Apartamente 3 camere de vanzare Neamt • Anunturi, oferte, preturi

Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre
Sortează
Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Neamt Companii Compartimentare: Decomandat Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament  3 camere comuna PANGARATI -STEJARU
9
8

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 balcoane în localitatea Stejaru, comuna Pangarati județ Neamț, decomandat, etaj 2 cu acoperiş, centralǎ termicǎ proprie, termopane, boxǎ trecutǎ în cadastru. Suprafata totala a locuintei este de 88 mp iar boxa are 12 mp. ...

569 EUR/m2 | 69 m2

Stejaru (Pangarati), Neamt

Promovat
Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane,  Precista - Piatra Neamt
12
10

Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane, Precista - Piatra Neamt

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Precista - Piatra Neamt , Strada Bistritei, bloc construit in 1985, etajul 4/4 acoperit cu pod, model decomandat cu 2 bai standard - ambele cu geam , 2 balcoane de peste 8 mp si bucatarie foarte spatioasa.Imobilul detine centrala termica si tamplarie ...

876 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 bai/ ETAJ 2 / 79 mp / constructie 1990
20
1

Apartament 3 camere – Dărmănești (zona OMV), confort și liniște! Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, în zona de construcții noi a cartierului Dărmănești – o locație apreciată pentru liniște, acces facil și lipsa traficului intens. ✨ Caracteristici principale: ✔ ...

1138 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere etaj 1 precista
7

Apartament cu 3 camere etaj 1 precista

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț cartier precista. Este la etajul 1 din 4, are centrala termica proprie, este decomandat, liber, insorit, se poate viziona oricând. Merita văzut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la ...

1108 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 camere Dărmănești
6

3 camere Dărmănești

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț cartier Dărmănești. Este la parter, decomandat, are centrala termica proprie si termopane, esre liber, merita văzut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare ...

1031 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament etaj 3
8

Vand apartament etaj 3

Vand apartament Decomandat , etaj intermediar , 3 camere , zona Posta Mica , Mobilat si utilat . Relatii la Tel. 07 arata numarul.891.591 D&B Imobiliare

1024 EUR/m2 | 63 m2

Roman, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi
20
2

Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul 9 Mai, cu o suprafață utilă totală de 73,69 mp (inclusiv balconul). Tip: decomandat Etaj: 4 Compartimentare: 2 băi, 2 camere izolate + tavanul (fără sufragerie) Dotări: centrală proprie, izolație ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere BLOC NOU - cu vedere spre munte
15
1

Apartament 3 camere BLOC NOU - cu vedere spre munte

Apartament – 3 Camere • 2 Băi • Zonă Fermelor – Spațiu și Confort! Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat la mansardă, în zona apreciată Fermelor, perfect pentru cei care caută confort, intimitate și un spațiu bine compartimentat, aproape de toate punctele ...

1184 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, 2 locuri parcare, view spectaculos, zona Calea Romanului
19
2

APARTAMENT 3 CAMERE, CU 2 LOCURI DE PARCARE, VIEW SPECTACULOS, ZONA CALEA ROMANULUI, 86.500 EURO FORTUNA IMOBIILARE vă oferă spre achiziționare un apartament cu o suprafață atrăgătoare și o compartimentare inteligentă, compus din 3 camere, situat la etaj intermediar, într-un bloc cu10 etaje, prevăzut ...

1081 EUR/m2 | 80 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane Central- Ana Ipatescu
12
3

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane Central- Ana Ipatescu

Apartament 3 camere de vânzare – Central, Str. Ana Ipătescu Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în centrul orașului Piatra Neamț, pe Str. Ana Ipătescu, la parter înalt. Caracteristici cheie: ✔️ Model cu hol locuibil ✔️ Renovat complet – toate îmbunătățirile necesare ✔️ ...

1231 EUR/m2 | 78 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, etaj 1, cu boxa in proprietate, zona Scoala nr.2
10
6

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 1, CU BOXĂ ÎN PROPRIETATE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 88.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest apartament situat în proximitatea Spitalului Județean și a Școlii Nr. 2, într-o zonă liniștită, cu ...

1275 EUR/m2 | 69 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand Apart cu 3 Cam ,Decomandat ,et.3 ,Ultracentral ,84.900 Euro neg
6

Vand Apart cu 3 Cam ,decomandat in Roman zona centrala ,et.3 ,renovat si mobilat complet 2025 ,totul este nou ,calitate premium ,poze reale din locatie ,se vinde mobilat complet ,pret.84.900 Euro neg ,Accept credit bancar sau schimb cu Casa in Roman ,Horia sau Cordun tel.0756363686 Dan Herghea ,Ag.Imob ...

1213 EUR/m2 | 70 m2

Horia, Neamt

Vand Apart cu 3 cam dec,parter inalt ,favorit ,70 mp ,74500   euro  neg
17

Vand Apart cu 3 cam dec,parter inalt ,favorit ,70 mp ,74500 euro neg

Vand Apart cu 3 Cam ,Decomandat ,Favorit ,Parter inalt ,70 mp utili ,boxa mare ,gradina linga ap ,bucatarie mare ,centrala proprie ,izolat exterior si interior ,2 locuri de parcare ,bloc din 1987 ,Accept credit bancar ,rate maxim 6 luni ,mobilat si utilat complet ,poze reale din locatie ,tel.0756363686 ...

1064 EUR/m2 | 70 m2

Horia, Neamt

Vand Apart cu 3 Cam ,Dec et 3 ,Piata mare 74 Mp ,69.500 Euro neg
4

Vand Apart cu 3 cam ,decomandat ,et 3 ,piata mare din Roman ,74 mp ,2 bai ,2 balcoane ,acte la zi ,pret.69.500 Euro neg ,Accept credit tel.0756363686 Dan Herghea ,Ag.Imob Rocasa din Roman

939 EUR/m2 | 74 m2

Horia, Neamt

Apartament 3 camere/2 balcoane 79 MP ALL INCLUSIVE  Zona Orion
17
6

Apartament 3 camere/2 balcoane 79 MP ALL INCLUSIVE Zona Orion

De vânzare: Apartament 3 camere – Str. Aurorei Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 4 al unui bloc de 4 nivele, acoperit responsabil cu pod de bună calitate. ✔ Suprafață utilă: 70 mp ✔ Balcoane: 2 balcoane mari (peste 9 mp) ✔ Compartimentare: Hol foarte spațios ✔ ...