Apartamente 3 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Companii Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere in zona Girocului, centrala termica
8

Apartament 3 camere in zona Girocului, centrala termica

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Girocului. Caracteristici: • Tip imobil: mansarda din BCA, constructie 2015 • Suprafata utila: 64,83 mp • Balcoane: 2 balcoane insumand 5 mp • Compartimentare: decomandat, format din 2 dormitoare, living cu bucatarie ...

1377 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament cu 3 camere decomandat, zona Dumbravita
6
5

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2044 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia
9
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Dacia

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul 3/10, zona Dacia. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 67mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie inchisa - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare cu iesire pe balcon - ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!
10

In spate la Eso.2 bai.Etajul 1.Finisaje la alegere!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2026, cu LIFT, la Etajul 1, bloc integral din caramida, spatios si luminos, cu 2 bai, finisaje la alegere, termen de finalizare in 2 luni, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc in spate la Eso. Pret 145.200 euro Tel.

2045 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Loc parcare Acoperit!
11
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Loc parcare Acoperit!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2021, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, vedere pe 2 parti, cu 2 balcoane, bucataria este inchisa, se vinde partial mobilat, incalzire prin pardoseala, se vinde cu 2 locuri de parcare din care unul este Acoperit. Zona Giroc in spate la hotel ...

1970 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Sagului de vânzare
10

Apartament 3 camere decomandat Sagului de vânzare

Vând apartament cu 3 camere decomandat la etajul 4 din 10 ,zona Sagului către Dâmbovița ,vedere pe 2 părți ,amenajat cu centrală nouă,mobilat ,utilat ,liber ocupabil imediat ,55 mp utili cu balcon mare ,Preț ,89900euro.Tel.0742143679.

1635 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Timișoara de vânzare
10

Apartament 3 camere decomandat Timișoara de vânzare

Vând apartament cu 3 camere decomandat 55mp utili ,etajul 4 din 10 cu lift ,zona Dâmbovița ,vedere pe 2 părți ,amenajat cu centrala ,clima ,balcon mare ,mobilat și utilat ,liber ocupabil imediat ,ideal investiței sau locuit ,Preț ,89900euro.Tel.0742143679.

1635 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dâmbovița de vânzare
10

Apartament 3 camere Dâmbovița de vânzare

Vând apartament cu 3 camere decomandat la etajul 4 cu lift bloc 10 etaje ,zona Dâmbovița ,vedere pe 2 părți ,amenajat cu centrala noua,55 mp utili cu balcon mare ,mobilat utilat ,ideal investiție sau locuit ,liber ocupabil imediat ,Preț ,89900euro.Tel.0742143679.

1635 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament  3 camere Nou Central de vânzare
5
3

Apartament 3 camere Nou Central de vânzare

Vând apartament cu 3 camere suprafața 100 mp in bloc nou 2008 zona centrala aproape de spitalul Județean și Bălcescu ,etajul 4 din 5 cu terasa mare de 40 mp și balcon , 2 bai ,amenajat modern cu centrala proprie ,loc de parcare ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,preț . ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 bai, Lift, Cartier Planete - Giroc - ID V2770
13
2

ID intern: V2770 Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

2178 EUR/m2 | 74 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament deosebit, 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, et. 3 din 4, zona Șagului-Steaua
20
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje și acoperiș. Blocul, construit în anul 1999, este poziționat într-o zonă liniștită, cu verdeață și locuri de parcare, în apropiere de Calea ...

1704 EUR/m2 | 76 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului
11
1

Apartament cu 3 camere decomandat, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1977, structura beton, material ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Telegrafului
5
4

Apartament cu 3 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 3 camere, decomandat cu o suprafata de 68 mp, partial mobilat, la etajul 2. Are centrala proprie. Se accepta credit

1667 EUR/m2 | 48 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 3 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, într-un bloc cu regim ...

1922 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 90mp util+garaj, Complet mobilat,Str Mures, direct de la proprietar 149.500 euro
10
1

Apartament 3 camere suprafata 90mp,complet mobilat-modern, bucatarie moderna open space-complet utilata (plita,cuptor, hota, chiuveta antracit), centrala gaz, senzor gaz, clima, tamplarie PVC, rulouri , usi lemn masiv, dressing mobilat, baie principala 10mp, vana pe colt, baie de serviciu, balcon inchis, ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere si doua bai I IKEA I Dumbravita
7

Apartament 3 camere si doua bai I IKEA I Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere, 2 bai si 2 locuri de parcare, situate în una dintre cele mai căutate zone: Dumbrăvița. Acestea fac parte dintr-un bloc nou, care va fi finalizat si gata pentru predare in februarie - martie 2026. Caracteristici apartamente: -Living ...

1725 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea