Apartamente 4 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Cet | Star 2000 | Etaj 3 4 | Renovat complet
10
1

Cod Agent ( D9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc bine întreținut, in zona Cet - Star 2000 - Liceul Auto , ideal pentru familii care își doresc confort, spațiu și o compartimentare eficientă. Locuința are ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

CET, Constanta, Constanta

Promovat
Domenii | 4 Camere + Birou | 2 Dormitoare | 3 Bai | Boxa | Parcare
20

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 5 camere, decomandat, in zona 1 Mai - Domenii. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5, finalizat in anul 2009, avand o suprafata totala utila de 212,99 mp. Apartamentul este mobilat ...

4006 EUR/m2 | 156 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap 4 cam in Campina ultracentral--99.900e
20
2

Ap 4 cam in Campina ultracentral--99.900e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde ap 4 cam in Campina, situat ultracentral, zona foarte buna, la doar 1 min de Piata Centrala, bloc cu interfon; --Su=93,54 mp este compus din 3 dormitoare, sufragerie, 2 bai, 2 balcoane, hol, este total decomandat; --bloc pe cadre din beton construit in 1984, ofera ...

1074 EUR/m2 | 93 m2

Campina, Prahova

Promovat
apartament 4 camere Mihai Viteazu etaj 3
9

apartament 4 camere Mihai Viteazu etaj 3

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Mihai Viteazul, intr-un imobil construit in anul 1984 , disponibil la etajul 3 din , cu o suprafata utila de 75 mp. Dotari: - geamuri termopan, centrala, izolat - parchet lemn masiv - fag - usi schimbate inclusiv ...

1719 EUR/m2 | 75 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere Ferdinand-Gara de Est
12

Apartament 4 camere Ferdinand-Gara de Est

Compania imobiliara Apulum94va oferă spre vânzare un apartament spațios de 4 camere, situat într-o zonă centrală și bine conectată – Ferdinand – Gara de Est. Imobilul se află la etajul 3 din 6, într-o clădire solidă construită în anul 1932, cu farmec arhitectural specific perioadei interbelice. Apartamentul ...

1146 EUR/m2 | 96 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 4 camere, 165 mp, Piata Spitalului, Arad
20
2

Apartament cu 4 camere, 165 mp, Piata Spitalului, Arad

Apartament de 165 mp, 4 camere, rezultat din unificarea a 2 apartamente, zona Intim Arad FOXFORT va propune spre vanzare un apartament circular cu 4 camere situat in Municipiul Arad, zona Intim. Apartamentul este rezultat prin unificarea, intr-un singur CF, a doua apartamente (unul cu 3 camere si unul ...

1012 EUR/m2 | 165 m2

Arad, Arad

Apartament 4 camere Tatarasi (sau schimb cu 2 apart.cu o camera)
12

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere in zona Tatarasi - Ateneu (exista posibilitatea de schimb cu doua apartamente cu cate o camera fiecare). Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 91 mp Etaj: 3 in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: finalizat in anul 1970 ...

1977 EUR/m2 | 91 m2

tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, boxa I Occidentului
10

Apartament 3 camere, decomandat, boxa I Occidentului

Vanzare apartament 3 camere, situat la etajul 3 intr-un imobil P+3+M Apartamentul este situat pe strada Occidentului, la 1 minut fata de Colegiul de National Muzica George Enescu si doar 10 minute de mers pe jos pana la Piata Victoriei. Acesta are acces stradal si este pretabil atat pentru locuit, ...

1734 EUR/m2 | 124 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere, intermediar, la cheie, zona The Office
12

Apartament 4 camere, intermediar, la cheie, zona The Office

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere in zona The Office- Liceul Avram Iancu din cartierul Marasti. Caracteristici: -1 bucatarie -1 camera de zi -3 dormitoare -2 bai -2 balcoane Apartamentul este confort sporit, se vinde mobilat si utilat modern!

4100 EUR/m2 | 100 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 4 camere, etaj 3 - Cugir
10
1

Apartament 4 camere, etaj 3 - Cugir

Va propun spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Cugir, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila de 82 mp si beneficiaza de o compartimentare practica si luminoasa. Apartamentul este alcatuit din: living spatios, 3 dormitoare, bucatarie, debara, camara, 2 ...

616 EUR/m2 | 82 m2

central, Cugir, Alba

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului
9
1

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului

Apartament 4 camere, 2 băi, 3 balcoane, decomandat, 85 mp, etaj intermediar, zona Aradului, preț avantajos! Caracteristici - complet amenajat și mobilat - confort 1, decomandat - sistem de aer condiționat - suprafață 85 metri pătrați - finisaje de calitate Compartimentare - sufragerie mare, cu balcon - ...

1816 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere (cartier Tractorul)
10
6

De vanzare apartament 4 camere (cartier Tractorul)

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 4 camere cu o suprafata utila de 75mp, dispune de 3 dormitoare, balcon inchis, 2 bai, living si bucatarie open space. Exista un loc de parcare concesionat, dar mai exista locuri libere care pot fi concesionate. Blocul este construit in 1980, este foarte bine ...

2093 EUR/m2 | 75 m2

Brasov, Brasov

Apartament 4 camere Circumvalatiuni
8

Apartament 4 camere Circumvalatiuni

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Circumvalațiunii din Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos până în centrul orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3 și beneficiază de o compartimentare practică, camere luminoase și un ambient confortabil, fiind ...

1845 EUR/m2 | 78 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ofertă rară: vânzare apartament 4 camere - zonă centrală - 91 mp - etaj 3