Apartamente 3 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Hartă Listă
Filtre active: apartament 2 camere Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Companii Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, open space, 66.9 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6

ID Intern: P678 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1853 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp
7
1

3 camere decomandat – Calea Urseni 70 mp

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Calea Urseni, într-un imobil nou, finalizat în perioada 2023–2024. Apartamentul este aproape nou, locuit maximum o lună, complet mobilat și utilat, cu finisaje moderne și încălzire în pardoseală. Totul este ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere (70 m) în Freidorf 2 băi, mobilat, comision 0%, lângă Lidl și parc
9
3

Confort, spațiu și accesibilitate fără comision! Preț avantajos şi negociabil: 100 000 EUR (1 500 EUR mp ) comision 0%, economisești direct! Compartimentare funcțională: 70 m decomandat: hol acces, living, bucătărie mobilată, hol secundar, două băi (inclusiv WC de serviciu), două dormitoare spațioase. Dotări ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie 3 camere
5
2

Apartament cu gradina proprie 3 camere

FOCUS IMOBILIARE te susține in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! 105.000 euro + comision Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament nou, spatios, cu 2 dormitoare si bucatarie separata si sufragerie, la etajul 1 sau 2, situat in vatra satului Remetea Mare, ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Remetea Mare, Timis

Apartament 3 camere decomandat Aradului etaj 3 Piata Verde amenajat LUX centrala proprie liber
16

Apartament cu 3 camere la etajul 3 din 4 in cadrul unui bloc cu acoperis tigla,zona Aradului in fata,str.Orsova aproape de Torontal,decomandat,vedere pe 3 parti,scara cu 2 apartamente pe etaj,luminoasa si foarte curata.Apartamentul este model mare,cu suprafata de 67 mp utili, structurat in: 2 holuri, ...

2161 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, doua bai si gradina 90mp I IKEA I Dumbravita
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, gradina de 90 mp, in proprietate, cu acces direct din apartament si 2 locuri de parcare, situat Dumbrăvița. Acesta face parte dintr-un bloc nou, care va fi finalizat si gata pentru predare in februarie - martie 2026. Caracteristici ...

2375 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere și balcon de 26 mp | Calea Aradului
11

District real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...