Apartamente 3 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Compartimentare: Decomandat Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc complet mobilat si utilat
8

Apartament cu 3 camere in Giroc complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Giroc Situat in Giroc la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3, bloc cu ...

1650 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
3

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
15
2

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc
8
2

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc

De vanzare, apartamen cu 3 camere, bloc nou, su 53 mp, balcon, open space si 2 dormitoare, situat la etajul 3 din 3, cu acoperis de tigla, loc de parcare inclus in pret, placaje ceramice import, uși interioare, parchet laminat 12 mm AC5, tâmplărie Salamander cu sticla tripan, încălzire în pardoseala ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT

Vand apartament cu 3 camere,2 bai, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, cu LIFT, izolat termic exterior. Suprafata utila este de 75 mp utili + terasa 9 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1996, structura de beton, material ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere foarte spatios!
20

De vanzare apartament cu 3 camere foarte spatios!

Apartament superb de 3 camere – 128 mp + terasă – în inima Girocului! Ești în căutarea unui loc cu adevărat special? Avem pentru tine un apartament spațios, luminos și extrem de primitor, perfect pentru o familie sau pentru oricine își dorește confort și liniște, fără să renunțe la accesul rapid către ...

1078 EUR/m2 | 128 m2

Giroc, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest
6
1

Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest

Vand apartament 3 camere cf I, decomandat, etaj 3 din 4, suprafata utila aproximativ 67 mp. baie cu vana + wcs, balcon inchis cu termopan, bucatarie inchisa cu acces in balcon, ferestre termopan, centrala gaz, boxa, posibilitate si garaj. Cal. Aradului Vest, zona strazilor Carei, Calan, aproape de Iulius ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 3 camere - Zona  Torontalului
5
4

Apartament de 3 camere - Zona Torontalului

Se vinde un apartament de 3 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4 si compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -2 dormitoare -balcon Dispune de 62mp utili, 6mp balcon Se vinde complet mobilat si utilat, dispune si de boxa la subsol

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 62 mp | Zona Giroc
9

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 62 mp | Zona Giroc

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, complet mobilat și finisat premium, situat în Giroc — o zonă liniștită, foarte apreciată, cu acces rapid către Timișoara, mijloace de transport, școli, grădinițe și magazine. LOCALIZARE Apartamentul se află într-o ...