Apartamente 3 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 bai de vanzare,zona Olimpia-Stadion,Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Olimpia Stadion, intr-o zona linistita si semicentrala. Imobilul este amplasat la etajul 2, intr-un bloc cu lift, construit in anul 1980, avand o suprafata utila de 63,3 mp, ...

2328 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat 67 mp   Ripensia Olimpia   mobilat, 2 băi   Direct proprietar
11
2

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Ripensia Olimpia mobilat, 2 băi Direct proprietar

Vând apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentrală. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Preț: 139.000 EUR ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului - Metro 2 ce ofera apartamente de ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
7

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Proprietar - Apartamente 3 Camere 80 Mp2 Util - Proprietar - Finisaje la Alegere
10
1

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri de ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Apartamente Premium noi cu 3 camere   80 mp utili, la cheie   Zona IKEA - Dumbravita
9
2

Apartamente Premium noi cu 3 camere 80 mp utili, la cheie Zona IKEA - Dumbravita

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
8

2328 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament NOU 3 camere  Tip PENTHOUSE - zona Mehala
1

Apartament NOU 3 camere Tip PENTHOUSE - zona Mehala

REX Imobiliare va ofera la vanzare un apartament cu 3 camere Tip Penthouse , situat intr-un Complex Rezidential , zona Mehala Atractive, spațioase și luminoase, apartamentele noastre cu 3 camere, au un design modern și optim, creat pentru a beneficia din plin de spațiul tău. Imobilul are o ...

4483 EUR/m2 | 99 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare,zona Tipografilor Timisoara
18

Apartament 3 camere de vanzare,zona Tipografilor Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat la etajul 3/4, in zona Tipografilor/Mall, Timisoara, jud.Timis. Blocul dispune de acoperis cu tigla si pe etaj sunt 2 apartamente. Apartamentul dispune de o suprafata de 76,95 mp plus logie de 4,05 ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
11
2

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat la 1 minut de Esso
7
20

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat la 1 minut de Esso

Apartament 3 camere, situat la intrare pe Calea Timisoarei. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construite in anul 2016, situat la parter si are o suprafata de 59,83 m.p. + balcon cu o suprafata de 7,83 m.p. Loc de parcare inclus in CF. Confortul termic este realizat prin ajutorul centralei ...

1633 EUR/m2 | 60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat 67 mp  Olimpia
11

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Olimpia

Va propunem spre vanzare apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentral Preț: 149.000 EUR negociabil Date apartament: Suprafață utilă: 63,3 mp + ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

​Penthouse Exclusivist | Terasă 34 mp | 3 Camere | Zona Aradului
1

Blitz vă propune spre achiziție un Penthouse situat la Etajul 5 din 5, definit prin spații generoase, finisaje de top și o vedere panoramică asupra orașului. ​Configurație de Lux (Suprafață Utilă: 88.41 mp + Terasă) ​Zona de zi: Camera de zi luminoasă (18.34 mp) cu acces direct pe terasă. ​Bucătărie ...

2155 EUR/m2 | 88 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

DUMBRAVITA - IKEA - 3 CAM - CURTE - NOU - 2XPARCARE - 80MP UTILI - INCALZIRE PARDOSEALA - AC
7
1

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, OPENSPACE, FINALIZAT, situat in DUMBRAVITA, Zona IKEA, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; acces rapid catre supermarketuri, ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere, 67.34 mp, zona Olimpia
15

Apartament 3 camere, 67.34 mp, zona Olimpia

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spațios cu 3 camere, situat într-un imobil modern, cu doar 8 apartamente, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Locuința oferă confort, intimitate și compartimentare practică, ideală pentru o familie. Suprafață utilă generoasă Detalii și compartimentare: ...

2005 EUR/m2 | 67 m2