioasă, ideală pentru dressing sau spațiu de depozitare
* Baie și balcon închis cu priveliște plăcută
* Două focuri, fără centrală termică
* Apartamentul este la stadiul de gri, pregătit pentru renovare.
* Etaj 1 4
* Vecini foarte liniștiți
* Scară curată, îngrijită, cu ușă de termopan nouă la intrare și interfon
* Două parcări amenajate în fața și în spatele blocului
Avantaje
* Zonă ideală pentru familii, cu acces rapid la unități de învățământ
* Spațiu verde frumos amenajat în fața blocului + loc de joacă
* Acces rapid către stațiunea Parâng, la doar 10 km de Petroșani
* Îl puteți renova exact așa cum vă doriți
* Pentru mai multe informații sau vizionări, te rugăm să ne contactezi

ID anunț: 1775241816

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.