Apartamente 3 camere de vanzare Timis • Anunturi, oferte, preturi

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament
9
1

apartament

Vând apartament 3 camere,2bai,balcon,etaj 2,termopane,clima,suprafaț totala 67 mp,zona Lipovei,aproape de mijloace de transport,piata,Iulius Mall,bloc anvelopat

2015 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 3 camere
6
2

apartament 3 camere

proprietar vând apartament 3 camere decomandat, baie, bucătărie, boxa, et.1 , neamenajat.

1600 EUR/m2 | 75 m2

Modern, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății
5
1

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

vand apartament 3camere la Nadrag
3
8

vand apartament 3camere la Nadrag

apartament 3 camere nerenovat la etajul 3 cu vedere la munte usa de metal 3 geamuri termopan

260 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere , doua locuri de parcare,Dumbravita-Timis
16
1

2224 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei
5
1

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2206 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului,amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
9

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
6

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea