Apartamente 4 camere de vanzare • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: 34 Imobiliare Apartamente 4 camere Persoane Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 camere | Central | Suprafata totala 88.57 mp | Etaj 1 8 || Centrala termica proprie
10

Apartament cu 4 camere decomandat, etaj 1 8, in bloc finalizat in 1984, amplasat vizavi de piata centrala (mare) la o distanta de 200 de m, precum si la 400 de m de parcul central. Contact Apartamentul are centrala termica proprie, marca Ariston, instalata in 2024. Apartamentul a fost complet renovat ...

1962 EUR/m2 | 79 m2

Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 4 camere
9
1

Vând apartament cu 4 camere

Apartament decomandat cu 4 camere de vânzare Cumpăna, județul Constanța Un apartament spațios și bine compartimentat, situat în centrul comunei Cumpăna, într-o zonă liniștită și ideală pentru familie. Locuința este situată la etajul 2 din 3 și este compusă din: 3 dormitoare 1 living generos 1 baie bucătărie hol ...

1256 EUR/m2 | 78 m2

Cumpana, Constanta

Apart. 4 camere, Bd. 1 Decembrie 1918, 82 mp util, et 4-4 , 1985, boxa 8mp, loc parcare platit
10
1

Contractul cu promisiune de vanzare, cu prima plata 55% iar restul dupa 10-11 luni, la finalizarea contractului, nu a fost atractiv. Total 156.000 Euro Vand ( sau schimb cu 2 camere etaj. 1-2) ap.4 camere, suprafata utila totala 82.3 mp (din care balcon 6 mp), situat la etaj 4 din 4, orientare est ...

1902 EUR/m2 | 82 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
10

1962 EUR/m2 | 79 m2

Targu Jiu, Gorj

Salvează căutarea